Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Spis powszechny (https://forum.cdrinfo.pl/f5/spis-powszechny-27418/)

mr_spock 09.11.2003 22:58

Spis powszechny
 
Wpadłem właśnie na taki pomysł, żeby sprawdzić ilu jest użytkowników którzy kozystaja z forum. Ilość zarejestrowanych osób nie jest wiarygodnym źrudłem, bo cześć napisała kilka postów i ich przygoda się zakończyla.

Wyobrażam sobie to tak - każdy napisze cokolwiek (dowcip, postawi XXX, tresc dowolna). Nie można niestety podejmować żadnych dyskusji, bo wtedy bedzie wiecej niz jeden post na osobe. Po jakimś czasie, odczyta się ilość postów i bedzie można oszacować ilość działających na forun ludzi.

Nie wiem czy to jest dobry pomysł, czy jest sens. Moze administratorzy maja jakis sposób żeby to sprawdzac. Może też nie ma sensu robić kolejnego tasiemca w stylu Wielkie Odliczanie.
Co o tym sądzicie?? Pamietajcie, że jak napisze komentarz to juz też sie liczy;)

cinma 09.11.2003 23:07

no to zobaczymy czy sie przyjmie...

czero 09.11.2003 23:12

No dobra, mozna zrobic taki spis.

XXX

Samochodem jedzie chemik, mechanik, informatyk.
Samochód w pewnej chwili staje chemik mówi to na pewno wina oleju trzeba go wymienić.
Mechanik twierdzi: to pękł wał trzeba go wymienić.
Informatyk: a może by tak wyjść i wejść ponownie, i zobaczyć czy sytuacja się powtórzy !

Kasprzak 09.11.2003 23:22

Ciekawe czy sie przyjmie.Ciekawe co na to "władza"
Moze byc interesująco...

Spotykają się dwie blondynki na przystanku.Jedna mówi do drugiej:
-Na jaki autobus czekasz?
-A ty?
-Ja na 1.
-A ja na 8.
Przyjeżdża 18 wsiadają razem.

Lezy blondynka w rowie
podchodzi policjant
- ranna ?? pyta
- nie calodobowa

Spotykają się dwie blondynki, jedna mówi do drugiej
-wiesz w tym roku sylwester wypada w piątek
-ojej! byle nie trzynastego:)

Remix 10.11.2003 01:00

Witam!

o kurde widze, ze zmiany na forum... w koncu porzadnie smiga w Operze, no i jakies bajery sie pojawily hehehe

co do spisu... fajny pomysl, ale czy wypali?

Kasprzak pomimo poznej pory smialem sie na glos z tego kawalu o sylwestrze... hahaha

UPDATE (10.11.03 16:12):

Sid, ale jak ktos ma dynamiczne IP, to juz ilosc unikalnych IP sie chyba zmieni co?

ps jak ktos chce cos dopisac to niech edytuje swoj post

-Sid-The-Rat=> 10.11.2003 08:50

hmm - da rade sprawdzic - ale nie szystko - alob unikalne IPeki - tlyko ze wtedy z osiedlowek czy dzielonych neo/sdi mamy tylko jedna osobe, albo po zalogowaniach - tylko ze to nie jest takie proste

ale sie da - i poszukam - i wtedy wyedytuje ten post - zeby nie psuc spisu :)

Gorzala 10.11.2003 08:54

:)

P.S.
Wiadomosc musi byc dluzsza niz 10 znakow? Eee... co to za ograniczenie ;p

Bartez 10.11.2003 10:08

da sie sprawdzic ilosc aktywnych userow np z ostatniego miesiaca, czy tygodnia, ale to nigdy nie bedzie rzeczywista liczba, bo takiej nie da sie ustalic

CrazyLucas 10.11.2003 14:52

XXX <- to jego znak

michal_zb 10.11.2003 15:51

ok, teraz ja
krótko zwięźle i "na temat" :D

Dlaczego blondynki nie mieszkają w okrągłych domach ??
Żeby się po kątach nie piepszyły...

pozdro...

Blaze 11.11.2003 16:09

No to i ja się dopiszę do spisu.

Po hibernacji 10-letniej, budzi się: Clinton i Putin. Putin patrzy w gazetę i zaczyna się śmieć i mówić: USA przeszło na komunizm.
Clinton też bierze gazetę i zaczyna się śmiać i mówi: zamieszki na granicy Polsko-Chińskiej.

-Kowalik- 11.11.2003 16:12

taa..

yarosh 11.11.2003 16:34

dolonczam sie do spisu :)

Z notatki sluzbowej plutonowego MO, fragment zeznan 21-letniej Beaty R., pokrzywdzonej w sprawie o zgwalcenie w czasie przyjecia weselnego: "Prawda jest, ze Robert W. zgwalcil mnie kilkakrotnie podczas tego wesela, lecz nie byl zbyt zlosliwy w stosunku do mojej osoby, gdyz nie wyczynial zadnych innych ekscesow, co mogloby urazic moja godnosc oraz honor(...)".

Maciej 11.11.2003 17:35

a tak wogóle o co tutaj chodzi ...;)

Loczek 11.11.2003 17:41

Ja też sie przyłącze:)

Kawał pod tytułem serce matki:)

Wieczór, chłopak z dziewczyną baraszkują sobie w łóżeczku niczego nie podejrzewając , a tu w pewnej chwili wpadają rodzice chłopaka i stają w drzwiach. Widzi ich tylko dziewczyna i myśli sobie - "Boże co oni sobie o mnie pomyślą, czy im się spodobam" ,ojciec chłopaka - "Moja krew" a matka - " Boże jak tak kur..a trzyma nogi przecież jest mu niewygodnie" :)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.