Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne CD (https://forum.cdrinfo.pl/f2/)
-   -   Pytanie o gwarancje i prozba do liteona. (https://forum.cdrinfo.pl/f2/pytanie-o-gwarancje-prozba-liteona-22889/)

Shikaka 28.06.2003 06:01

Pytanie o gwarancje i prozba do liteona.
 
Witam.
Chce oddac na gwarancje litka 48246s z zerwana plomba czy moge sie tlumaczyc ze sie zerwala przy wkladaniu i czy cos takiego przejdzie jak sadzicie ? A prozba to czy ma ktos SID1 w wersji binarnej i moglby przeslac mi na maila z gory dziekuje pozdro.

kowanski 28.06.2003 07:28

Ilość załączników: 1
Bios masz poniżej, a co do gwarancji to wątpie żeby ten numer przeszedł ;)

pawelblu 28.06.2003 08:33

Re: Pytanie o gwarancje i prozba do liteona.
 
Cytat:

Shikaka napisa***322;(a)
Chce oddac na gwarancje litka 48246s z zerwana plomba czy moge sie tlumaczyc ze sie zerwala przy wkladaniu i czy cos takiego przejdzie jak sadzicie ?
Zerwanie plomby jednoznacznie powoduje utrate gwarancji niezaleznie od tego co bylo tego przyczyna (varranty void if removed/broken).
Jestem prawie pewien ze cos takiego nie przejdzie (chyba ze zapomna sprawdzic plombe).

grzeniu 28.06.2003 09:15

Re: Re: Pytanie o gwarancje i prozba do liteona.
 
Cytat:

pawelblu napisa***322;(a)
Zerwanie plomby jednoznacznie powoduje utrate gwarancji niezaleznie od tego co bylo tego przyczyna (varranty void if removed/broken).
Jestem prawie pewien ze cos takiego nie przejdzie (chyba ze zapomna sprawdzic plombe).

Niby jak moga zapomniec sprawdzic plombe? To praktycznie jedyna rzecz jaka sprawdzaja przyjmujac sprzet na gwarancje, no chyba ze przyjmuje go kumpel i celowo nie zauwazy hehe.

Shikaka 28.06.2003 12:24

Dziekuje serdecznie za biosik. No to musze znalesc taki papier i plombe wydrukowac :)

meszrum 28.06.2003 12:36

sprobuj skorzystac z rekojmi (jezeli naped byl kupiony przed 01.01.2003.) albo z odpowiedzialnosci sprzedawcy za niezgodnosc towaru z umowa (gdy naped byl kupiony po 01.01.2003.). odnoszac naped do sklepu masz szanse, ze durny (najczesciej) sprzedawca nie zauwazy/sprawdzi plomby... a wtedy mozesz zerwanie plomby zrzucic na niego. hi hi.

Shikaka 30.06.2003 21:19

Hej to jeszcze raz ja chcialem powiedziec ze nagrywarke przyjeli gralem glupiego wkoncu sie wytlumaczylem ze przy wkladaniu musiala sie przetrzec i powiedzialem ze w instrukcji nie pisze ze to jest jednorazowego urzytku ze raz wloze i koniec. Powiedzialem ze ja czesto wyjmowalem i serwisant przymknol oko :D

Sonic 03.07.2003 21:01

He he oby takich więcej chciałbym też tak mieć kiedy coś mi sie popsuje (tfu!! tfu!!, stuk puk), a swoją drogą to pewnie do dobrego sklepu trafileś ... .

QBUS 04.07.2003 12:19

Re: Pytanie o gwarancje i prozba do liteona.
 
Cytat:

Shikaka napisa***322;(a)
Witam.
Chce oddac na gwarancje litka 48246s z zerwana plomba czy moge sie tlumaczyc ze sie zerwala przy wkladaniu i czy cos takiego przejdzie jak sadzicie ? A prozba to czy ma ktos SID1 w wersji binarnej i moglby przeslac mi na maila z gory dziekuje pozdro.

Ja swoja nagrywarke oddawalem z naderwana plomba (bo te plomby to sa tak liche ze hej). Tzn widac bylo ze nie byla odklejana, a jedynie pekla od naprezenia, nikt nawet sie o to nie spytal - przyjeli na gwarancji i juz.

Sonic 04.07.2003 20:22

:blee: kurcze nagrywarka mi padła. Pali sie cały czas zielone swiatełko jkby pracowała i nic nie dziala zadne otwieranie tacki i inne tam. Gdy włączam kompa to odrazu to zielone swiatełko (niedługo będę myślał ze zielone oznacza jakiś błąd). Nic to oddaje na gwarancję do sklepu komputronik mam nadzieje ze uznaja choć faktycznie te pląby są lichej jakości raz wsadziłem od nowości i wyjołem i już jest nadszarpnieta choć nie zerwana.:'(


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.