Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DivX, Xvid, Matroska i inne (https://forum.cdrinfo.pl/f16/)
-   -   Film "Gdzie jest NEMO" (https://forum.cdrinfo.pl/f16/film-gdzie-jest-nemo-28502/)

kawka18 05.12.2003 19:45

Film "Gdzie jest NEMO"
 
Czy ktos z Was wie skad mozna sciagnac filmik "Gdzie jest NEMO"? (Chodzi mi glównie o ppolski dubbing)
Mam wersje angielska, ale chcialbym tez miec polska wersje jezykowa. Jak ktos ,moze to niech mi pomoze.

CobraVerde 05.12.2003 19:57

tutaj poszukaj: Finding Nemo

M@X 05.12.2003 21:32

Tego jeszcze fizycznie nie ma! Moze jakas grupa wypusci pre-release, ale watpie. Trzeba pcozekac na premiere DVD, albo isc do kina...

krzypaw 27.03.2004 15:16

hej, nie zakładam nowego tematu bo mam problem z gdzie jest nemo to się podłącze, ostatnio chciałem zrobić kopię zapasową tej płyty :-] i po zrrzuceniu na dysk plików dvd są pomieszane sceny i sćieżki dzwiękowe, wie ktoś może o co chodzi, jest to chyba jakiegoś rodzaju zabezpieczenie ??!! Jak to obejść??

mjq666 27.03.2004 16:30

Cytat:

dvd są pomieszane sceny i sćieżki dzwiękowe
Zobacz tutaj, moze cos to pomoze: http://www.doom9.org/index.html?/mpg...nding_Nemo.htm

mjq

Stef 27.03.2004 16:42

isc do wypozyczalni i wypozyczyc ;P a co do reszty..... to twoja sparwa czy zostawisz sobie pamiatke po nemo w domu czy oddasz bezpowrotnie do wypozyczalni ;P

pykson 27.03.2004 18:00

Cobraverde, myslisz zes zabawny? Jak nie chcesz komus pomoc to nie wchodz na forum, bo to nie sztuka smiac sie z tych, co od niedawna wchodza w tematyke komputerowa. Sadze, ze reklamujesz swoja strone w *****ny sposob, chyba jedynie temu mial sluzyc Twoj powyzszy komentarz.

Pozdr

CobraVerde 27.03.2004 18:54

tak, myślę że jestem bardzo zabawny :D a ty masz problemy emocjonalne, z czytaniem np. regulaminu Forum i odróżnianiem tak prostych spraw jak "tematyka komputerowa" i pirackie filmy. pomagam bardzo wielu osobom, ale nie mogę sobie odmówić czasem komentowania baardzo głupich pytań. a swojej stronki nie reklamuję tylko polecam, bo jestem z niej zadowolony :)
.
.
hmm, już dawno nie poświęciłem tyle czasu na komentowanie głupot...

waszq/pl/ 27.03.2004 19:43

Cytat:

Napisany przez CobraVerde
tak, myślę że jestem bardzo zabawny :D a ty masz problemy emocjonalne, z czytaniem np. regulaminu Forum i odróżnianiem tak prostych spraw jak "tematyka komputerowa" i pirackie filmy. pomagam bardzo wielu osobom, ale nie mogę sobie odmówić czasem komentowania baardzo głupich pytań. a swojej stronki nie reklamuję tylko polecam, bo jestem z niej zadowolony :)
.
.
hmm, już dawno nie poświęciłem tyle czasu na komentowanie głupot...

jak zwykle trafnie i z poczuciem humoru :) pozdrawiam

pykson 27.03.2004 21:47

nie chce mi sie zanudzac innych użutkownikow (regulamin §12 :)) wiec krotko:

-tematyka komputerowa i pirackie filmy to calkiem bliskie pojecia, daleko szukac nie trzeba
-uwazaj, bo takie komentarze zapewne nie powieksza popularnosci www.cobraverde.net, Matko Tereso z Kalkuty

P.S. Strona rzeczywiscie merytorycznie b. ciekawa, moze dopracuj estetyke, chociaz zapewne czas schodzi Ci na napisach

Pozdrawiam

Pykson

Janush'ek 27.03.2004 23:33

Cytat:

Napisany przez kawka18
Czy ktos z Was wie skad mozna sciagnac filmik "Gdzie jest NEMO"? (Chodzi mi glównie o ppolski dubbing)
Mam wersje angielska, ale chcialbym tez miec polska wersje jezykowa. Jak ktos ,moze to niech mi pomoze.

Polecam
www.stereo.pl
wszystko od nich sciągam w dobrych cenach
ewentualnie www.allegro.pl
pozdr

czopochrup 28.03.2004 08:41

buahaha znam ten link :D on jest niezly ;p hyhyhyh ciekawe ile osob w niego kliklo hyhyhyh :D

mesztica 28.03.2004 13:56

Cytat:

Napisany przez krzypaw
hej, nie zakładam nowego tematu bo mam problem z gdzie jest nemo to się podłącze, ostatnio chciałem zrobić kopię zapasową tej płyty :-] i po zrrzuceniu na dysk plików dvd są pomieszane sceny i sćieżki dzwiękowe, wie ktoś może o co chodzi, jest to chyba jakiegoś rodzaju zabezpieczenie ??!! Jak to obejść??


Rzeczywiscie w vobach jest wszystko pomieszane :> Ale DVD2DVD-R radzi sobie bez problemu... a kopia samego filmu i 2 sciezek (ang i pl) bez kompresji zajmuje mniej niz 1DVD :)
Pozdrawiam...

PS. Cobraverde... LOL :))

krzypaw 28.03.2004 15:59

Cytat:

Napisany przez krzypaw
hej, nie zakładam nowego tematu bo mam problem z gdzie jest nemo to się podłącze, ostatnio chciałem zrobić kopię zapasową tej płyty :-] i po zrrzuceniu na dysk plików dvd są pomieszane sceny i sćieżki dzwiękowe, wie ktoś może o co chodzi, jest to chyba jakiegoś rodzaju zabezpieczenie ??!! Jak to obejść??

Dziękuje bardzo za "pomoc"dalej nie wiem jak to zrippować do divX a na forum jak zwykle głupia dyskusja kto jest bardziej zabawny czy głupi, ehh

dzięki mesztica , niestety nie znam alngielskiego i jeszcze większa szkoda że nie mam nagrywarki dvd

mjq666 28.03.2004 21:05

Jak mozesz to sprobuj zrobic to w nastepujacy sopsob. Wlacz DVDDecrypter w IFO Mode, przejdz do zakladki Stream Procesing i wybierz do kopiowanie Video + Polski dziwiek (pamietaj o zaznaczeniu opcji demux). Wyjda z tego dwa pliki m2v + ac3. Z tym powinienes sobie juz poradzic.

mjq


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.