Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   XDisc DVD co o tych opłytach sądzicie? (https://forum.cdrinfo.pl/f15/xdisc-dvd-co-o-tych-oplytach-sadzicie-30734/)

barszczyk 31.01.2004 20:02

XDisc DVD co o tych opłytach sądzicie?
 
XDisc DVD-R co o tych opłytach sądzicie?

Plemnik 31.01.2004 20:24

Wypalilem dwie bez problemu jakis miesiac temu. Narazie wszystko ok ale to zdaje sie za krotki okres zeby cos ocenic.

Janush'ek 31.01.2004 21:06

X-disc są super. Kumpel wypalił masę tych płyt i nie może sie ich nachwalić. To najlepszy nośnik w taniej grupie nośników. Rewelacja
Szkoda, że tylko są minusy :(

ace2 01.02.2004 06:33

Przylaczam sie do pochwal !!! wypalilem ich w ciagu 2 miesiecy ok. 50-70 i ani jedna sie zle nie wypalila z wyny nosnika. A nagrywam na znienawidzonym LiteOn 811S.

CobraVerde 01.02.2004 19:17

to, że świetnie wypalają to połowa sukcesu... jak po roku będzie można je odtwarzać, to wtedy będzie sukces.

Plemnik 01.02.2004 19:20

Dokladnie, dlatego ja nie przesadzalem jeszcze sprawy. Ufam ze bedzie dobrze :)

Kris 06.05.2004 11:16

Cytat:

Napisany przez Plemnik
Dokladnie, dlatego ja nie przesadzalem jeszcze sprawy. Ufam ze bedzie dobrze :)

I jak tam płytki? Czytają się po pół roku?

Pozdrówka!

Plemnik 06.05.2004 13:02

Sam jestem ciekawy na ile moja teoria...
 
Ilość załączników: 1
...kupowania tym lepszej nagrywarki im gorsze/tansze nosniki planuje sie uzyc sie sprawdza. Wykonam troche testow i zamieszcze tu.

Na początek Xdisc.
Oznaczony X4, nagrany X2.
Media code/Manufacturer ID: GSC001

Plemnik 06.05.2004 13:24

Dalej...
 
Ilość załączników: 1
Gigamaster - srebnry. Producenta pozniej sprawdze.
Oznaczony X 4, wypalony razy 2. Zgodnie z przewidywaniami jest troche gorzej ale te plytki tak samo mniej wiecej czytaly sie zaraz po wypaleniu.

Kris 06.05.2004 13:50

Cytat:

Napisany przez Plemnik
Gigamaster - srebnry. Producenta pozniej sprawdze.
Oznaczony X 4, wypalony razy 2. Zgodnie z przewidywaniami jest troche gorzej ale te plytki tak samo mniej wiecej czytaly sie zaraz po wypaleniu.

Wiesz, nie bardzo rozumiem tych wykresów... :ysz:
Czy to te płyki nagrywane min. pół roku temu? Czy któraś padła?

Plemnik 06.05.2004 13:53

Ilość załączników: 1
Kolejny Gigamaster, tym razem bialy. Tradycyjnie palony X2. Zmiana producenta jak widac wyszla na dobre.

Reszta testow pozniej... oczywiscie jesli ktos wogole jest zainteresowany...

Plemnik 06.05.2004 13:56

Cytat:

Napisany przez KristofS
Wiesz, nie bardzo rozumiem tych wykresów... :ysz:
Czy to te płyki nagrywane min. pół roku temu? Czy któraś padła?

Wlasnie testuje jak sie trzymaja. Te testy pokazuja jak naped radzi sobie z ich odczytem. Jak narazie zadna plyta nie sprawia klopotow - w rzeczy samej czytaja sie praktycznie tak samo jak po nagraniu. Wszystkie sa nagrane mniej wiecej pol roku temu, specjalnie wybralem najstarsze plytki. Pozniej uzupelni informacje o date wypalenia.

Plemnik 06.05.2004 14:01

cholera pomylilem watki - myslalem ze to ten o trwalosci tanich plyt w ogole a to chodzi o Xdisc'i - sorry!! Na szczescie pierwszy wykres jest o Xdiscach hehe

ideJ 06.05.2004 14:37

mój najstarszy Xdisc (x2) ma ponad pol roku (moze nawet wiecej...) i zachowuje sie fantastycznie (tak w stacjonarnym jak i w dvd-rom)

Janush'ek 08.05.2004 23:35

X-disc górą :D
 
Cytat:

Napisany przez ideJ
mój najstarszy Xdisc (x2) ma ponad pol roku (moze nawet wiecej...) i zachowuje sie fantastycznie (tak w stacjonarnym jak i w dvd-rom)

Potwierdzam
Płytki X-disc są rewelacyjne. Od wielu miesięcy wychodzą z jednej fabryki Gigastore. Ciągle zachowują wysoką jakość w przeciwieństwie do Verbatimów i Esperanzy. Które to potrafią znacząco obniżyć swoją jakość (w poszukiwaniu coraz to niższych kosztów produkcji)
Chociaż Esperanzy z kodem GSC 02( Gigastore = X-disc) są bardzo dobre.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.