![]() |
Sony CRX 300E POMOCY!!!!!!!
:help: Kupiłem sobie combo CDRW\DVD Sony CRX 300E Black 48x\16x\48x\16x (czy cos takiego) w wersji OEM. Nie mam do tego zadnych sterowników ani oprogramowania. Mam Windowsa XP Pro, Nero Express, ASRock K7S8X, Athlon XP 2200+ i 256 Ram 333 Elixir. Nie moge nagrywć plytek predkoscia 48x. Plytki platinum 4x-52x. i inne tez do 52x. na różnych probowalem. D L A C Z E G O ? ? ? ? ?
|
nie wiem czy combo sony to maja, ale przytrzymaj przycisk wysuwania tacki przez 5 sek ;)
|
Chyba nie tylko combo, wszystkie napędy Sony które zapisują nośniki powyżej 40x;) Wina biosu, jak chcesz to zmień go na Lite-ON'a... bo to jest jego OEM ;)
|
to ze nagrywarki CD-RW to maja to wiem, tylko do pozostalych rodzajow napednow nie bylem w 100% pewny
wina biosu? piszesz tak jakby to byl bug, a to jest wlasnie jedna z cech jakie posiadaja te napedy, IMHO pozyteczna :) |
No wg. mnie pożyteczne bo ścisza napęd ;) To nie bug ;) To można zaliczyć do plusów ale b.dużo osób to zalicza do -
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Y@nkee_PL ten forceASPI 1.7 co do niego baner jest nie chce sie rozpakować.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
A tak poza tym w jaki sposób sie nagrywarki podkręca???
|
simple... bios w postaci pliku .bin/.hex + mtkflash/mtkwinflash
|
W tym znaczenu simple = wystarczy, prosto, tylko...;0
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:12. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.