![]() |
błędy w filmie (piksele) i błąd przerabiania CCE
jak w temacie!!!!
mam film ****.xvid.avi!!! w 6 min filmu wyskakuje mi jakiś piksel na obrazie (trwa to ok. 1s)przyoglądaniu tego filmu wszystko jest ok.!!!!cały problem jest w tym że jak chce go przerobić na mpv za pomocą CCE toprogram zaczyna przerabiać, ale w 6 min (filmu) program wyłancza się!!nie wiem co z tym zrobić a bardzo zależy mi na tym filmie.czy jest jakiś program który naprawia takie błędy w filmie. A może zna ktoś jakąś sztuczke żeby pozbyc się tego problemu?? Acha próbowałem pokombinować coś VirtualDubem ale gdy napotyka na błąd to się zawiesza. możecie polecić jakiś program do wyłapywania błędów w plikach **.avi!!! prosze o pomoc |
DivFix powinien sobie z tym poradzic (wywali uszkodzona klatke):
http://www.divx-digest.com/software/divfix.html |
możesz dać jakiś krótki kurs?bo programik wykrywa mi te uszkodzone klatki ale naciskam tu wszystko i nic sie nie naprawia !!!
dzieki za programik pozdrawiam |
Ilość załączników: 1
Hmmm... najpierw sie chyba zaznaczalo "cut out bad parts" potem sie klikalo "Check Errors" i na koniec "Rebuild Index". Sprawdz i daj znac czy dziala czy nie.
|
dziala dziala!!!!w filmie znalazł mi ok 20 błędów i wszystkie naprawił !!!!
naprawde świetny programik!!! wielkie dzięki @REI pozdrawiam |
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:19. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.