![]() |
formatowanie niskoziomowe
Witam
Czy ktoś wie jakim narzędziem ( i ewentualnie skąd go ściągnąć ) można przeprowadzić formatowanie niskopoziomowe dysku twardego. Będę wdzięczny za podpowiedź. |
hej, tylko uwazaj bo mozesz rozwalic dysk
http://www.disk-utility.com/hard-dis...el-format.html ogólnie formatowanie niskopoziomowe nie jest zalecane, robia go przy produkcji, "na tasmie", ale co zrobisz to twoja sprawa |
dzisiejsze dyski nie formatuje się w low format!
|
O wszystkim tym co wyżej wiem ale porobiły mi się jakieś paskudne bad sectory, których nie mogę wyplenić znanymi mi narzędziami a jestem pewien, że to nie wady fizyczne dysku.
Dzięki za link Pozdrawiam |
Zobacz tu: http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=33119 Ten program rozwiąże twój problem. Poza tym jest jeszcze Zero format. Czyli czały dysk jest zapełniany zerami. Producent do swoich dysków udostępnia soft który to umożliwia.
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:05. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.