Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   SubEdit i stabilnosc... (https://forum.cdrinfo.pl/f5/subedit-stabilnosc-29872/)

Smartek 11.01.2004 10:41

SubEdit i stabilnosc...
 
.. czy wasz SubEdit tez jest taki niestabilny czy to tylko u mnie? :(... lepiej, zeby autor to jak najszybciej poprawil :/
pozdro ;)

WhiteMan 11.01.2004 10:50

u mnie od czasu do czasu plata figle jak np. niemoznosc odtwarzania jakiegokolwiek filmu czy w trakcie odwarzania wylancza sie!!! ale to tylko program lubi platac figle!!haa..

Patrix 11.01.2004 12:18

u mnie tez nie jest zbyt stabilny,
-gdy mam otwarty folder z filmem i przeciagam go do programu to sie wiesza, zas gdy zamkne folder i otworze z film programem to jest ok...
-wylcza sie podczas ogladania
-czasem przestaje sam z siebie wyswietlac napisy

do tej pory go z hdd nie wywalilem bo swietnie sie nim napisy synchronizuje :) tylko przez to...

rcobex 11.01.2004 12:21

A u mnie znowu coś innego, program chodzi naprawdę fajnie, tylko gdy go wyłączam, zawsze mam komunikat "SubEdit wykonał nieprawidłową operację i.........". Sprawdzałem kilka wersji, na kilku kompach i zawsze ten sam komunikat przy wyłączaniu. Specjalnie mi to nie przeszkadza, działa stabilnie i podczas oglądania filmów nie mam problemów.

cana 11.01.2004 16:50

tylko przy starcie co pewnien czas stri fochy / tzn nei chce odtwarzać/ ale to nie jest problem bo równolegle używam media playera classic /jedyna wada jaka mi przeszkadza to niemożność odpalenia napisów jesli film ma już hardsuby/ i bardzo go sobie chwalę, zaletami są dobre odtwarzanie wszystkiego co jest mulimediami i natywne wsparcie dla dźwięku wielokanałowego przez własne filtry... a do tego jest to male i niezależne od sytemowego playera

pozdro

Voytek 12.01.2004 08:42

U mnie jest wszystko OK. Chodzi, nie burzy sie.
Za to denerwuje mnie fakt, ze jesli film puszcze w rozdzielczości 1024x768
to napisy mam bez podkladu(przezroczyste)
Jednak jak zmienie na rozdzielczosc 800x600 gdy wychodzę na wyjscie TV
to napisy juz sa z tłem i nie mozna wlaczyc przezroczystycz napisow.

Pozdro

Zeus 12.01.2004 09:55

Witam
Ja tez niemoge zadnego filmu otworzyc w subedicie (w kazdej dostepnej wersji). Jedyne co mi sie pokazuje to napis na dole "otwieranie" i tak stoi (wysi ;) ) Dlatego tez uzywam Bestplayera.
Pozdrawiam

SLAYER 12.01.2004 21:01

Mi to samo co Zeusowi. Czasami cos zaskoczy i sie otworzy. Dzieje sie tak z avikami. Mpg itp. dzialaja

Smartek 12.01.2004 21:35

a mi sie teraz ostatnio calkiem zrypalo i sie nie otwieraja w BestPlayerze, SubEdit'cie w ogole! :(...
Za to CinemaPlayer i WMP jest OK ;/
pozdro ;)

eloise 13.01.2004 18:36

używam tego programu od około roku (obecnie wersji 3890)

czasami nie chce otworzyć jakiegoś filmu, owszem ale i tak ogólnie jestem z niego zadowolony

Franc 13.01.2004 19:53

A używacie ffdshow? Jak miałem włączone przetwarzanie i chyba automatycznę kontrolę obrazu czy jakoś tak (nie wiem w tej chwili, klikam z pracy) to SubEdit wysypywał mi się przy filmach o gorszej jakości.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.