Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   czym zabezpieczona płyta z zakończenia... (https://forum.cdrinfo.pl/f5/czym-zabezpieczona-plyta-zakonczenia-35740/)

gallus 08.06.2004 13:25

czym zabezpieczona płyta z zakończenia...
 
Cześć
Mam taki problem chciałbym z kumplami zrzucić się na płytkę CD z zakończenia roku szkolnego i balu gimnazialnego. Ale wychowawczyni powiedziala że, ona jest jakoś zabezpieczona. Ja uważam że raczej SafeLockiem to nie ale czym czy istieje jakiś inny program do zabezpieczania DivX'ów i czy łatwo skopiować płytki zabezpieczone nim??

PS. Jeżeli będzie zabezpieczona SL to czy ją skopiuje??

epol 08.06.2004 13:51

Wg mnie powinno to trafić do dzialu CDR Zabezpieczenia.
Wracając do temtu to wydaje mi się, że to będzie jakiś darmowy program do zabezpieczania, a taką plytke na pewno skopiujesz za pomoca Alcohol'a lub ClonyCD.

gallus 08.06.2004 13:59

mi się tez wydawało że lepiej zadać to pytanie w dziale CDR Zabezpieczenia ale tutaj jest chyba większy ruch ostatnio... Moderatorzy zadecydują :D

epol 08.06.2004 14:05

Tak tez mozna zrobić :>

Y@nkee_PL 08.06.2004 16:32

narazie zostawimy to tutaj :)
przeskanuj ta plytke a okaze sie na czym oparte jest to zabezpiecznie, a noz moze bedzie z jakims innym kompatybilne (w sensie, ze dzialaja na podobnej zasadzie), wtedy juz tylko alco i odpowiedni profil ;)

ps. dla przykladu podam, ze plyty zabezpieczone SL sa kompatybilne z SD2,5 ;)

gallus 08.06.2004 21:00

ja zadalem te pytanie tak zapobiegawczo, aby dowiedziec się czy są programy którymi posługują się firmy nagrywające jakies filmy z różnych imprez i czy te programy zabezpieczają na tyle dobże aby było się czego bać ze kumplom nie przegram ??

shuma02 08.06.2004 21:10

babka pewnie tak tylko chciala was przestraszyc, a sama patrzac na swojego niechcianego dzieciaka nie wie co to jest zabezpieczenie... hehe

bgn 09.06.2004 07:30

Cytat:

Napisany przez shuma02
babka pewnie tak tylko chciala was przestraszyc, a sama patrzac na swojego niechcianego dzieciaka nie wie co to jest zabezpieczenie... hehe

**************************
nie bądź taki pewny. Sa darmowe programy w ktorej tak mozesz zmienic np.TOC plytki, ze proste kopuiowanie typu plyta na plyte niczego nie da.
Musicie dorwac plyte na probe i zobaczyc czy nie da sie rzeczywiscie zgrac zawartosci, nie koniecznie wybierajac opcje copy

shuma02 09.06.2004 08:18

multibilionowe firmy nie moga sie zabezpieczyc przed piractwem, cos mi mowi ze i tej babce sie nie uda...

Loczek 09.06.2004 08:37

Jeśli już poruszyliście temat Safelocka to może ktoś wie czy to prawda że można go przegrać alkoholem ??? pytałem wiele razy i nic, jaki profil ustawić ???

epol 09.06.2004 17:21

Cytat:

Napisany przez shuma02
multibilionowe firmy nie moga sie zabezpieczyc przed piractwem, cos mi mowi ze i tej babce sie nie uda...

I tu masz 100% racje. Oni na pewno korzystają z jakiegoś darmowego proga.

bgn 10.06.2004 12:04

Cytat:

Napisany przez epol
I tu masz 100% racje. Oni na pewno korzystają z jakiegoś darmowego proga.

*************************
no to jestescie koledzy w bledzie.Najgorsze jest zabezpieczenie zrobione indywidualnie - darmowe oprogramowanie sie do tego doskonale nadaje.
Mam taka plytke, ktora sam sobie zabezpieczylem ( na probe) i niestety nie moge jej juz przegrac - mimo, ze wiem jak jest zabezpieczona. Dlatego tez sadze, ze nie nalezy lekcewazyc takich ostrzezen i probowac trzeba - w ten sposob czlowiek sie rozwija. Co oczywiscie nie znaczy, ze nie ma zabezpieczen 100%.

gallus 10.06.2004 12:50

bgn a mógłbyś zapodać linkiem lub nazwą takich dobrych dammowych programów??

epol 10.06.2004 13:08

Cytat:

Napisany przez bgn
Najgorsze jest zabezpieczenie zrobione indywidualnie - darmowe oprogramowanie sie do tego doskonale nadaje.
Mam taka plytke, ktora sam sobie zabezpieczylem ( na probe) i niestety nie moge jej juz przegrac - mimo, ze wiem jak jest zabezpieczona.

A jakim progsem to zrobiłeś?

Ziele 10.06.2004 14:25

U mnie w klasie robiliśmy zrzute na dvd ze studniówki a potem konwersja na dvixa na 2cd ;) Koleś przypadkowo albo celowo uszkodził film w jednym miejscu tak ze nie dawał się zgrać na dysk. Ale i tak było 1:0 dla nas hehe :D


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.