![]() |
czy jest możliwe to?
Moje pytanie brzmi:
czy jest możliwe abym do liteon 52246s dal biosa od liteona 5232s i potem oczywiście jakby coś żebym mógl z powrotem wrócić do biosa z 52246s????? |
tez sie nad tym zastanawialem. Chyba nie idzie. Gdzies tak slyszalem. Fajnie by bylo jakby cdrw nagrywalo 32x. Ale po co grzebac jak dziala ;)
|
jeśli masz na myśli bios od 52327s - to nie jest to możliwe. Próbowałem. Dobrze, że nagrywarka nie padła. Nagrywarka 52327s ma podobno chip MediaTek serii 7; modele 48246s i 52246s mają chip serii 6. Biosy są inne.
Przez jakiś czas anonsowano nadejście modelu 52326s - ale nie pojawił się w sprzedaży, i nie ma do niego dostępnych biosów. Zapewne Lite-On planował taki model, ale gdy pojawił się nowy chip serii 7, zrezygnował z modelu z szóstką. |
Wgrać to się pewnie da. W końcu EPROM jest od tego żeby łykać wszystkie bajty i bity jakie mu się wciśnie. Twój organizm też przyjmie wszystko co mu zaaplikujesz tylko, że inaczej się zachowa po Żywcu a inaczej po arszeniku. :idea:
|
Cytat:
|
Tylko czasami można polecieć dalej niż się zaplanowało :D
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:41. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.