Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Które czasopismo jest dla Was najciekawsze? (https://forum.cdrinfo.pl/f5/ktore-czasopismo-jest-dla-najciekawsze-36134/)

grappa01 18.06.2004 18:17

Które czasopismo jest dla Was najciekawsze?
 
Które czasopismo komputerowe jest dal Was najciekawsze z wszystkich dostepnych na rynku?

Moje zdanie: dla mnie dobry jest CHIP

Czekam na opinie?

Piterniel 18.06.2004 18:19

KŚ !! Tam sa nieraz takie wyje*biste tricki :) jak pogrubić czcionke w Word [Word tricki :spoko: ]

MacGyver 18.06.2004 18:20

Kiedyś robiłem ankietę na ten temat :P
Aktualnie mam prenumeratę Chip'a (kończy mi się w grudniu ale zaprzestaję prenumerowania tego czasopisma) ... wg mnie Chip jest najlepszy ale te same i wiele rzeczy można znaleść we wszechobecnym Internecie (za free) więc szkoda kasy na "papier" ;)

Cytat:

Napisany przez Piterniel
KŚ !! Tam sa nieraz takie wyje*biste tricki jak pogrubić czcionke w Word [Word tricki ]

@Piter :haha: nie osłabiaj :haha: ;)

shuma02 18.06.2004 18:50

mysle ze MacGyver ma racje.

kiedys czytalem magazyny od okladni do okladki, teraz znajde tam moze pare artykulow ktorych jeszcze nie znalazlem gdzies na necie.
ale ogulem wszystko juz jest na lini, wystarczy troche poszukac i mozna godzinami siedziec przed ekranem.

wydaje mi sie ze druk niedlugo bedzie juz przeszloscia.
tak jak dzisiaj sie uczymy ze Gutenberg w 1450 wyszedl z pierwsza prasa, tak kiedys sie bedziemy uczyc jak to w ktoryms roku zaprzestano kompletnie drukowac i wszystko juz bedzie elektroniczne...

mr_spock 18.06.2004 18:57

nie czytam gazet tego typu, czasami tylko jak sie zrywalem z lekcji i szedlem do czytelni to z nudow przegladalem KS.
Ostatnie pismo w ktore sie wczytywalem to byl Bajtek z 10 lat temu ;)

Mily_ 18.06.2004 18:59

Chip i KŚ 4ever!!! :>

Maciej 18.06.2004 19:11

Cytat:

Napisany przez mr_spock
nie czytam gazet tego typu, czasami tylko jak sie zrywalem z lekcji i szedlem do czytelni to z nudow przegladalem KS.
Ostatnie pismo w ktore sie wczytywalem to byl Bajtek z 10 lat temu ;)

O tak bajtek to było dopiero czasopismo ...wywaliłem na makulature prawie wszystkie numery...z tamych czasów także "Komputer" był dobrym czasopismem.

Teraz mam neta ,nie kupuje już gazet komputerowych. Swego czasu kupowałem różnie ...CHIP ,Kumputer World, Gambler,Cd-Actions.

gallus 18.06.2004 19:17

KS Ekspert RuLeZz ze zwykłego komputer świata już wyrosłem :D
PS. Fajny topic podoba mi się, gratulacje dla autora
Pozdro

Weron 18.06.2004 19:25

Moje ulubione to: Mama, Tata, Komputer i Ja oraz Cyber Mycha.

zorg 18.06.2004 19:28

Playboy

Zetoxa 18.06.2004 20:05

... Miś, Świerszczyk, Płomyczek :spoko: :zawstydz:

Edwardo 18.06.2004 20:12

CKM jest fajny, playboja nie lubie, bo usiluja pisac ze smakiem a im nie wychodzi to...

Adrian8717 18.06.2004 20:35

CD-action
 
dla mnie najlepszym gazeta o tematyce komputerowej jest CD-Action :P moze bnie kazdy ze mna sie zgodzi ale jesli ktos mnie popiera nie da + :P:D

gallus 18.06.2004 20:36

A ja może jeszcze: Trybuna Ludu, Sztandar młodych, Zielony Sztandar, Dziennik Ludowy, Skandale, Bez Pardonu, Wegetariański Świat
Oczywiście to był żart :D
Pozdrofionka

Wawelski 18.06.2004 20:46

Bajtek, Moje Atari i Świat Młodych.
A w dobie internetu - Playboy
Chip, KŚ czy inne shity - sam napisałbym lepsze artykuły w tematach mnie interesujących (a jest ich trochę). W tematach średnio mnie interesujących - też widzę duże braki (a testy w chipie to już mistrzostwo świata).
Skoro wiem, że znane mi tematy "redaktorzy" maltretują, nie ma sensu czytać o tym, czego nie znam (bo tylko wyrobią we mnie niewłaściwe zdanie na dany temat). Internet rullleezzz (dlatego zamiast wywalać kasę na gazetki, wolę zapłacić za łącze) - tu znajduję wszystko, czego potrzebuję i opinie ludzi znających temat (a jak ktoś się walnie - to inni go napraostują w ciągu minut/godzin - w czasopiśmie przeczytam sprostowanie z co najmniej miesiąc).
Jedynym argumentem za czasopismami komputerowymi bywa dołączony soft - dlatego ostatnią gazetką komputerową jaką kupiłem był KŚE z The Bat! (inny soft zazwyczaj bywa w wersji demo/shareware i mam go miesiące wcześniej, niż jest z jakąś gazetą). Generalnie nie rozumiem, po co ludzie mający dostęp do netu kupują czasopisma komputerowe ;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.