![]() |
CDR AOpena
Wczoraj wieczorem, sasiad poprosil o podpiecie CDR AOpena i po raz pierwszy zobaczylem naped 56x (chyba wypadlem z obiegu) za 89,90 brutto.
Znacie ten naped? Z 4 przyciskami: wysow, nastepna sciezka, glosniej, ciszej (zamiast pokretla). Dobry jest? |
Akurat tego modelu nie widzialem, chociaz wiem, ze jest w sprzedazy, natomiast bawilem sie kiedys nagrywarka AOpen i ogolnie wrazenia byly pozytywne. Chodzila calkiem ladnie i dosc cicho, nagrywala bezproblemowo. Do tego byla jeszcze bardzo ladna wizualnie i miala chyba najlepsza tacke, jaka do tej pory spotkalem w napedach - bardzo szybka, a jednoczesnie cicha i stabilna. Akurat pod tym wzgledem Lite-on, ktorego teraz uzywam (nagrywarka i naped DVD) przegrywa z nia calkowicie.
:) |
Ja osobi¶cie mam dobre zdanie o AOpenach. W "stajni" mam takiego CDRx48 i nie pozbywam się go bo wykorzystuję go czasami do odczytywania porysowanych lub popękanych płyt.
Nie wiem czy akurat ten model/egzemplarz ma b. dobr± korekcję błędów, ale jak dla mnie OK. |
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:14. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.