![]() |
Taki sobie problem z Outlook Express
Chodzi o to, ze gdy dostaje poczte z załacznikiem(*.zip, *.exe czy *.doc), to w 90% przypadkach nie moge sie dostac do niego. Załącznik widac, ale jest nieaktywny (szary napis). Musze kliknąć "prześlij dalej" i dopiero wtedy moge go odczytac/zapisac. Bankowo jest to wina jakiegoś softu ktory mam, bo jak zrobie komus system i wgram programy ktorych ja uzywam to problem sie powtarza. Przypuszczam ze to robi Norton AntyVir, albo ZoneAlarm, ale jaka opcja i w ktorym programie to juz nie wiem. Możę ktos ma doswiadczenie z tym juz???
|
W Outlooku Narzedzia/Opcje/Zabezpieczenia i "Nie zazwalaj na zapisywanie..." odznacz ;)
|
Ilość załączników: 1
... uzupełnię posta Gorzaly rysunkiem
|
:) Dzieki, teraz jest ok. Nie jestem do konca przekonany, wydaje mi sie, ze na czystym systemi (bez zadnego z tych programow, ktore wymienilem) jest ok. no ale moze mi sie cos uroiło:)
Dzieki bardzo za pomoc, POZDRAWIAM |
to samo robi wgranie poprawki (patcha) do Outlooka o symbolu Q331923
|
odswierze temat banalnym pytaniem laika (nigdy nie uzywalem outlooka ani zadnego innego klienta - openwebmail spelnia moje wymagania z nawiazka):
jak zmienic to ustawienie w Outlook 2003? na razie nie pozwolil mi tylk na plik .exe ??? |
gdzies to chyba bylo na www.it-faq.pl
szukaj ;p |
zmień txt na reg. rozszerzenia dopisuj oddzielając średnikami.
|
big THX :) Blaze
:piwo: |
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.