![]() |
Automatyczna Integracja Napisów z Filmem - jak wylaczyc???
zmienilem Nero z 6.3.0.1 na 6.3.1.6. Gdy nagrywam film na plyte z plikiem napisow i plik napisow ma te sama nazwe jak film automatycznie integruja sie napisy z filmem i pozniej nagrany film jest juz z napisami w pliku *.avi ! . Jak to wylaczyc zeby sie napisy nie dogrywaly sie napisy do filmu?
|
to program odtwarzający (Player) dopasowuje plik .txt do pliku .avi. jeśli mają taką samą nazwę.
Nero tu nie ma nic do rzeczy. |
Cytat:
|
pisze ze napisy sa "wtopione" w film po wypaleniu, wygladaja jak napisy na DVD !!! Nie chodzi o to ze player dostosowuje nazwe pliku filmu z nazwa pliku txt. A wtapiaja sie podczas wypalania jak sa te same nazwy plikow *.avi i *.txt
|
It's Impossible 8)
...może film miał już napisy "w sobie" - i nic na to nie poradzisz |
nie mialy napisow w sobie, w 4 filmach po wypaleniu sie napisy wtopily sie w film, wczesniej na Nero 6.3.0.1 tak sie nie dzialo. Podejrzewam ze jest jakas opcja wlasnie da wtapiania napisow.
|
może masz zainstalowane filtry ffdshow ,z zaznaczoną opcją Napisów. Wtedy nawet na WMP działa:)
|
nie wiem jak to zrobic , ale jestem zainteresowany "wpisaniem napisow w film" jako jeden plik jaki program do tego zastosowac bede zobowiazany
|
zeby nero napisy nalozyl na film, musialby kompresowac powtornie film... pomysl.
jezeli masz fddshow - tam sa opcje "subtitles" i mozna wszytko ustawic... pobaw sie w opcjach kodekow/dekodekow. |
Cytat:
Było to w reklamie chyba ADIDASA :P |
wyjasnilo sie, uruchamia sie jakis ******ny filtr dvobsub, szukam gdzie mozna wylaczyc wyswietlanie napisow
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:17. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.