![]() |
Problemy z nagrywaniem w alcoholu
Mam problem z nagrywaniem w alcoholu. Dokładnie to przy naci¶nieciu "Start" program sie zawiesza. Nic nie pomaga. Mam win2k. Na nero nagrywa idealnie. Przeinstalowałem program i dalej. ASPI mam zainstalowane jak i stery do płyty. Nagrywara to Teac W540E ale przedtem nagrywało mi tylko na win98. Ktos ma jakis pomysł?
|
W opcjach alcoholu zmien domyslny interfejs alcohola na interfejs ATAPI/SCSI windows NT/2k/XP. Powinno pomoc.
|
Dalej nie działa. Wiesza sie. Moze nie mam uprawnien jako administrator do tych ATAPI/SCSI. Gdzie to mam szukać?
|
W alcoholu po lewej stronie wchodzisz w menu glowne i tam masz interfejs kontroli urzadzen z paskiem wyboru i tam zmien tak jak napisalem.
|
No zmieniłem ale nic z tego. Niewiem o co biega. Normlanie staje jak dje "start" i musze reset dawać. Ale pod ta opcja pisze ze potrzebne sa uprawnienia.
|
No to masz cos pokaszanione z uprawnieniami administratora.
Moze sprobuj przeinstalowac alcohola, oczywiscie jako administrator. |
Cały czas ta robie. Ja jestem adminem bo sie loguje jako admin, wiec niewiem o co biega. Alcohol przeinstalowałem na nowa potem na starsza wersje i nic.
|
A może masz po prostu skaszanion± kopię Alcohola. Czasami najciemniej jest pod latarni±
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:58. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.