Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Czy wam tez się "ślimaczy" forum ? (https://forum.cdrinfo.pl/f10/czy-wam-tez-sie-slimaczy-forum-24998/)

Wojtek Toruń 29.08.2003 18:07

Czy wam tez się "ślimaczy" forum ?
 
Od kilku dni forum strasznie się ślimaczy.
Trzeba długo czekać na wyświetlanie .
Czasem pojawiają sie "krzaczki" na białym tle.
Czy też tak macie ?
Na inne strony i forum wchodze bez problemu i szybko.
Pozdrawiam

Patrix 29.08.2003 18:29

u mnie sie nie muli ;)

DreamCrusher 29.08.2003 18:32

U mnie chodzi jak zawsze :)

eloise 29.08.2003 18:33

mnie również działa prawidłowo

grzeniu 29.08.2003 19:49

Cytat:

Wojtek Toruń napisał(a):
Od kilku dni forum strasznie się ślimaczy.
Trzeba długo czekać na wyświetlanie .
Czasem pojawiają sie "krzaczki" na białym tle.
Czy też tak macie ?
Na inne strony i forum wchodze bez problemu i szybko.
Pozdrawiam

Zgadza sie, z tego co wiem nie tylko u mnie tak jest - cos ostatnio caly portal chyba muli, w tym forum tez.

-Sid-The-Rat=> 29.08.2003 20:10

akurat www mulić nie powinno - postawiony zostal elegancki squid a jak sami pewnie zauważyliście odwiedziny portalu nie liczą się już w statystyki forum - powinno być miodzio - i tak jest u mnie...

inna sprawa że po stronie providera były jakieś skoki bo przez pewien czas nie była dostępna poczta na cdrinfo...

mallow 29.08.2003 20:17

mi czasem sie muli czasem nie
przewaznie musze dlugo czekac na wyswietlenie tego co pod dyskusja
niedawno tez mi krzaczki wyskakiwaly ale juz jest ok :)

epol 29.08.2003 20:23

Norma standard. nie widze różnicy po co przepłacać :)

michal_zb 29.08.2003 20:36

mi chodzi wspaniale, nawet lepiej niż inne strony :zeby:

Remix 29.08.2003 20:45

Witam!

jak wchodze na forum przez Operke to niestety strony forum nie laduja sie do konca :(

musze na forum wchodzic przez MYIE2 (IE 6)

murt 29.08.2003 22:25

Cytat:

remix napisa***322;(a)
Witam!

jak wchodze na forum przez Operke to niestety strony forum nie laduja sie do konca :(

musze na forum wchodzic przez MYIE2 (IE 6)

Mam bardzo podobna sytuacje. Tematy na forum laduja mi sie zawsze dwa razy i to nie do konca. Musze korzystac z IE.

pali 29.08.2003 23:24

Jest bardzo dziwna sprawa.

Na kilku windowsach z IE 5 i 6 zaobserwowałem różne anomalie w ładowaniu się stron.

Mi na vBulletin, phpBB i stronach z wieloma małymi grafikami - nie ładują się grafiki, trzeba odświeżyć. vBulletin też się wolno ładuje.

Na IE 5 wali się każde forum phpBB i np. portal republiki.

Odkryłem, ze pomaga usunięcie takiego cholerstwa co wyświetla niebieskie okienko, ze jesteś "50 000 visitors", ktos tu juz o tym wspominał. Wykrywa to każdy program do adwaru i spywaru.

MaciejT 29.08.2003 23:36

mi tam zamula, czasem OSTRO

moj provider ma lacze z POL34, moze to ma jakis zwiazek???

esem 30.08.2003 20:03

Też mam od jakiegoś czasu problemy: mój dostawca Internetu to CROWLEY.
Wyszukiwarka praktycznie nie chodzi. 8)

Y@nkee_PL 31.08.2003 21:32

u mnie cos na okienko Szybkiej odpowiedzi trzeba dlugo czekac :(
i co to za szybka odpowiedz jak szybciej juz klikne na odpowiedz i tam cos skrobne :blee:

RoKFoR 31.08.2003 21:37

mi nieraz na forum pokazuje sie biala strona z
[i]Nie monna znalezc serwera lub blad DNS
programu Internet Explorer[/u]
ale F5 i jakos sie wczytuje, ale to pewnie problemu umnie z siecia lokalna.

brzuszki 31.08.2003 21:43

Muli jak smok!
Aż sie nie chce przeglądaćForum.
Zakładałem już posta na ten temat kilka dni temu.
???

MaciejT 31.08.2003 21:46

Cytat:

Y@nkee_PL napisał(a):
u mnie cos na okienko Szybkiej odpowiedzi trzeba dlugo czekac :(
i co to za szybka odpowiedz jak szybciej juz klikne na odpowiedz i tam cos skrobne :blee:

Mam DOKŁADNIE to samo + oczywiście zamulanie przy ładowaniu stron (jeśli w ogóle się ładują)

-Sid-The-Rat=> 31.08.2003 22:23

a u mnie miodzio... i to nei ja jestem tajemniczycm autorem zmian na forum...

Y@nkee_PL 31.08.2003 22:37

Ilość załączników: 1
u mnie jest tak jak na obrazku i to przez ladnych kilka sekund :-o

MaciejT 31.08.2003 22:45

Cytat:

Y@nkee_PL napisał(a):
u mnie jest tak jak na obrazku i to przez ladnych kilka sekund :-o
No proszę, skąd wiedziałeś? :zeby:
Mam IDEALNIE to samo, jeszcze tylko powiedz ze lacze masz z POL34 :)

Y@nkee_PL 31.08.2003 22:47

Cytat:

Zbieg12 napisał(a):
No proszę, skąd wiedziałeś? :zeby:
Mam IDEALNIE to samo, jeszcze tylko powiedz ze lacze masz z POL34 :)

nie
ISDNik w Dialogu :jezyk:

MaciejT 31.08.2003 22:53

No dobra, źle jest, każdy widzi.

Myślę że już niedługo BĘDZIE DZIAŁAĆ PORZĄDNIE.

grzeniu 31.08.2003 23:38

Cytat:

Y@nkee_PL napisał(a):
u mnie jest tak jak na obrazku i to przez ladnych kilka sekund :-o
Dokladnie takie objawy mam na sdi, tak jakby strona nie doczytywala sie do konca. Wyslanie odpowiedzi to tez czasowka i emocje czy wyszlo czy nie. A kiedys to chodzilo jak automat, cos sie stalo... pytanie co???

CIAPEK 01.09.2003 07:53

fakt faktem coś się dzieje

Wojtek Toruń! U mnie muli i to właśnie od jakiegoś czasu. Coraz częściej klikam po napisaniu postu napis "kliknij, aby nie czekać, jeśli twoja przeglądarka nie przekieruje Cie....bla bla bla", a kiedyś tego wogóle nie robiłem.

A z tydzień temu to avatary ładowały się chyba wieczność, a niektórych nie widziałem.

Teraz jest lepiej, ale nie jest tak jak dawniej śmigająco. Troche zamula.

A może to tylko w Toruniu zamula, hehehe ;)

esem 01.09.2003 08:05

Cytat:

CIAPEK napisa***322;(a)
fakt faktem coś się dzieje

Wojtek Toruń! U mnie muli i to właśnie od jakiegoś czasu. Coraz częściej klikam po napisaniu postu napis "kliknij, aby nie czekać, jeśli twoja przeglądarka nie przekieruje Cie....bla bla bla", a kiedyś tego wogóle nie robiłem.

A z tydzień temu to avatary ładowały się chyba wieczność, a niektórych nie widziałem.

Teraz jest lepiej, ale nie jest tak jak dawniej śmigająco. Troche zamula.

A może to tylko w Toruniu zamula, hehehe ;)

We Wrocławiu też muli. 8)

para 01.09.2003 08:23

U mnie też wolno chodziło od paru dni. Dzisiaj jest znacznie lepiej.
(Głogów)

mallow 01.09.2003 11:25

Elblag muli ... i jest tak jak na obrazku !!!

Y@nkee_PL 01.09.2003 11:26

cieszmy sie, ze forum wogole chodzi :glaszcze: :)
lepiej zeby chodzil wolno, niz by miala byc np. tygodniowa awaria :buu:
na sama mysl awarii skora mi cierpnie :blee: :D

-Sid-The-Rat=> 01.09.2003 15:01

maly update - uzywajcie opery

w kodzie forum jest prawdopodobnie jakis maly blad - i IE probuje go interpretowac lub naprawiac i sie zatrzymuje - Opera olewa takie rzeczy (mozilla paewnie tez)

wniosek wyciagam stad ze odpalilem forum w IE - i mialem dokladnie te same objawy co wy - ostatnie okienko ladujace sie dluuuugo, wogole jakas predkosc zawrotna - a na Operce alles git...

uciekajcie z IE - po co dokarmiac monopol - na dodatek Opera/Mozilla sa obiektywnie lepsze od IE

MaciejT 01.09.2003 15:15

Racja, śmiga lepiej (o to okienko) natomiast ogólnego zamulania N7 nie załatwia... :)

mallow 01.09.2003 15:18

ma moze ktos link do Opery 7.2 z java ale zadnej bety ani innej `dziwnej` wersji .. poprostu dobra Opere 7.2 z java

eloise 01.09.2003 15:19

potwierdzam - używajcie Opery (jeśli macie dużo wolnego ram-u, u mnie Opera v7 zjada 42 MB, IE ver 6.0 tylko 8MB)

MaciejT 01.09.2003 15:32

u mnie java krzaczy opere (7.11 build2887), do javy uzywam ie6 lub n7

forum na operze i n działa LEPIEJ :)

esem 01.09.2003 16:36

To jest temat dla administratora tego forum a nie dla forumowiczów.
Dochodzimy do paranoji: należy mieć 15 przeglądarek bo każda strona www, każde forum inaczej ogląda się w każdej przeglądarce. 8)

-Sid-The-Rat=> 01.09.2003 19:33

problem jest faktycznie dla administratora - i moge powiedziec ze staramy sie dojsc 'co' namieszal ('kto' juz wiemy) i odkrecic - ale to moze potrwac - to jest ejdnak bardzo duzy serwis...

narazie rada pomocnicza dot. Opery niektorym pomogla

esem 01.09.2003 19:48

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
problem jest faktycznie dla administratora - i moge powiedziec ze staramy sie dojsc 'co' namieszal ('kto' juz wiemy) i odkrecic - ale to moze potrwac - to jest ejdnak bardzo duzy serwis...

narazie rada pomocnicza dot. Opery niektorym pomogla

I tak nie przejdę na Operę: jeszcze jedna zbędna przeglądarka - dla kolekcjonerów w sam raz. 8)

-Sid-The-Rat=> 01.09.2003 19:55

wiesz - twoj problem

esem 01.09.2003 21:14

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
wiesz - twoj problem
Myślę, że nie mój: zacytuję Ciebie: jak ktoś mi prześle dokument w Wordzie 2003 a okaże się, że nie mam pieniędzy na program którym będę mógł odczytać ten dokument - to wywalę ten dokument do kosza.
Tak samo forumowicze zrobią z tym szanownym forum jak będzie się dalej ślimaczyć: popędź kota Administratorowi: niech weźmie się do roboty.
A rady z Operą: do operetki. 8)

-Sid-The-Rat=> 01.09.2003 23:54

owszem twoj - bo to ty nie widzisz forum
admin robi to co robi za darmo, dla wlasnej satysfakcji i poczucia dobrze wykonanej pracy - wie ze ejst problem i szuka zrodla ale to trwa - jest rada zastepcza - uzyj opery, problem zniknie - jesli jej nie stosujesz - TWOJ bol...

mam szczera nadzieje ze wiekszosc userow jednak poczeka az forum zadziala normalnie - robili tak juz wiele razy - bo to wierni userzy a i to forum jest wyjatkowo narowiste (teraz mamy juz pojecie czemu (raczej 'komu') tak jest - i jest szansa ze to byl ostatni taki wypadek)

a co do opery
to ze IE nie moge z systemu wywalic nie znaczy ze musze tego szajsu uzywac - zre sporo pamieci, jest niewygodny, niestabilny i brzydki - a nazywanie mnie kolekcjonerem oprogramowania klasyfikuje sie do operetki - bo jest smieszne
opera posiada ZNACZNIE wiecej funkcji, jest na biezaca ulepszana, i mimo ze nie wrzuca nic w system uruchamia sie tylko ulamki sekund wolniej niz IE (ktory przeciez caly czas siedzi w pamieci) - ktos kto to podwaza lub twierdzi ze IE jest lepsze nigdy nie uruchomil opery...
i uwazam ze bardzo duzo traci - ale to znowu JEGO biznes (tak samo biznes MS ktory tylko raczki zaciera... ale to tez nasza wina, nasza i naszego lenistwa)

paput2000 02.09.2003 07:16

IE5.5 używam od dawna i uważam że jest to dobra przeglądarka, a co do Opery, to też od wielu lat próbowałem się na nią przesiąść lecz zawsze coś mi z nią wyskakiwało (źle wyświetlana strona, niedopasowanie szerokości, dziwne czcionki itd.). Próbowałem i próbowałem, ale zawsze wracałem do IE5.5. Być może przyzwyczajenie manualne też ma tu znaczenie, ale faktem jest iż większość stron jest zoptymalizowana pod najpopularniejsze przegladarki i czasami Opery tam brak.

-Sid-The-Rat=> 02.09.2003 08:12

moze w tym rzecz ze probowales od 'wielu lat'...
wersja 7.2b8 jest dostepna - zapraszam http://snapshot.opera.com/windows/ow32enen720b8.exe

strony pod IE wygladaja lepiej bo IE dopuszcza niestandardowe znaczniki i pewne niekonsekwencje czy bledy w kodzie - czasem pomaga, czasem jest przeklenstwem

_Neoo_ 02.09.2003 17:17

No to ja wszystkich zadziwię. U mnie jest zupełnie na odwrót niż u większości z was. W Operze 7.11 build 2887 nasze ukochane forum ślimaczy się, a w IE 6.0 działa wspaniale.

Wojtek Toruń 02.09.2003 18:23

Cytat:

CIAPEK napisa***322;(a)
fakt faktem coś się dzieje
....
A może to tylko w Toruniu zamula, hehehe ;)

Mszczą się na nas za Radio ..... ^_^ ^_^ :D :D.

Dalej bez zmian a sprawdzam na modemie kablowym w domu i SDI w pracy.

-Sid-The-Rat=> Pozostane przy IE ( nie lubię nowinek ).

Masz rację że to mój problem - jednak poczekam aż forum zadziała normalnie.

Oby jak najszybciej.

Pozdrawiam

Misiek4 02.09.2003 20:03

Witam

U mnie pod IE 6.02 forum chodzi jak zawsze. Za to Opera tragicznie i to mnie dziwi. W kazdym razie sprawdze co moze byc przyczyna. Na serwerze jedyne co bylo wymieniane to php. I pewnie tam tkwi diabel ukryty.

Pozdrawiam
Misiek4

MaciejT 02.09.2003 23:35

Uwaga uwaga!
W momencie gdy pisze TEN tekst WSZYSTKIE hacki do forum sa NIEAKTYWNE.

Wlaczam sobie dziurawe IE6, i co widze? Forum dziala DOBRZE (dzieki zabiegom adminow), natomiast w miejscu gdzie znajdowalo sie oslawione juz okienko "Szybkiej Odpowiedzi" strona staje na znajome skadinad juz KILKA-KILKANASCIE sekund!

To oznacza ze okienko bylo niewinne :)

Opera i N - to dopiero MIODZIO!!!

-Sid-The-Rat=> 03.09.2003 00:35

i kto mial racje? :)

ps. szkoda mi tego okienka - bardzo ulatwialo zycie...

mallow 03.09.2003 08:16

forum dziala szybko .. ale wczoraj nigdzie nie moglem wejsc .. bo co klikalem na link to chcialo mi sie cos sciagac a stroa sie nei wyswietlala :blee:

MaciejT 03.09.2003 10:02

Cytat:

mallow napisa***322;(a)
forum dziala szybko .. ale wczoraj nigdzie nie moglem wejsc .. bo co klikalem na link to chcialo mi sie cos sciagac a stroa sie nei wyswietlala :blee:
bylo w naprawie...

grzeniu 03.09.2003 11:21

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
i kto mial racje? :)

ps. szkoda mi tego okienka - bardzo ulatwialo zycie...

Fakt, chyba nie okienko szybkiej odpowiedzi bylo winne bo nadal na wczytanie dolu strony trzeba czekac. Co jeszcze zauwazylem, dlugo sie czeka gdy czyta sie po kolei posty i w koncu dojdzie do stronki z komunikatem ze nie ma juz nowszych postow - na ten komunikat wlasnie sie dlugo czeka.

Wojtek Toruń 03.09.2003 12:31

Samo uruchomienie trwa długo ( jakby logowanie )
Dalej trochę lepiej od ostatniego razu ale jeszcze nie najlepiej.
Kilka razy miałem też kod strony ( krzaczki ) - odświeżenie pomaga.
Pozdrawiam

-=Shade=- 03.09.2003 13:43

Ja nie wiem ale u mnie wszystko jest ok. Nie ma zadnych spowolnien, forum otwiera i zawsze otwieralo sie bardzo szybko. Dzialam na IE z nakladka Avant Browser.

Wojtek Toruń 03.09.2003 22:04

Jeszcze jedno zauważyłem - moze to kogoś naprowadzi:
Jak użyje tego do wejścia : http://forum.cdrinfo.pl/ to się zastanawia i długo uruchamia .
Jak użyje tego do wejścia : http://forum.cdrinfo.pl/forumdisplay.php?forumid=2&s=
lub np: http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...&highlight=CDR
to wskakuje prawie od razu.
Do kolejnych tematów wchodzi prawie natychmiast.
Cofnięcie do głównego Forum ponownie z trudami.
Może to komuś pracującemu nad błędami się przyda.
(IE6.0 + SP1 oraz W98SE)
Pozdrawiam

PS: Wysyłanie odpowiedzi trwa bAAArdzo długo .

-Sid-The-Rat=> 03.09.2003 22:50

na operce wszystkei 3 linki dzialaja natychmiast

mam wrazenie ze jeszcze nie wszystkie kaktusy zostaly wyrwane... bo zablokowanie hackow (min szybkiej odpowiedzi) nic nie zmienilo - u niektorych wciaz koncowka posta sie przycina...


ps. ciekawa rzecz - wlasnie zaobserwowalem przycinanie (opera) i zlapalem co tnie - gg.siedziba.pl (opera naturalnie pokazuje adres tego co laduje) - biedactwo nie wyrabia (dzis wogole gg dzialalo skandalicznie) i nie moze przeslac userowm obrazka ze statusem

SEBAW 10.09.2003 20:22

Nie wiem czy tylko u mnie to znów jest, ale zauważyłem, że forum dalej chodzi jak żółw oraz pokazują się dziwne literki zamiast wyświetlać daną strone na forum. ((

eloise 10.09.2003 20:40

u mnie na Operze 7.11 PL forum działa dobrze

mallow 11.09.2003 11:22

potwiedzam uwagi SEBAwl ...
mialem opere i chodzilo w miare szybko tylko dzialy sie dziwne rzeczy .. strona sama sie przeladowywala etc... :blee:

Y@nkee_PL 16.09.2003 23:56

a jak wyglada sprawa z wysylaniem odpowiedzi ???
bo za dluuuuuuuuuuuugo to trwa, kiedys klik, sekunda-dwie i juz :)
a teraz :blee: jakbym pol megowy zalacznik wysylal :(

esem 17.09.2003 05:43

No niestety, nie jest tak dobrze jak kiedyś... 8)

brzuszki 17.09.2003 18:18

Aż się nie chce przeglądać Forum - tak wolno.


esem 17.09.2003 18:26

Ślimaczy się jak...
A operetki nie będę testował dla jednego forum (nawet tak wspaniałego). Jest to wyłącznie problem Admina i czasu... 8)

brzuszki 17.09.2003 18:33

Zwłaszcza,że inne strony chodza spoko,bez Opery

grzeniu 17.09.2003 19:05

Oj poszukiwania przyczyn mulenia forum chyba utknely w martwym punkcie. Spytam moze jak to teraz jest z laczem, jakie ono bylo kiedys jak forum smigalo a jakie jest teraz bo moze nie trzeba daleko szukac przyczyn.
PS Nie chce tu nikogo podpuszczac, ale obecnie forum Patrixa 'chodzi' szybciej nic cdrinfo (sic!!) a kiedys to nie bylo czego porownywac.

ThanatoS 17.09.2003 19:06

Zmiencie providera, u mnie dziala bez zajakniecia.

grzeniu 17.09.2003 19:16

Cytat:

ThanatoS napisa***322;(a)
Zmiencie providera, u mnie dziala bez zajakniecia.
Heh u mnie innych nie ma i raczej nie bedzie w dajacej sie przewidziec przyszlosci, poza tym jak wytlumaczyc ze wszystko inne chodzi tak jak kiedys - ani lepiej ani gorzej, tylko tutaj sie zwalilo? Jak ktos juz wyzej napisal, wyslanie odpowiedzi czasem tyle trwa ze da sie pyfko strzelic w miedzyczasie.

eloise 17.09.2003 19:23

Cytat:

ThanatoS napisa***322;(a)
Zmiencie providera, u mnie dziala bez zajakniecia.
w tym jest trochę prawdy

u mnie też działa pięknie, gdy łączę się w domu

ale gdy korzystam z forum za pośrednictwem innego łącza, to tak muli, że szok

SEBAW 17.09.2003 19:51

Ja jeszcze dodam, że oprócz mulenia występują problemy z załącznikami, które są umieszczane na forum przez userów.((

SEBAW 23.09.2003 10:48

Ilość załączników: 1
Ostatnio zamiast wyświtlania się jakieś strony pochodzącej od forum mam takie coś (patrz skrina). Może nie ostatnio, ale od paru tygodni. :)

Y@nkee_PL 23.09.2003 22:50

Cytat:

SEBAwl napisa***322;(a)
Ostatnio zamiast wyświtlania się jakieś strony pochodzącej od forum mam takie coś (patrz skrina). Może nie ostatnio, ale od paru tygodni. :)
u mnie juz rzadko tak sie robi - ostatnio wczoraj, raz - daje Odswiez i wszystko wraca do normy

ale najwazniejsze, ze tak gdzies od weekendu zauwazylem znaczna poprawe w wysalaniu postow, wysylanie dziala po staremu, czyli smiga :)

brzuszki 04.10.2003 16:53

Aż się nie chce korzystać,tak wolno.
A inne stronki chodzą spoko - co tu ma do rzeczy Opera czy jakiś prowider((
Syf jest i tyle.

ps
po otwarciu posta wyswietla sie on bez części dolnej strony - tam gdzie -zaprenumeruj dyskusje,itd

esem 04.10.2003 17:05

Cytat:

brzuszki napisa***322;(a)
Aż się nie chce korzystać,tak wolno.
A inne stronki chodzą spoko - co tu ma do rzeczy Opera czy jakiś prowider((
Syf jest i tyle.

ps
po otwarciu posta wyswietla sie on bez części dolnej strony - tam gdzie -zaprenumeruj dyskusje,itd

Spróbuj OPERETKI - sukces gwarantowany.
Chociaz ostatnio chodzi ciuć ciuć lepiej. 8)

Weron 04.10.2003 17:50

Szczerze mowiac takze zauwazylem, ze forum sie strasznie slimaczy.
Nalezaloby je chyba troche odchudzic czy tez przebudowac.
A napewno nie bede instalowal zadnej "operetki"
Bo mozilla czy tez konqueror mi wystarczaja.

-Sid-The-Rat=> 04.10.2003 22:37

Cytat:

brzuszki napisa***322;(a)
Aż się nie chce korzystać,tak wolno.
A inne stronki chodzą spoko - co tu ma do rzeczy Opera czy jakiś prowider((
Syf jest i tyle.

jak nie wiesz o czym mowa i co ma provider - to nie marnuj klawiatury




brzuszki 05.10.2003 10:20

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
jak nie wiesz o czym mowa i co ma provider - to nie marnuj klawiatury
Nie wiem i nie chce wiedzieć "co ma prowider",chcę żeby mi forum chodziło normalnie,a jak nie potrafisz nic z tym zrobić,to milcz- a swojego czasu puszczałeś tajemnicze teksty,że tuż,tuż i ... i dupa - fachowcu od prowiderów i wszystkiego wogóle.
Pozdrawiam wszystkich prócz wszechwiedzącego
ps
moja klawiatura,ty sie martw o swoja

bgn 05.10.2003 10:58

mam lacze 100Mbit i taki sam swiatlowodowy "kabelek" i zadnych ograniczen po drodze. Jesli u mnie chodz z "czkawka" to rozumie wszystkich tych, ktorzy maja modem lub lokalna sciec z ograniczeniami zalozonym przez dostawcow.
Irytuje mnie reakcja modow typu - jak cie cisna buty to chodz na boso,
zdecydowanie wolalbym sensowna odpowiedz Administratorow.
Historycznie zaczelo to czkac od kiedy zauwazylem w dolnej czesci forum, ze zliczani sa aktualnie zalogowani uzytkownicy i niezliczona ilosc gosci - jak mi to kiedys ktos z "waznych" na forum odpowiedzial, gosci przegladajacyn zarowno forum jak strone glowna cdrinfo. Nawiasem mowiac linki ze strony glownej dzialaja z taka sama czkawka - wystaczy kliknac na obrazek ksiazki Bartka.
Nie ukrywam, ze czkajace forum zniecheca mnie do bywania na nim, zreszta zapewne ku chichemu zadowoleniu niektory userow i modow.
pozdrawiam serdecznie:)

PS. A jak to sie dlugo wysyla-dopiero teraz sie przekonalem
PS1. Dodam do tego- ze samo logowanie ( a loguje sie z pewnych wzgledow kazdorazowo ) trwa rowniez niskonczenie dlugo

-Sid-The-Rat=> 05.10.2003 12:22

brzuszki - jak sie nie podoba - to sie nie zmuszaj - uciesze sie

bgn - nie ma juz modow - kazdy z nas ma prawie te same prawa i uprawnienia i kazdy z nas wie co sie dzieje, forum laduje sie u niektorych (nawet na modemach) szybciutko - a u niektorych fatalnie, dodanie zliczania userow z serwisu nie ma nic z tym wspolnego, choc zbieglo sie w czasie, a jesli chcesz sie ukrywac przed wladza... coz... uczelnie maja stale ipeki i ciezko sie ukryc

reszta - forum i caly serwis zostal popsuty od srodka przez osobe A ktora nie konsultujac tego z nikim przeinstalowala php na serwerze - koniec piesni - naprawienie tego przekracza nasze obecne mozliwosci bo nie jestesmy w stanie zabezpieczyc sie przez powtorka - to ma do tego provider i cala reszta

koniec tematu (jak sie poprawi to sami zobaczycie, do tego czasu komentarze sa zbedne - podziekujcie brzuchatemu)

brzuszki 05.10.2003 12:35

[QUOTE]-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
[B]brzuszki - jak sie nie podoba - to sie nie zmuszaj - uciesze sie


Podoba sie.Ty mi sie nie podobasz,ale ty - to jeszcze nie cale forum,choć tobie sie wydaje inaczej.
A odpowoedzi typu - komu sie nie podoba to spadac -to juz chamstwo
do którego jeszcze jednak nie przywykłem.
Gówniarstwo sie nie da niestety leczyć,bo bym ci cos wypisał - darmo dla bardzo potrzebujących

ThanatoS 05.10.2003 13:52

Hmm, mam lacze 128 kbit, jednoczesnie sciagam z ftp'a pelna predkoscia, i forum dziala bez zajakniecia. No ale ja nie mam dostepu do kodu wiec nic nie poradze.

Weron 05.10.2003 14:21

W sumie to rozumiem moderatorow, ze nie maja nic wspolnego z poprawa dzialania forum.
Ale forum strasznie sie slimaczy.
Nie zwalajmy tutaj na providera bo wchodze takze na inne fora i jakos tam to sprawniej wyglada a tutaj strona sie laduje i laduje niby wszystko juz jest zaladowane a to nadal sie laduje musze sam zatrzymywac to ladowanie bo mnie to wkurza.
Druga sprawa to juz mowilem ThanatoSowi nawet na gadu sa problemy ze sciaganiem plikow.
testowane na trzech przegladarkach ostatnio jakos mi sie udalo sciagnac 2 pliki i to chyba przez przypadek bo przewaznie to google i szukam stron skad mozna to sciagnac.
I ostanie cos ten serwis zrobil sie za bardzo komercyjny.
Rozumiem, ze niektorzy chca sobie zarobic ale chociaz moze trioche wiecej pracy by wlozyli w dzilanie tego serwisu.
Bo nawet jak szukam jakiegos artykulu na stronie glownej, ktory kiedys czytalem to troche musze sie nagimnastykowac, zeby go znalezc, a mozna by to bardziej uproscic.

bgn 05.10.2003 14:27

[QUOTE]-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
bgn - ............, a jesli chcesz sie ukrywac przed wladza... coz... uczelnie maja stale ipeki i ciezko sie ukryc
*********************************
och Sid - kiedy ty wydoroslejesz.Skad ci przyszedl do glowy pomysl, ze chce sie ukrywac przed wladza ( napisalem tylko, ze loguje sie za kazdym razem, nie uzywajac ciastka i nic wiecej). Mam ( czy tez uzywam )dwa stale IP w Wasku i jeden dynamiczny z ktorego aktualnie pisze teraz. A nie pomyslales, ze to ja moge byc ta...no ...wladza

:)
A wyjasnienia dotyczace dzialania forum przeczytalem, trzeba bylo to napisac po zasygnalizowaniu przez Wojtka T problemu

-Sid-The-Rat=> 05.10.2003 16:34

[QUOTE]bgn napisa***322;(a)
Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
bgn - ............, a jesli chcesz sie ukrywac przed wladza... coz... uczelnie maja stale ipeki i ciezko sie ukryc
*********************************
och Sid - kiedy ty wydoroslejesz.Skad ci przyszedl do glowy pomysl, ze chce sie ukrywac przed wladza ( napisalem tylko, ze loguje sie za kazdym razem, nie uzywajac ciastka i nic wiecej). Mam ( czy tez uzywam )dwa stale IP w Wasku i jeden dynamiczny z ktorego aktualnie pisze teraz. A nie pomyslales, ze to ja moge byc ta...no ...wladza

:)
A wyjasnienia dotyczace dzialania forum przeczytalem, trzeba bylo to napisac po zasygnalizowaniu przez Wojtka T problemu
od niedawna wiemy sie stalo, zmiana obecnego stanu rzeczy jest trudna - chocby dlatego ze niektorym forum dziala bez problemu (np. userom neostrady) a niektorym na znacznie mocarniejszych laczach nie dziala wogole - problem wyglada na totalny random (co tez nie dziwi kiedy ktos nie myslac zaczyna grzebac w rzeczach o ktorych nie ma wiekszego pojecia - bo sa podejzenia (uzasadnione) ze zmieniono nie tylko wersje php (pol biedy) ale tez tresc niektorych plikow...) i brak jest jednoznacznych objawow pozwalajacych precyzyjnie zlokalizowac CO sie wali (bo narazie wyglada ze wali sie wszystko - a przeinstalowanie forum na ver 3.0 nie pomoglo wogole)

nie, nie przyszlo mi do glowy ze mozesz byc wladza, choc ja juz na tym forum sie raz ostro zdziwilem
a wniosek o ukrywaniu wysnulem z tych 'wzgledow' dla ktorych sie kazdorozowo logujesz i pewnej nietajonej niecheci do mnie i nie tylko - ale chyba faktycznie przesadzilem :)

-Sid-The-Rat=> 06.10.2003 07:17

szanowni userzy - a jak jest teraz? misiek dokonal dosc drastycznej zmiany - u mnie jest DUZO lepiej a u was?

para 06.10.2003 08:03

Jest trochę lepiej w porównaniu z piątkiem, tzn. posty ładuja się trochę szybciej.

Ale jeśli w postach są wklejone obrazki to nadal trwa to bardzo długo - 30-60s u mnie.

Jak nie było problemów to obrazki pojawiały się po kilku sekundach.

bgn 07.10.2003 07:26

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
szanowni userzy - a jak jest teraz? misiek dokonal dosc drastycznej zmiany - u mnie jest DUZO lepiej a u was?
**************************************
u mnie jak polskiej gospodarce - mimo zapowiedzi na lepsze - bez zmian.
PS. Poniewaz , jak to stwierdzil Para, obrazki dodatkowo zwalniaja ladowanie - to moze paru kolegow dokonaloby samoograniczenia z obrazkami osobistymi, szczegolnie tymi animowanymi?
Tak tylko zapytalem.

PS. Wyslanie tego posta zajelo mi przeszlo minute, a pojawienie sie ponownie strony kolejna

eloise 07.10.2003 15:27

Cytat:

bgn napisa***322;(a)

PS. Poniewaz , jak to stwierdzil Para, obrazki dodatkowo zwalniaja ladowanie - to moze paru kolegow dokonaloby samoograniczenia z obrazkami osobistymi, szczegolnie tymi animowanymi?
Tak tylko zapytalem.

ja również chciałem o to poprosić Szanownych Użytkowników

-Sid-The-Rat=> 07.10.2003 17:41

obrazek w porownaniu z kodem strony to pryszcz ale jak bede mial cos innego to podmienie

za dwa dni forum i serwis zostanie wylaczone na czas nieokreslony (prawdopodobnie na dwa dni)

Weron 07.10.2003 19:24

Ze swojej strony moge powiedziec, ze zauwazylem poprawe.

Nol 21.10.2003 21:31

Włażę przez sieć AGH i muszę powiedzieć, że mi się forum ślamazarzy:(

Wojtek Toruń 07.11.2003 20:35

Witam po długim czasie spowodowanym ciężkim dostępem do forum.
W sumie nic się u mnie nie poprawiło .
Pisze to w tej chwili z mozilli z knoppixa na CD. (żeby nie z OE )
Może jest ciutke szybciej ale nadal do d... .
Szkoda mi tego forum ale czekanie na załadowanie strony czasem nawet 2 minuty jest ponad moje siły.
Moze to zalezy od okolic .
Lącze sie z Torunia po kablówce i SDI .
Wszędzie tak samo.
Prosze zróbcie coś.

PS CDRinfo tez nie chodzi najszybciej szczególnie jak się juz wgłębia w tematy i artykuły.
Pozdrawiam


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.