Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Czy da się ...? - klucz do NT (https://forum.cdrinfo.pl/f5/czy-da-sie-klucz-nt-28671/)

wolfdog 11.12.2003 20:09

tak to jest klucz produktu i to musisz wpisac podczas instalacji

jasut 11.12.2003 12:47

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez woitas
to jest wlasnie klucz.

costam-OEM-costam

Ten?

woitas 11.12.2003 11:14

to jest wlasnie klucz.

costam-OEM-costam

jasut 11.12.2003 09:18

Produkt ID nie jest kluczem, jest on w formie
...- OEM- ...-...

Ormianin 11.12.2003 08:59

Cytat:

Napisany przez wolfdog
Hmm ale w NT4 na tejże wlasnie ksiazce jest umieszczony klucz do produktu i nazywa sie to Product ID: i numerek, to jest ten klucz ktory trzeba wklepac, a o ile pamietam to naklejki z kluczami zaczely sie dopiero od w2k
Jak masz kolorowa ksiazke to na jej przedniej okladce widnieje ten klucz

jak jest certyfikat, to na nim wlasnie jest serial... tak samo bylo w windowsie 95 i pozniej 98

pozdrawiam:)

wolfdog 11.12.2003 08:42

Hmm ale w NT4 na tejże wlasnie ksiazce jest umieszczony klucz do produktu i nazywa sie to Product ID: i numerek, to jest ten klucz ktory trzeba wklepac, a o ile pamietam to naklejki z kluczami zaczely sie dopiero od w2k
Jak masz kolorowa ksiazke to na jej przedniej okladce widnieje ten klucz

kraluk 10.12.2003 18:01

Z tego co wiem to NT 4.0 miały bodajże 2-6 różnych kluczy. W tedy jeszcze tak nie było jak teraz z XP. Zawsze możesz skorzystać z Cukra S.A. :)
Ale mogę się mylić!
Pozdro;)

jasut 10.12.2003 13:42

Czy da się ...? - klucz do NT
 
Dostałem dzisiaj od kumpla Windowsa NT 4.0 Workstation (Certyfikat w postaci książki, kartę rejestracyjną i oryginalną płytkę (2 szt, jedna system a druga SP4). Niestety do zestawu nie ma CD-Keya a koleś nie pamięta na jakich cyferkach go instalował (w ko ńcu to był 1998 rok i ma prawo zapomnieć). Czy istnieje możliwość wyciągnięcia z płytki zagubionego elementu. A może są sposoby wygenerowania klucza, z którym ten system będzie współpracował. Prawdopodobnie system ten nie był rejestrowany (jest czysta karta rejestracyjna) więc od microsoftu go nie wyciągnę.

A może ktoś wie, jak się ma sprawa legalności do używania (nieoryginalnego) klucza.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:54.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.