Cytat:
bmwru napisa***322;(a)
Mam pytanko jeszcze - czy jest szansa ze w serwisie gdyby kiedys cos to sie zorientuja ze jest nwoszy firmware ?? Czy przeaz to moge stracic gwarancje ?? Czy jakby cos padlo to lepiej robic downgrade ??
|
Na naklejce na wierzchu napędu jest zapewne napisane z jaką wersja napęd wyszedł z fabryki. Jeśli wgranie nowego uda się to gwarancji nie tracisz (zresztą po co by udostępniali nowsze wersje dla użytkowników - żeby ich gwarancji pozbawiać?).
Przy oddawaniu do serwisu można zrobić downgrade, tylko że pewnie będą problemy ze zdobyciem odpowiedniej wersji (jeśli nie zgrałeś to tylko od kogoś kto ma w swojej nagrywarce albo wypuścił do sieci). Jeśli będą problemy z odczytem/nagrywaniem to prędzej bedzie wina optyki niż firmwaru, więc pewnie i tak bym przy oddawaniu do serwisu nie zmieniał, a jak padnie to i tak nie zmienisz.
|