Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Win 2000 pro pl...boot from CD??:/ (https://forum.cdrinfo.pl/f5/win-2000-pro-pl-boot-cd-26594/)

BadKENNY 17.10.2003 23:24

Win 2000 pro pl...boot from CD??:/
 
Ej mam w/w wina na CD i jest programik do robienia dyskietek startowych na tym Cd-czku...ale mam pytanie da sie ztworzyc z tej Cd i innych drobnych udoskonalen tak zeby botowalo sie z CD??Da sie to zrobic??Jezeli tak to jak...please strzegółowy opis lub jakiś link do artukulu:)Qwa nie mam dyskietek (a jest 00:24) i nie moge zainstalowac:/

ps....aktualnie mam Win Xp pro

paput2000 17.10.2003 23:57

Re: Win 2000 pro pl...boot from CD??:/
 
Cytat:

BadKENNY napisa***322;(a)
Ej mam w/w wina na CD i jest programik do robienia dyskietek startowych na tym Cd-czku...ale mam pytanie da sie ztworzyc z tej Cd i innych drobnych udoskonalen tak zeby botowalo sie z CD??Da sie to zrobic??Jezeli tak to jak...please strzegółowy opis lub jakiś link do artukulu:)Qwa nie mam dyskietek (a jest 00:24) i nie moge zainstalowac:/

ps....aktualnie mam Win Xp pro

Dam Ci radę, na tym forum był ciekawy link do sposobu jak wykonywać bootowalną CD dla w2k (dla XP też się nadaje), nawet chciałem załaczyć zzipowany plik tej strony, ale stwierdziłem, że autorowi to by się nie spodobało - tak więc szukaj, a znajdziesz.

BadKENNY 18.10.2003 08:21

Yyyy....:/
 
Ej no teraz to zes mi pomogl;/No spoko zostalo mi jeszcze jakies 70 postow do przeczytania...wykloczajac te co sa nie na temat....a nie sory...nic nie wykluczam bo jak zauwarzylem juz dawno dawno to nieraz sie zmieniaja tematy na forym i ktos sobie wrzuci..."O a BTW znalazlem fajna strone jak zrobic w2k bootable from CD":/Ej no daj link albo cos:/

esem 18.10.2003 08:25

Re: Yyyy....:/
 
Cytat:

BadKENNY napisa***322;(a)
Ej no teraz to zes mi pomogl;/No spoko zostalo mi jeszcze jakies 70 postow do przeczytania...wykloczajac te co sa nie na temat....a nie sory...nic nie wykluczam bo jak zauwarzylem juz dawno dawno to nieraz sie zmieniaja tematy na forym i ktos sobie wrzuci..."O a BTW znalazlem fajna strone jak zrobic w2k bootable from CD":/Ej no daj link albo cos:/
Temat jest stary, oklepany. Każdy szujący się portal ma w tym zakresie dokształty na swojej głównej stronie:
www.cdrinfo.pl
www.winxp.com.pl
www.infojama.pl
Jak bedziesz miał szczegółowe pytania to pisz. 8)

Macio.Men 18.10.2003 14:12

Re: Yyyy....:/
 
Cytat:

BadKENNY napisa***322;(a)
Ej no...
Może się czepiam, ale nienawidze jak ktoś mówi "ej no". "Ej no" to ja mówie do mojego psa, a nie do drugiego człowieka...

Troche szacunku.

paput2000 18.10.2003 15:26

Re: Yyyy....:/
 
Cytat:

BadKENNY napisa***322;(a)
Ej no teraz to zes mi pomogl;/No spoko zostalo mi jeszcze jakies 70 postow do przeczytania...wykloczajac te co sa nie na temat....a nie sory...nic nie wykluczam bo jak zauwarzylem juz dawno dawno to nieraz sie zmieniaja tematy na forym i ktos sobie wrzuci..."O a BTW znalazlem fajna strone jak zrobic w2k bootable from CD":/Ej no daj link albo cos:/
Jakbyś wstawił link do poczty, to bym Ci coś przesłał.

paput2000 18.10.2003 15:28

Re: Re: Yyyy....:/
 
Cytat:

macio.men napisa***322;(a)
Może się czepiam, ale nienawidze jak ktoś mówi "ej no". "Ej no" to ja mówie do mojego psa, a nie do drugiego człowieka...

Troche szacunku.

Może kolega wyżej ma problemy z jąkaniem się.

-Sid-The-Rat=> 18.10.2003 17:15

hmm... a jakim cudem ta plyta ci nie bootuje?
przeciez one z zalozenia sa bootowalne (mam w2k box pl - i zadnych problemow ze startem - warunkiem tylko obslugujace botowanie z cd plyta glowna - ale na takiej co tego nie umie [czytaj wiekowej] to i tak nie radze w2k instalowac...)

BadKENNY 18.10.2003 21:27

Eee...yyy...Eghmmmm
 
Bede pisal jak bede chcial...gdyby wszyscy gadali tak samo to bylo by nodno:/a poglady to nie wszystko...sposob mowienia tez jest wazny...a zreszta...NIE SPAMOJ!!:/bo post napewno nie est na temat:/


A tutaj jest Mailik dzieki za materialy!!!

paput2000 20.10.2003 07:34

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
hmm... a jakim cudem ta plyta ci nie bootuje?
przeciez one z zalozenia sa bootowalne (mam w2k box pl - i zadnych problemow ze startem - warunkiem tylko obslugujace botowanie z cd plyta glowna - ale na takiej co tego nie umie [czytaj wiekowej] to i tak nie radze w2k instalowac...)

Są wersje niebootowalne - sam taką posiadam (w2k prof. pl) i kiedyś, kiedy byłem jeszcze nieświadomy, bez 4 bootdyskietek się nie obeszło.

esem 20.10.2003 07:43

Cytat:

paput2000 napisa***322;(a)
Są wersje niebootowalne - sam taką posiadam (w2k prof. pl) i kiedyś, kiedy byłem jeszcze nieświadomy, bez 4 bootdyskietek się nie obeszło.
Zgadza się: sam taką też mam (oryginał).
Oczywiście żaden problem zrobić z wersji niebootowalnej bootowalną: jak?: polecam lekturę tego forum! 8)

-Sid-The-Rat=> 20.10.2003 17:03

hmm - jestem w takim razie w ciezkim szoku - moja plyta byla jedna z pierwszych dystrybuowanych w polsce (COI) i jest juz bootowalna
wiec wydawalo mi sie ze juz potem nie psuli tego co dzialalo

ale przyjalem do wiadomosci ten ciekawy fakt


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.