Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne CD (https://forum.cdrinfo.pl/f2/)
-   -   Najlepsze płyty CDR (https://forum.cdrinfo.pl/f2/najlepsze-plyty-cdr-28213/)

cybermat16 29.11.2003 09:56

Najlepsze płyty CDR
 
Jakie są najlepsze płyty CDR ? Kiedyś maiłem płyty Verbatim DataLifePlus (od spodu niebieskie) teraz niegdzie nie można ich dostać, wie może ktoś jakie teraz są najlepsze płyty. Bo Verbatim DataLife to wyglądają jak Esperanzy od spodu.

No i durga cześć pytania jakie są najgorsze płyty. Czy nadal na pierwszym miejscu nagorszysch płyt jest Eurodata ?

Sprezyn 29.11.2003 10:31

przeciez na gorze sa podwieszone testy....
Mozna z nich wyciagnac pewne wnioski.

cybermat16 29.11.2003 10:39

O co ci chodzi ci z testami, zapytałem jakie są najgorsze płyty aby wiedzieć jakich płyt nie kupywać.
No i w końcu jakie sa najlepsze płyty ? (najważniejsz część pytania)

Martin_TP 29.11.2003 11:36

Verbatim (te niebieskie oczywiscie - Azo i Super Azo) i TDK. Dysan tez jest calkiem dobry.

paput2000 29.11.2003 11:40

Cytat:

Napisany przez cybermat16
O co ci chodzi ci z testami, zapytałem jakie są najgorsze płyty aby wiedzieć jakich płyt nie kupywać.
No i w końcu jakie sa najlepsze płyty ? (najważniejsz część pytania)

A o to chodzi Sprężynowi, abyś wykazał trochę inicjatywy i poczytał sobie testy w przypietym u góry temacie. Nie do końca można autorytatywnie odpowiedzieć na pytanie "jakie płyty są najgorsze, a jakie najlepsze" ponieważ tak naprawdę marka płyt wcele nie mówi o ich jakości, choć istnieją może dwie do których nie straciłem szacunku (to te pietro wyżej). Tak więc stwierdzenie "nie kupuj tych o egzotycznych nazwach" nie będzię prawdziwe ponieważ wśród nich można znaleźć perełki w postaci OEMów z porządnych wytwórni, tak samo jak można znaleźć syf pod porządną marką bo akurat z powodu obniżenia kosztów wyprodukowali je w Prodiscu na Tajwanie.
Więc czytaj te cholerne testy, a dowiesz się jakie płyty masz omijać z daleka w sytuacji kiedy to co pojawia się na rynku podlega zmianą jak w kalejdoskopie.

cybermat16 29.11.2003 11:46

Cytat:

Napisany przez Martin_TP
Verbatim (te niebieskie oczywiscie - Azo i Super Azo) i TDK. Dysan tez jest calkiem dobry.

Ale tych niebieski Verbatim chyba już nie produkują gdyż niegdzie nie mogę ich znaleź

paput2000 29.11.2003 12:05

Cytat:

Napisany przez cybermat16
Ale tych niebieski Verbatim chyba już nie produkują gdyż niegdzie nie mogę ich znaleź

Nie - tych ciemno niebieskich już nie produkują, teraz są jasnoniebieskie.

tower 29.11.2003 12:12

Cytat:

Napisany przez paput2000
można znaleźć syf pod porządną marką bo akurat z powodu obniżenia kosztów wyprodukowali je w Prodiscu na Tajwanie.

co ty chces od prodisca ja na niego nie narzekam
oczywiscie wolalbym riteka czy ty ale lepszy rydz niz nic a szczególnie dobry rydz

dysany to glównie prodisc

cybermat16 29.11.2003 12:25

Cytat:

Napisany przez paput2000
Nie - tych ciemno niebieskich już nie produkują, teraz są jasnoniebieskie.

A jaką mają nazwę ?
Bo w jakim sklepie bym nie zapytał to mówią że mają z płyt Verbatim tylko DataLife

pawelblu 29.11.2003 14:26

A jaki samochod jest najlepszy ?
Jaki komputer jest najlepszy ?
A jaka stacja radiowa jest najlepsza ?
A jaka muzyka jest najlepsza ?
Jakie danie jest najlepsze ?
Te pytania maja 1 wspolna ceche - TO SA GLUPIE PYTANIA, czego ani sobie ani wam nie zycze.

PS. A teraz zinterpretuj co autor mial na mysli.

:)

paput2000 29.11.2003 15:25

Cytat:

Napisany przez cybermat16
A jaką mają nazwę ?
Bo w jakim sklepie bym nie zapytał to mówią że mają z płyt Verbatim tylko DataLife

DataLife chyba też są jasnoniebieski, Pastele na pewno.

cybermat16 29.11.2003 16:08

Jasno niebieskie to one napewno NIE są !!!

Banana Coctail 29.11.2003 17:51

najgorsze płyty = no name i datexy i hity, choć nie zawsze

cybermat16 29.11.2003 19:20

Ja bym się nie zgodził że Datexy są najgorsze. Najgorsze są EURODATy, przy ich odczycie to się mój czytnik DVD dławi i zawiesza system, u liteonka to samo, o nagrywaniu na eurodacie lepiej nie mówić

-Sid-The-Rat=> 29.11.2003 19:25

skoro wiesz to po co pytasz?
sprawa z plytami jest o tyle sliska ze tu jest duzo zmiennych - czytnik, nagrywarka i plyta - i zmiana choc jednego czynnika moze diametralnie zmienic wynik

datexy pala sie u mnie dobrze i czytaja na moich czytikach - ale kiedy palil je kolega na innym sprzecie to u mnie sie ledwo czytaly, tdk sppedx - jedna z lepszych plyt pali sie u mnie tragicznie - jestem wyjatkiem, odwrotnie - na dysanach (takich zwyklych) mam srednio avg=0.4-0.5 kiedy ludzie ponizej avg=1-2 nie moga zejsc - wszsytko zalezy

sam niestety musisz - tak jak ja i inni sprawdzic jakie plyty ci leza
nawet hity u mnie nie palily sie zle... nie ma liderow
[a jednak sa - fuij 48x, just cdr, pastel TY - a koncowka to plyty RW od plasmona i mb india...]


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.