Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   [b]Czy Archiwum jest potrzebne na Forum? Do wszystkich![/b] (https://forum.cdrinfo.pl/f5/b-czy-archiwum-jest-potrzebne-forum-wszystkich-b-240/)

komor7 13.03.2002 14:22

[b]Czy Archiwum jest potrzebne na Forum? Do wszystkich![/b]
 
Misiek oraz Inni Wielcy tego Forum!
Czy nie byłoby celowym umieszczenie nowego działu na Forum pod tytułem np. "Najczęstsze Archiwalia"?
Opcja "search" jest potrzebna, ale niewystarczająca... Przykro mi, że młody użytkownik Forum jest odsyłany "do kąta" przez Starych Wyjadaczy (300-500 postów) tylko dlatego, że zadał pytanie, na które była już udzielona odpowiedź w przeszłości lub istnieje w FAQ-ch... Zrozumcie tych "potrzebujących"... Nie dość, że nie mają stałego łącza (więc nie mogą "studiować" witryny i Forum wzdłuż i wszerz) to jeszcze sprzęt robi cuda i chcą oni szybko rozwiązać swój problem z pomocą bardziej doświadczonych Userów... Ja sam, kiedy chcę pomóc X-ińskiemu na miarę mojej wiedzy i doświadczenia, szukam po różnych tematach i działach, aby nie narazić się na złośliwe dygresje czy Uwagi tych Starych Userów... Do dziś pamiętam moją niemoc w mojej przygodzie z komputerem... Tonący brzytwy... I rozumiem tych, co nie wertując tysięcy postów walą prosto na Forum... Dlatego też widziałbym takie Archiwum, jako nową część Forum. Pokatalogowane tematy postów np: Którą nagrywarkę polecacie?; Jak podzielić film divx? Które nośniki są dobre? i takie tam inne... Powiedzmy taki FAQ, ale złożony z porad zawartych w postach zebranych w jednym miejscu "do kupy"... Można byłoby tam umieszczać posty, których istnienie przekroczyło np. 30 dni... Kapitalnie rozwiązałoby to problem powtarzających się (i irytujących Starych) pytań na Forum. Wszystko w jednym miejscu... Pomocne dla nowych i użyteczne dla Starych...
Co Wy, drodzy Forumowcy, oraz Ty, Administratorze, na to?
Pozdrowaśki!

Zetoxa 14.03.2002 08:22

[b]Czy Archiwum jest potrzebne na Forum? Do wszystkich![/
 
Ja sądzę, że "search" naprawdę dobrze spełnia swoje zadanie. Próbowałem kilkadziesiąt razy coś poszukać i search znalazł mi szybko i dokładnie to co chciałem, poza tym starzy wyjadacze (jak ty to mówisz), rzadko się irytują i czasami po wielokroć odpowiadają na ten sam temat do znudzenia, biorąc poprawkę na to, że pojawiają się nowi forumowicze. Poza tym Misiek4 nie znajdzie zapewne czasu na twoją propozycję.
pzdr

Weron 14.03.2002 16:19

[b]Czy Archiwum jest potrzebne na Forum? Do wszystkich![/
 
Uwazam, ze sie czepiasz(po pierwsze).
Pomysl takze mi sie nie podopa(po drugie).

&y 14.03.2002 17:04

[b]Czy Archiwum jest potrzebne na Forum? Do wszystkich![/
 
Cytat:

komor7 (13-03-2002 14:26):
[ciach]
Czy nie byłoby celowym umieszczenie nowego działu na Forum pod tytułem np. "Najczęstsze Archiwalia"?
-Po co? Przeciez jest tworzone FAQ - tam znajdziesz odpowiedzi na najczesciej padajace pytania;

Opcja "search" jest potrzebna, ale niewystarczająca... [ciach]
- przy jej pomocy mozesz naprawde baaaardzo duzo znalezc

[ciach] Zrozumcie tych "potrzebujących"... Nie dość, że nie mają stałego łącza (więc nie mogą "studiować" witryny i Forum wzdłuż i wszerz)[ciach]
- a nie jest to przypadkiem 'chodzenie na latwizne'?

Pozdrowaśki!

komor7 17.03.2002 20:19

Czy Archiwum jest potrzebne na Forum? Do wszystkich!
 
Dziękuję Wam za przedstawienie swojego punktu widzenia. Prawdą jest, że człek który coś szuka, na pewno znajdzie... I prawdą jest również to, że NIEKTÓRZY "Starzy" Forumowcy wykazują się daleko posuniętą cierpliwością... I przepraszam za niepotrzebne zabranie czasu... ;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.