Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DVD-Video (https://forum.cdrinfo.pl/f13/)
-   -   DVDShrink (https://forum.cdrinfo.pl/f13/dvdshrink-28836/)

syriusz 14.12.2003 11:45

DVDShrink
 
ja właśnie dostałem Jurajski Park III (9GB) zripowałem na dysk programem DVDShrink 3.0 beta wszystko oprócz dodatkowych napisów i ścieżek dźwiękowych i mam w super jakości cały film i wszystkie dodatki :) dodatków jest jakieś półtorej godziny

Seksownis 14.12.2003 13:31

Syriusz - bardzo watpie co do tej twojej super jakosci...
film 1,5 godziny i dodatki tyle samo wiec .......

syriusz 14.12.2003 16:53

więc? jakość na telewizorze 29 cali bardzo dobra. A tak wogóle to ja nie zakladałem tematu ;) to wcześniej była odpowiedź w jakimś innym.... cóż ..... moderatorzy :D

Robs 14.12.2003 18:15

Cytat:

Napisany przez syriusz
A tak wogóle to ja nie zakladałem tematu ;) to wcześniej była odpowiedź w jakimś innym.... cóż ..... moderatorzy :D

Pewnie że było w innym :klnie:
w "Instrukcji DVD2DVD-R" - czyli całkowicie off-topic
zresztą jakby się przyjrzeć dokładniej PRZYKLEJONYM to tam ponad 50% postów jest nie na temat, trzeba by kiedyś zrobić z tym porządek - bo jak ktoś chce coś znaleźć na temat to ma niezły rebus.

M@X 14.12.2003 18:34

Potwierdzam - wykonalne. Tak samo mialem z Animatrixem i wyszedl mioood. Tylko ze na tym forum userzy CCE dyskryminuja shrinkowcow, podobnie jak linuxiarze drwia z uzywajacych Windows, ot co!

Robs 14.12.2003 20:52

Cytat:

Napisany przez M@X.666
Tylko ze na tym forum userzy CCE dyskryminuja shrinkowcow

Czapki z głów dla DVDShrinka jak równiez dla CCE,
nie w tym rzecz.
Zgadzam się z Seksownis'iem, nie mówię że cały materiał wyszedł złej jakości,
ale chyba normalne, że wyszedłby lepiej bez dodatków (zwłaszcza o takiej wielkości).

Jabba the Hutt 14.12.2003 21:01

Cytat:

Napisany przez M@X.666
Potwierdzam - wykonalne. Tak samo mialem z Animatrixem i wyszedl mioood. Tylko ze na tym forum userzy CCE dyskryminuja shrinkowcow, podobnie jak linuxiarze drwia z uzywajacych Windows, ot co!

Dobra, dobra, róbta co chceta... Jak lubisz shrinka to używaj, ma ogromna zaletę - jest darmowy. Tylko coś się nie rozwija dalej. A ja wolę ... wiadomo co :) . Kazdy robi jak lubi !

Pozdrawiam shrinkerów !

Jabba

M@X 14.12.2003 21:45

Cytat:

Napisany przez Jabba the Hutt
Dobra, dobra, róbta co chceta... Jak lubisz shrinka to używaj, ma ogromna zaletę - jest darmowy. Tylko coś się nie rozwija dalej. A ja wolę ... wiadomo co :) . Kazdy robi jak lubi !

Pozdrawiam shrinkerów !

Jabba

I tak tez bede robil, Jabba. Jego jedyna zaleta jest nie tylko status freeware, ale takze predkosc i prostota obslugi. Ja rowniez pozdrawiam shrinkerow :-)...

syriusz 15.12.2003 20:10

shrink ma tylko tą jedną okropną wade ze nie mozna wycinac bonusow...

Robs, na tym forum jest taki bałagan że nie dziwie sie jak ludzie zakładają temat jaki juz jest a niektórzy nie chcą zakładać nowych tematów > piszą w tych co już są :) ja jestem z tych drugich.

a tematy gdzie dużo informacji nie ma radze usunąć poprostu


pozdrawiam shrinkerow :-)

oorbi 17.12.2003 07:36

Cytat:

Napisany przez Jabba the Hutt
Dobra, dobra, róbta co chceta... Jak lubisz shrinka to używaj, ma ogromna zaletę - jest darmowy. Tylko coś się nie rozwija dalej. A ja wolę ... wiadomo co :) . Kazdy robi jak lubi !

Pozdrawiam shrinkerów !

Jabba


heh, bo niestety autor DVDShrinkera pracuje aktualnie dla AHEAD przy projekcie NERO VISION EXPRESS

M@X 17.12.2003 13:22

Cytat:

Napisany przez oorbi
heh, bo niestety autor DVDShrinkera pracuje aktualnie dla AHEAD przy projekcie NERO VISION EXPRESS

Dobrze wiedziec :-) Gdy Shrink przestanie mi wystarczac wiem na co sie przesiasc ;-P. Zwlaszcza ze NVE moze miec opcje wygodnego usuwania dodatkow. Ja zawsze chcialem zeby shrink robil cos takiego, ze w miejsce dodatku wstawia np. plik MPG2 bez dzwieku z takim napisem sumulujacym przybicie stempla z czerwonym napisem "RIPPED", no... ale pomarzyc mozna :-)

ideJ 17.12.2003 23:11

Nero Recode 2 już wyszło na światło dzienne więc może i DVDShrink ruszy z miejsca. Co do sporu czy używać CCE czy Shrinka: nie prościej używać obu? Tam gdzie mało trzeba 'obciąć' (na moje oko tak do 70%) Shrink jest bezkonkurencyjny (choć rośnie mu konkurencja w postaci ReJiga) w pozostałych przypadkach CCE.
Co do teo Jurassic Park III to nie wierzę, że po rekompresji o połowę jakość jest super-duper. Chyba, że na płycie była masa 'zbędnych' ścieżek audio a dodatki wyglądają jak slideshow ;)

ardas 20.12.2003 14:37

Witam,
chciałbym zapytać czy jest jakiś program podobny do Shrinka ale pozawalający na wywalanie niechcianych dodatków?
Zależy mi żeby pozostawić film i oryginalne menu a niektóre dodatki zajmują dość dużo. Ważne jest też żeby obsługa była tak prosta jak w Shrinku :)

Pozdrawiam :)))

M@X 20.12.2003 22:09

ardas : nie ty pierwszy chcialbys cos takiego :-)

ardas 20.12.2003 22:57

Cytat:

Napisany przez M@X.666
ardas : nie ty pierwszy chcialbys cos takiego :-)

Łeeee ;)
BTW właśnie zainstalowałem CloneDVD i ma dość ciekawe opcje (ale napewno jego już wszyscy znają, dla mnie to nowość ;)) i jaki go rozkminię i wymyślę coś ciekawego to się niechybnie podzielę :cool:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.