![]() |
Cytat:
<widzicie jak wino dziala na czlowieka :D> |
Cytat:
mozesz coprawda udostepniac swoje zbiory "osoba bedacym w stostunku towarzyskim" (koledze) ale potem udowodnij to ze znasz osobiscie pare milionow userow kazy :jezyk: Cytat:
|
A ktoś wie może jak zapatruje się na to polskie prawo ? Kiedyś chyba było, że mozna materiały sciagać i w ciagu 24 godz. nalezy je usunąć ?
Czy ktos sprawdzał jak naprawde działa opcja ukrywania IP w np. Kazie ? |
u nas naloty na domy mogla by robic tylko BSA bo RIAA to dziala w stanach na postawie stanowego prawa ;) :jezyk:
jesli juz ktos (np polisch majnister of dzustilie ;)) odwazyl by sie zamykac polskich userow p2p w wiezieniach to musialby pierw wypuscic cala reszte odsiadujacych wyroki ze "wygraniu" kolejnych wyborow niewspomne ^_^ zreszta kto bedzie scigal 80% userow internetu :D :D :D |
Cytat:
jak bu tak alles robili to zero DL i naturalna śmierć tej sieci bez pomocy RIAA pozdro |
Witam!
jesli tylko sciagasz pliki i nie zostawiasz ich w Shared Folder to nic Ci nie grozi. |
tylko teoretycznie. zauwazcie, ze RIAA ma najwiecej do powiedzenia w USA.
inna sprawa jest udowdnienie tego i owego. sposob funkcjonowania prawa w USA jest jednak odmieny niz w Polsce. ja bym nie panikowal. |
tutaj również sporo osób się wypowiada na temat: http://info.onet.pl/1,15,11,2864053,...291,forum.html
|
Myśle, że jest to możliwe. Wszystko do nas powoli wkracza.
Możesz jeszcze zoabczyć tu co sądzo o tym inni;p...http://forum.cdrinfo.pl/search.php?s...by=&sortorder= |
kaza
Jak myślicie czy RIAA może dopaść również uzytkowników Kazy z Polski ?
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:07. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.