Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Komentarze zwiazane z nowa wersja forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/komentarze-zwiazane-nowa-wersja-forum-27412/)

Misiek4 09.11.2003 23:28

Komentarze zwiazane z nowa wersja forum
 
Witam !

Uprzejmie prosze o zamieszczanie komentarzy dotyczacych wygladu i zachowania nowej wersji forum.

Uprzedze fakty i powiem ze:
- nie wszystko jest przetlumaczone na jezyk polski i nie wszystko bedzie (w wersji beta)
- wyglad forum nieznacznie lub znacznie odbiega od znanego Wam wygladu - bedziemy nad tym pracowac - prosimy o opinie i sugestie
- forum powinno pracowac ZNACZNIE szybciej

Pozdrawiam
Misiek4

mr_spock 09.11.2003 23:35

Mi sie nie podoba... pujde nawet dalej, jest kiepsko.
Wiem, ze to moze kwesta przyzwyczajenia, ale mimo wszytko. To ze czesc rzeczy jest po ang. to kolejny WIELKI minus, dla mnie to nie jest az taka tragedia, ale niektorzy moga mies spore poroblemy.
Prawde mowiac nawet nie wiem czy teraz wpisuje w odpowiednie miejsce i czy dobrze wysle.
Jedno co dobre, to rzeczywiscie troche szybciej chodzi

mr_spock 09.11.2003 23:37

Aha, jeszcze jedna sprawa.
Co sie dzieje z rangami? Niektorzy maja normalne - swoje, a reszta Registered User, czy tak juz zostanie??

Patrix 09.11.2003 23:38

faktycznie forum chodzi jak rakieta - przynajmniej u mnie :)
ale wszystko poprzestawiane ... i jakos tak nieswojsko ;) czy tak zostanie ??
hmm w wersji oficjalnej bedzie wszystko w pl ??
ogolnie jestem pozytywnie zaskoczony ;)

Patrix 09.11.2003 23:46

Cytat:

Napisany przez mr_spock
Mi sie nie podoba... pujde nawet dalej, jest kiepsko.
Wiem, ze to moze kwesta przyzwyczajenia, ale mimo wszytko. To ze czesc rzeczy jest po ang. to kolejny WIELKI minus, dla mnie to nie jest az taka tragedia, ale niektorzy moga mies spore poroblemy.
Prawde mowiac nawet nie wiem czy teraz wpisuje w odpowiednie miejsce i czy dobrze wysle.
Jedno co dobre, to rzeczywiscie troche szybciej chodzi

... dobrze, ze jeszcze kolor forum zostawili w spokoju :) hehe
ale kolor tekstu w postach - musowo zostawilbym w kolorku czarnym !!! - zlewa sie z forum ...

Y@nkee_PL 09.11.2003 23:52

dokladnie
dajcie czarny kolor czcionki i to obowiazkowo

M@X 09.11.2003 23:53

Hmm... Faktycznie - rozowo nie jest, w ogole minuta minela zanim odnalazlem "Najnowsze posty" (przemianowane nota bene na "Nowe posty"), ktore zawsze widnialy pod moja zalogowana xywka... Ale ma tez swoje plusy - np. okienko (QuickReply), z ktorego wlasnie stukam. Mam nadzieje ze szybko sie przyzwyczaje, a Wy jeszcze szybciej "dotlumaczycie" pewne czesci forum...

Misiek4 09.11.2003 23:55

Jezeli chodzi o kolory to nowe forum bedzie w 99% przypominac stare. Jedynym problemem jest czas, ktorego jest zbyt malo. Obiecuje ze forum do konca listopada (maksymalnie) bedzie kolorystycznie podobne do tego do czego jestescie przyzwyczajeni :)

Co do translacji jest ona w toku, ale tutaj element braku czasu rowniez sie pojawia - dlatego prosze o cierpliwosc :)

Pozdrawiam
Misiek4

czero 09.11.2003 23:55

Jezeli chodzi o zmiany na forum to kwestia przyzwyczajenia, ale kolor czarny w postach MUSI byc ;).
Mi tam sie zmiany podobaja :).

czero 10.11.2003 00:02

Ilość załączników: 1
Mam pytanie - co daje zaznaczenie ktoregos z tych przyciskow???
Na co to ma wplyw?

mr_spock 10.11.2003 00:06

A co z rangami, zostana juz takie jak sa "Zarejestrowany"?

Misiek4 10.11.2003 00:10

rangi zostana zmienione - spokojnie :)

Kasprzak 10.11.2003 00:13

Witam!
Forum chodzi jak burza, ale nie ma starego klimatu...ale jak pisze Misiek4 to sie zmieni. Czcionka obowiazek. Bardziej spolszczone (mi to nie przeszkadza ale wkradlo sie duzo nazw angielskich),no i rangi...ofkorz
...ogolnie bdb...ale poprawki takie jak w/w..czekamy zobaczymy ;D

pozdrawiam

CIAPEK 10.11.2003 00:20

nawet fajnie :) ... tylko,

-czekam na full spolszczenie :), ogolne dopracowanie.
-forum nie śmiga mi jakos nadzwyczajnie
-zmiany sa pozytywne
-gdzie sie podzialy zielone kropeczki obok tematu w dzialach forum mowiace o tym czy pisales juz na dany tenmat? Fajne byly :)

Ziele 10.11.2003 00:24

Troszke przesadzili z iloscią linii w forum np między postami. Takie poszatkowane...źle sie na to patrzy. Trzeba bedzie sie przyzwyczaić do innego umiejscowienia guzików chyba ze wróca na swoje miejsce (mam nadzieje) ;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.