Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne CD (https://forum.cdrinfo.pl/f2/)
-   -   Poszukuję programu do nagrywania ISO z weryfikacją (https://forum.cdrinfo.pl/f2/poszukuje-programu-nagrywania-iso-weryfikacja-31767/)

GAN 24.02.2004 16:07

Poszukuję programu do nagrywania ISO z weryfikacją
 
Witam.

Poszukuję programu, który potrafiłby nagrywać płyty z obrazów ISO i po nagraniu każdej płyty (najlepiej automatycznie) weryfikować poprawność nagrania. Opcja ta jest dostępna w kilku programach ale dotyczy tylko weryfikacji plików nagrywanych "z dysku" - nie znalazłem niestety takiego, który po nagraniu płytki sprawdzałby zgodność danych na płytce z tym, co jest w ISO.

GAN

esem 24.02.2004 17:25

Cytat:

Napisany przez GAN
Witam.

Poszukuję programu, który potrafiłby nagrywać płyty z obrazów ISO i po nagraniu każdej płyty (najlepiej automatycznie) weryfikować poprawność nagrania. Opcja ta jest dostępna w kilku programach ale dotyczy tylko weryfikacji plików nagrywanych "z dysku" - nie znalazłem niestety takiego, który po nagraniu płytki sprawdzałby zgodność danych na płytce z tym, co jest w ISO.

GAN

Proponuję na dobry początek... NERO. 8)

M@X 24.02.2004 20:53

Nero nei radzi sobei z ISO, tylk oz plikami wypalanymi z dysku... Przylaczam sie do apelu : tez czegos takiego poszukuje!

nimal 25.02.2004 07:33

fakt ze opcja wypalania iso w nero to bardziej ruletka :)
proponuje daemon tools - instalujemy, podpinamy iso (czy inny obraz) w daemon tools i uzywamy opcji kopiuj cd w dowolnym programie do nagrywania (nero tez moze byc) ustawiajac jako zreodlowy nasz wirtual stworzony przez daemona, docelowy - wiadomo - spawarka, i koniecznie zaznaczajac opcje kopiuj w locie! (po kiego ma robic obraz obrazu ;) )

esem 25.02.2004 08:55

Ja osobiście jeszcze miałem problemu z wypalaniem obrazu ISO w Nero.
Ale skoro tak piszecie - to może i tak jest...
Zostaje jeszcze Alcohol... 8)

KarolluZ 25.02.2004 11:41

nie rozumiem z czym macie problem... Nero doskonale radzi sobie z ISO. Ja nie spotkałem się jak dotąd z żadnym błędem. O ile iso jest dobrze zrobione to z niczym nie ma problemów. A w nerusie wypalasz sobie płytke chociażby z ISO, a potem zaznaczasz weryfikacje danych i po bólu. Jednak opcja ISO + Daemon Tools = kopia w locie clonem to świetna zabawa. Jako, że sam mam jeden napęd w kompie to jak kolesiowi powiedziałem, że robiłem kopie w locie to troszkę się zszokował :)

M@X 25.02.2004 12:34

KarolluZ : przy nagrywaniu obrazu nei ma opcji weryfikacji danych (jak latwo zauwazyc opcja ta nazywa sie WERYFIKACJA KOMPILACJI, a to nie skaldanka tylko gotowy image...

kazik5533 11.03.2004 19:10

Poszukuję programu do nagrywania ISO z weryfikacją
 
Cytat:

Napisany przez GAN
Witam.

Poszukuję programu, który potrafiłby nagrywać płyty z obrazów ISO i po nagraniu każdej płyty (najlepiej automatycznie) weryfikować poprawność nagrania. Opcja ta jest dostępna w kilku programach ale dotyczy tylko weryfikacji plików nagrywanych "z dysku" - nie znalazłem niestety takiego, który po nagraniu płytki sprawdzałby zgodność danych na płytce z tym, co jest w ISO.

GAN

Weryfikację wypalonej płytki z obrazu ISO wykonuje program Padusa "DiscJuggler 4.10.1128"


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.