Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Jaka bryka za max. 4 tys. ???? (https://forum.cdrinfo.pl/f5/jaka-bryka-za-max-4-tys-32829/)

emer74 21.03.2004 11:17

Jaka bryka za max. 4 tys. ????
 
witam all. musze kupic jakis wechikuł , a w tej cenie wybór mam baaaardzo ograniczony.
tak więc do wyboru mam:
1. polonez 92-93r.
2. łada samara 89-90r.
3. łada 2107 90-91r.
4. trabant 1.1 silnik Polo 90-91r.
5. jakis zachodni 20-latek, ford,opel,mazda

Ciekawi mie co byscie kupili mając tyle kasiory do wydania?
Aha, bryka najlepiej z instalacją gazową, blacharka w stanie dobrym, co tu duzo pisac, po prostu aby sie "toczył".i żeby sie zaraz nie rozkraczył na środku drogi!

Patrixs 21.03.2004 11:19

Do poszukiwań polecam www.gratka.pl a z wyżej wymienionych aut nic nie polecam :)

barraqda 21.03.2004 11:24

1 nigdy
2 nigdy
3 nie kojarze
4 wyglada jak gowno ale ma kopa
5 wez forda mustanga chyba z okolo 1960 roku jest.

:) prawda jest taka ze w polsce sa strasznie ch.. samochody (z tych tanich) w usa za 2 500 $ to masz taki wypasiony stary samochodzik ze poezja wsumie znajomy kupil we francji na zlomie (po znajomosci bo sie tego przywozic nie da) za 500 zl jakiegos 16 letniego fiata ktorego w polsce nigdy niewidzialem + za drugie 500 zl kupil do niego silnik ponad 2l jedynym minusem tej fury bylo to ze musial drzwi sobie naprawic bo juz na widlaku jechal do zgniatarki, Ale smigalem ta fura na wegrzech do sklepu i scigalismy sie z miejscowymi dresami i powiem ze mial kopa :)

Tak wiec wracajac do samochodow to niewiem co mozna kupic za 4 tys w polsce.

sayan 21.03.2004 12:00

ja bym zdecydowanie postawił na opcje numer 5, czyli stary zagraniczny :)

np. Opel Kadett powiedzmy 18 letni, cos koło tego, może jakis starszy Golf.

wiadomo w takim aucie trzeba co jakis czas .. wymieniac .. :)

kodziu 21.03.2004 12:04

Mozna se maluszka fundnąc za okolo 50zl lub jakas flaszke. Serio!!!!

emer74 21.03.2004 12:20

Cytat:

Napisany przez kodziu
Mozna se maluszka fundnąc za okolo 50zl lub jakas flaszke. Serio!!!!


kodziu weź se fundnij mózgo***a za 3 zl, też serio!!!!

Remix 21.03.2004 12:29

Witam!

tylko tego maluszka za 50zl to mozna uzywac jako taczki, ewentualnie jako hulajnoge...
szczerze powiem, ze moj pierwszy samochod to byl maluch, ale dalem za niego 6.500 PLN, niedawno sprzedalem go (prawie po 3 latach uzytkowania) za 3.950 PLN i nawet tak duzo nie stracilem :)
ale moje przeslanie jest takie, ze za 4tys. to trzeba kupic jakas furke, ktora pozniej bedzie tania w utrzymaniu - nie chodzi tylko o to, zeby malo palila, czesci tez musza byc tanie
ale i tak bardzo ciezko znalezc cos rozsadnego za 4tys. (no chyba, ze sie malucha wezmie)
heh... abstrachujac od sytuacji, teraz place 3000 za samo AC... kurde gdzie sie podzialy czasy, ze placilem 600zl jak mialem malca :P

zycze udanych poszukiwan... i pamietaj, ze jesli cos ma w nazwie Opel, VW, to nie znaczy ze jest lepsze od jakiejs Skody czy Fiata (mysle tu o starszych samochodach) - najczesciej te zagraniczne auta z rocznikow 80' i poczatki 90' to sa straszne rupiecie, czesto skladaki lub sciagane po wypadkach... trzeba miec odwage, zeby czyms takim jezdzic... a moze to nie kwestia odwagi, tylko glupoty?

forest 21.03.2004 13:59

"najczesciej te zagraniczne auta z rocznikow 80' i poczatki 90' to sa straszne rupiecie, czesto skladaki lub sciagane po wypadkach... trzeba miec odwage, zeby czyms takim jezdzic... a moze to nie kwestia odwagi, tylko glupoty?"

-bredzisz, więcej odwagi wymaga jazda maluchem.

andrzejj9 21.03.2004 14:13

Cytat:

Napisany przez emer74
witam all. musze kupic jakis wechikuł , a w tej cenie wybór mam baaaardzo ograniczony.
tak więc do wyboru mam:
1. polonez 92-93r.
2. łada samara 89-90r.
3. łada 2107 90-91r.
4. trabant 1.1 silnik Polo 90-91r.
5. jakis zachodni 20-latek, ford,opel,mazda

Ciekawi mie co byscie kupili mając tyle kasiory do wydania?
Aha, bryka najlepiej z instalacją gazową, blacharka w stanie dobrym, co tu duzo pisac, po prostu aby sie "toczył".i żeby sie zaraz nie rozkraczył na środku drogi!

A wiesz, jak bym Ci polecil Lade Samare. Przez kilka lat moj ojciec taka jezdzil i naprawde mi sie ten samochodzik spodobal. Nie wiem, jakbym teraz go widzial, ale mam po nim zdecydowanie dobre wspomnienia.

Remix 21.03.2004 17:57

Cytat:

Napisany przez forest
"najczesciej te zagraniczne auta z rocznikow 80' i poczatki 90' to sa straszne rupiecie, czesto skladaki lub sciagane po wypadkach... trzeba miec odwage, zeby czyms takim jezdzic... a moze to nie kwestia odwagi, tylko glupoty?"

-bredzisz, więcej odwagi wymaga jazda maluchem.

Witam!

nikt Ci nie zabrania jazdy skladakami, a ja nadal bede twierdzil, ze jazda sprawnym maluchem jest znacznie bezpieczniejsza niz starym dwudziestoletnim zlomem skladanym przez podrzednego mechanika...

w sumie mnie to zwisa i powiewa, bo nie mam stycznosci z takimi gruchotami i dla mnie to ludzie moga sie w tym zabijac.. ich sprawa.

Edwardo 21.03.2004 18:06

hmmm ja tam obstawilbym na trabanta. cociaz stare samochody sie sypia jak nieszczescie wiec 20 latki tymbardziej dla mnie odpadaja... wolabym cos nowszego a mniejszego, nawet gorzej wygladajacego, trzeba tez sieliczyc z czesciami zamiennymi, paliwem itp...

forest 21.03.2004 18:48

Cytat:

Napisany przez remix
Witam!

nikt Ci nie zabrania jazdy skladakami, a ja nadal bede twierdzil, ze jazda sprawnym maluchem jest znacznie bezpieczniejsza niz starym dwudziestoletnim zlomem skladanym przez podrzednego mechanika...

w sumie mnie to zwisa i powiewa, bo nie mam stycznosci z takimi gruchotami i dla mnie to ludzie moga sie w tym zabijac.. ich sprawa.

Z tym że nie każdy stary samochód to składak składany przez podrzędnego mechanika...

Pozdro

bgn 21.03.2004 19:10

[QUOTE=emer74]witam all. musze kupic jakis wechikuł , a w tej cenie wybór mam baaaardzo ograniczony.
tak więc do wyboru mam:
1. polonez 92-93r.
2. łada samara 89-90r.
3. łada 2107 90-91r.
4. trabant 1.1 silnik Polo 90-91r.
5. jakis zachodni 20-latek, ford,opel,mazda

*************************************
Skodovkę - przyspieszenie gówniane, ale jak sie rozbuja to jedzie - części tanie i są -robocizna tez.
Jeśli 4 to z dużym zapasem "superglu" i mata szklana.
Ad 2 i 3 - bez sensu ,chyba że masz blisko na Bialorus lub Ukraine, ad 1 - jesli masz własny szyb naftowy, ad 5 jesli zlozone sa nie wiecej niz z 3 innych

piotrek123 21.03.2004 20:39

Cytat:

Napisany przez emer74
witam all. musze kupic jakis wechikuł , a w tej cenie wybór mam baaaardzo ograniczony.
tak więc do wyboru mam:
1. polonez 92-93r.
2. łada samara 89-90r.
3. łada 2107 90-91r.
4. trabant 1.1 silnik Polo 90-91r.
5. jakis zachodni 20-latek, ford,opel,mazda

Ciekawi mie co byscie kupili mając tyle kasiory do wydania?
Aha, bryka najlepiej z instalacją gazową, blacharka w stanie dobrym, co tu duzo pisac, po prostu aby sie "toczył".i żeby sie zaraz nie rozkraczył na środku drogi!

Noooo, za tyle kasy możesz mieć niezłego, super, hiper...kompa :jezyk: ;)

emer74 21.03.2004 21:10

hehe, tylko niewygodnie by było jechać na obudowie np. do pracy albo po worek kartofli na giełdę :-)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.