Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Jaka nagrywarka (https://forum.cdrinfo.pl/f5/jaka-nagrywarka-27840/)

lukiluki 20.11.2003 10:46

Jaka nagrywarka
 
Witam i pytam
Jestem laikiem i nie wiej jaki i dlaczego. Pytanie dość banalne. Chciałbym kupić nagrywarkę i chciałbym sie poradzić co kupić jaki model - czy to ważne że kompatybilny z safe diskiem czy nie.
Widze że koledzy na forum są bardziej wtajemniczeni i mogą pomóc. Nie wiem czy te nagrywarki mogą przegrywać zabezpieczone płyty czy nie. Pomóżcie i doradźcie.
Z góry dzięki

Łukasz

kizio 20.11.2003 10:52

Powiem stanowczo to co zawsze: Bierz LiteOn'a 52246S albo 52327S albo jakiegokolwiek innego LiteOn'a. A dlaczego polecam Ci LiteOn'a???

Bo:
1. Jest tani
2. Jest bardzo dobry
3. Skopiuje ci prawie każde zabezpieczenie
4. Ma dobrą korekcje błędów


Bierz LiteOn'a tylko z końcową literką "S" lub w ostateczności "K"

Jak masz jakieś pytanie to wal na maila (patryk@rybnet.pl)
lub na gg: 1069054

CIAPEK 20.11.2003 10:53

Witam!
Na forum są i koledzy, jest też wyszukiwareczka...polecam...dużo było o wyborach, ale sam coś dopowiem...

Czy to ważne czy kompatybilna z SafeDiskiem? :blee: Chodzi o to chyba czy przegra zabezpieczoną nim płyte? Zależy jak dla kogo, ale ja przy wyborze nagrywarki nie kierowałem się tym wogóle..obecne nagrywarki chyba wszystko skopiują, nawet rysy jak to się mówi :D.
Polecam LG może być ta najnowsza 52/32/52 8-) , LiteOn'y są też dobre, ale z tym nowym jest wiele problemów nie ryzykowałbym, a pozatym LG to równorzędna firma, sam jestem zadowolony tak jak wielu moich znajomych i na forum też znajdą się takie osobniki ;)
Pozdro

nimal 20.11.2003 11:03

liste kompatybilnosci nagrywarek z zabezpieczeniami znajdzies na stronach producentow softu do kopionia - alkohola i clone (oraz w helpach tych programow)
teraz kazda praktycznie nagrywarka kopiuje prawie wszystko...
ja bym bral liteona ze wzgledu na stosunek jakosc/cena - jak padnie to kupisz nowy i po krzyku (nie jak plextor - CI to z cena przegieli...),teac obecnie spadl z jakoscia (teraz to oem asusa), tdk to liteon w innym opakowaniu, a drozszy...
jak bedziesz mial pare konkretnych modeli do wyboru to popatrz w wyszukiwarke - jakie ludzie maja problemy, jakie sa ogranicznie danego sprzetu...

lukiluki 20.11.2003 13:54

jeszcze jedno pytanko
 
[QUOTE=kizio]Powiem stanowczo to co zawsze: Bierz LiteOn'a 52246S albo 52327S albo jakiegokolwiek innego LiteOn'a. A dlaczego polecam Ci LiteOn'a???

Bo:
1. Jest tani
2. Jest bardzo dobry
3. Skopiuje ci prawie każde zabezpieczenie

Jeżeli chodzi o koszty to nie mam ograniczeń. Ciekaw jestem jak to ... większość nagrywarek przegra płytę z zabezpieczeniami .. tzn że robi 100% kopię działającą czy i tak trzeba mieć cracka a nagrywarka tylko umożliwia przegranie płyty ??

Pozdrawiam
Łukasz

nimal 20.11.2003 14:06

to zalezy od uzytego softu, jego ustawien, i rodzaju zabezpieczenia
czy liteon czy plextor - prawie wszystko skopiujesz
starsze nagrywarki maja juz wieksze problemy

co do kosztow - 200 a 600 pln nie robi Ci roznicy? za nowego plexa masz trzy liteony :D

pawelblu 20.11.2003 15:12

Cytat:

Napisany przez lukiluki
...Jeżeli chodzi o koszty to nie mam ograniczeń...

W takim razie kup Litona, Plextora i LG. Ja bym na twoim miejscu kupil jeszcze kluczyk, bo mozliwe ze na tym temacie pojawi sie KLODA !!!

Kasprzak 20.11.2003 15:30

Polecam litka 52246S - ja nie mam problemow.Przegrywa wszystko. Dziala jak przecinak!

/\/\cDrive 20.11.2003 15:37

Najlepiej kup sobie LG GCE8525(52x,32x,52x).

mallow 20.11.2003 15:45

Lg

kraluk 20.11.2003 16:50

No nie noo...
Znów to samo...
Pozdro;)

PS. Wybierz LiteON'a :)

Y@nkee_PL 20.11.2003 23:04

Litek, a ze wzgledu na to ze jest praktycznie niezniszczalny 8)
jesli cos ci nie tak pojdzie podczas wgrywania nowego biosa to masz baaardzo duze szanse na odratowanie napedu :)
nie wiem jak to wyglada w przypadku LG, Teaca czy innych, ale mysle ze Litek (jak i jego OEMy) pod tym wzgledem rzadzi :peace:

-Sid-The-Rat=> 20.11.2003 23:10

a ja radze kupic sobie okulary i:

przeczytac nazwe dzialu - to nie jest cdr tylko offtpoic - takie pytanie jak twoje idealnie pasuje do opisu dzialu cdr

spojzec na pierwsza strone dzialu cdr - tam masz w co najmniej jedna taka dyskusje - w kazdej jest to samo - bo w ciagu tygodnia nic sie nie zmieni - zwlaszcza ze jest juz lekka stagnacja na rynku - i poczytaj tam

bo tak to i tak ci kazdy/prawie kazdy poleci to co ma - bo w tej chwili zadkoscia sa problematyczne nagrywarki


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.