Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Matrix Rewolucje - Co sądzicie??? (https://forum.cdrinfo.pl/f5/matrix-rewolucje-co-sadzicie-27258/)

kraluk 05.11.2003 19:34

Matrix Rewolucje - Co sądzicie???
 
Witam!
Jak w temacie.
Co sądzicie o trzeciej części Matriksa???
Ja jeszcze nie wiem kiedy pójdę na niego, ale napewno pójdę:)
Niestety szkoła...
Pozdro;)

Remix 05.11.2003 19:47

Witam!

ja zakonczylem ogladanie Matrixa na ogladnieciu pierwszej czesci :)

jakos mnie nie rajcuje ciagle bicie tej samej piany, nawet nie mam zamiaru ogladac Reaktywacji, a co dopiero Rewolucji

nimal 05.11.2003 20:14

mam bilety na sobote - wtedy napisze na pewno (choc do tego czasu to juz tu opiszecie wszystkie sceny pewnie ^_^ )

to najbardziej kultowy film dla mnie :peace: :spoko: :rotfl: :zeby: :wow: :jupi: :cisza:

SoBal 05.11.2003 20:17

Uff, a ja już skończyłem oglądać :) Premiera, godzina 15:30 pierwszy seans. I w kinie z 1000 miejsc chyba ze 200 zajętych :)

Wrażenia? Genialne, powalające... no i zero odpowiedzi. Wszystko rozkręca się powoli... ale jak już się rozkręci... tylu efektów nie było nigdzie, wygląda to po prostu powalająco, niektóre efekty specjalne są po prostu boskie. Ci którzy widzieli wiedzą o co mi chodzi :) Zawsze byłem fanem matrixa, dlatego jest to ocena subiektywna. Ważne jest to żeby przed pójściem na III obejrzeć nie tylko dwie poprzednie części ale również Animatrix... Wtedy wszysko będzie 'prawie' jasne.

yahol 05.11.2003 20:52

Powiem tyle:
-nie podobal mi sie!
-zenujaco slaby!
-infantylny!
-tajemnicy i nastroju, tyle co kot naplakal!
-nadmiar efektow!

Tylko Matrix czesc 1.
Reszta - to tylko zludzenie, ze to dalsza czesc Matrixa.

CrazyLucas 05.11.2003 20:53

matrix 1 to bylo to - calkowita nowosc jezeli chodzi o fabule
matrixy 2 i 3 - to IMHO proba wyciagniecia kasy za cos co sie juz raz sprzedalo

Pagerus 05.11.2003 21:01

Ja nie miałem jeszcze okazji obejrzeć Reaktywacji - jak mi się uda obejrzeć ją w międzyczasie to może jeszcze się załapie na trzeciego Matrixa w kinie :P
Jedynka mi się podobała - mam nadzieję, że pozostałe części mnie nie rozczarują...

zorg 05.11.2003 21:12

wlasnie od dzisiaj graja w kinach
 
ale 2 byla taka beznadziejna ze sie nigdzie nie dam nabrac ,
olac matrixa :nie:

mr_spock 05.11.2003 21:18

Wg mnie przez 2czesc, pierwszy martix stracil ta - nie wiem czy to wlasnciwe okreslenie, ale mistyke. W pewnym sesie pokazal ten swiat od zaplecza, a to nie wyszlo na dobre. Jedynka juz przez to tak nie kreci.
Podobnie sie ma sytuacje z filmem Cube, moze nie jest jakis gorno lotny, ale niech ktos powie ze go to nie zrobilo... A 2ka znow rozwalila klimat.

Golomb 05.11.2003 21:27

Film - naprawde udany bardzo mi się podobał - seans o 18 :) - początek troszkę nudnawy ale od ataku na ZION wsyzstko nabrało tempa :) Film wymiata polecam !
Tak oto zakończyła się trylogia Matrixa :) Seria udana satwiam ją obok terminatoirów jako jedna z ulubionych

Zetoxa 06.11.2003 06:29

fajną recenzje przeczytałem w Wyborczej:
"miał byc szampan i owoce, a wyszła wódka i ogórki kiszone"

nimal 06.11.2003 06:59

Cytat:

Zetoxa napisa***322;(a)
fajną recenzje przeczytałem w Wyborczej:
"miał byc szampan i owoce, a wyszła wódka i ogórki kiszone"

^_^ ^_^ ^_^

przypuszczam ze podpisane KJZ - ten koles zawsze dowali ^_^ (calego nazwiska podawac nie bede ;p )

ale pare razy konfrontowalem jego opinie z rzeczywistoscia i czesto przegina (w rozne strony - jak film znajdzie uznanie krytyki - to nagle dla KJZ jest super i koniecznie ^_^ )

przemo_one 06.11.2003 07:29

ogolnie musze stwierdzic ze w trojce nic sie ani kupy ani ****** nie trzyma - juz naprawde przesada moim zdaniem co nie zmienia faktu ze to jest film konczacy trylogie
jesli ktos nie zaglebil sie w 2-jke to nawet niech do 3jki nie zaglada ale...
no a ja bylem wczoraj na 18 w kinie i widzialem ten film i nawet mi sie podobal ale za duzo niezgodnosci bo... i tu mialem pisac co ale sami sie przekonajcie nie bede psul wam zabawy a ci ktorzy ogladali wiedza o co chodzi :chytry:

MacGyver 06.11.2003 07:34

Jeszcze nie oglądałem ale obejze napewno.

-Sid-The-Rat=> 06.11.2003 08:34

Cytat:

przemo_one napisa***322;(a)
ogolnie musze stwierdzic ze w trojce nic sie ani kupy ani ****** nie trzyma - juz naprawde przesada moim zdaniem co nie zmienia faktu ze to jest film konczacy trylogie
jesli ktos nie zaglebil sie w 2-jke to nawet niech do 3jki nie zaglada ale...
no a ja bylem wczoraj na 18 w kinie i widzialem ten film i nawet mi sie podobal ale za duzo niezgodnosci bo... i tu mialem pisac co ale sami sie przekonajcie nie bede psul wam zabawy a ci ktorzy ogladali wiedza o co chodzi :chytry:

hmm - a w co sie trzeba bylo zaglebiac w matrixie2? przeciez tam nic nie ma... scenariusz jest pokrecony, ale ma raptem z pol strony fabuly i jesli cos mowi o swiecie to tak strasznei wprost ze naprawde nie ma sie w co zaglebiac

z ogladania efektow z rozdziawiona geba wyroslem - jak ktos chce efekty to niech zajzy na demoscene i tam popatrzy, kopara moze naprawde opasc
jesli dla kogos film jest super bo ladnie wygladaja wybuchy - to ma fart - bo bedzie sie bawil dobrze na filmach przez nastepne 10 lat, ja jakos szukam tam czegos innego

a nie ogladajac filmu moge powiedziec w ciemno ze nic sie nie wyjasnilo - bo przeciez niedlugo sie okaze ze powstaja matrix 4,5,6, serial telewizyjny, kreskowka, komiksy i pluszowe misie w czarnych okularach

ps. kupie stroj Neo - ten przypominajacy sutanne, cena do uzgodnienia


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.