Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   Jaki odtwarzacz DVD kupić ? (https://forum.cdrinfo.pl/f15/jaki-odtwarzacz-dvd-kupic-38097/)

AdrianS 10.08.2004 10:44

Jaki odtwarzacz DVD kupić ?
 
Napewno macie weile takich postów, ale prosze was o pomoc. W tej kwestii jestem totalnym noobem i nie wiem co wybrać. Chce kupić jakiś odtwarzacz DVD w granicy 650 Pln. Prosze o wyrozumiałość i z góry dziekuje za rade

gorillaz66 10.08.2004 11:23

kup.......Xbox'a nie dość że rodzinka pogra to masz wspaniały odtwarzacz dvd,mp3,divx wszytskich najnowszych standartów. looknij sobie
http://www.chip.pl/arts/n/article_106910.html

xbox to prawdziwy kombajn nie tylko dvd :D

AdrianS 10.08.2004 11:36

To kusząca propozycja, ale wolałbym jakiś zwykły odtwarzacz, tylko nie wiem jakie firmy są dobre i na co zwracać uwage ;/. Pomocy ...

AdrianS 10.08.2004 12:38

Pomóżcie, prosze. Nie pozwólcie, abym wydał ciężko zarobione pieniążki na jakieś bezwartościowe złomostwo. Zdaje sie na waszą bezgraniczną wiedze. POMÓŻCIE ...

piotrek123 10.08.2004 13:38

Może ten - Pioneer DV-3708-)

AdrianS 10.08.2004 13:51

Cytat:

Napisany przez piotrek123
Może ten - Pioneer DV-3708-)


Wygląda ładnie. Ale nie na wyglądzie należy sie wzorować. Myślicie że warto ?? Na co należy zwracać uwage przy zakupie ??

maxiu11 10.08.2004 21:14

zalezy co chcesz ogladac czy same DVD czy rowniez DiVx-y ja osobiscie DVD ogladam na stacjonarnym firmy Ronin, czyta wszelkie badziewie nagrywane nawet na najgorszych plytkach tak w standardzie "+" jak i "-" i koszt jego to okolo 250 zl.
Firma jest niemiecka a w srodku sa podzespoly Sony lub Toshiba tak ze nie jest zle do domku wystarczy 8-)

mensir67pl 10.08.2004 22:17

Cytat:

Napisany przez maxiu11
zalezy co chcesz ogladac czy same DVD czy rowniez DiVx-y ja osobiscie DVD ogladam na stacjonarnym firmy Ronin, czyta wszelkie badziewie nagrywane nawet na najgorszych plytkach tak w standardzie "+" jak i "-" i koszt jego to okolo 250 zl.
Firma jest niemiecka a w srodku sa podzespoly Sony lub Toshiba tak ze nie jest zle do domku wystarczy 8-)


YAMADA 6600 odtwarza divx i napisy .str polska czcionka

:spoko:

Michal2004 10.08.2004 22:28

Pioneer to dobry wybor. Na przyklad DV-370 zaproponowany wczesniej.
Jesli chcesz miec analogowe wyjscie 5.1 , progressive scan i obsluge DivX zainteresuj sie Pioneerem DVD 575A (chyba taki model), z tym, ze on jest drozszy.

Jabba the Hutt 10.08.2004 23:01

Kiedyś powiedziałbym,że Pioneer 444 ale ich już nie robią. Więc moze coś nowszego z rodzinki Pioneerów. Solidna sprawa. Nie mam zaufania do samurajów bez pana ;).

Odpowiednio przerobiony XBox to niezła chyba sprawa (DVD,Divx z napisami, muza, gry). Tam sa problemy tylko z wewnętrznym napędem DVD (trzeba kupic odpowiedni). I jeszcze pytanie - czy maszyna ta wydoli z najnowszymi releasami Xvida (czy jak to się tam zwie) ?

A jak chcesz mieć problemy (lub sam je sobie stwarzać) kup KISSa :). Albo poczytaj mu poświęcone forum na divx.pl. Twierdzi się ,ze Kiss jest cool ale... No właśnie, ale.

Jabba

robak 11.08.2004 05:53

Jeśli chodzi o Pioneer 575A to owszem - odtwarza divx, xvid lecz nie obsługuje napisów. Podobno ma to się zmienić.
Ogólnie odtwarzacz solidny i bardzo cichy. Ja się wziąłem na sposób i napisy po prostu wklejam do avi :jupi:

AdrianS 11.08.2004 08:37

A co powiecie na Kode DVD 638B ?? Podobno jak na swoją cene (650pln) to ma pełno bajerów, dobry obraz i dźwiek, brak blokady regionalnej itp.Tu jest link http://www.idg.pl/artykuly/38715.html. W czasopiśmie "Kino Domowe" dostał rekomendacje i znaczek "Najlepszy zakup". Co Wy na to ? Prosze o pomoc bo nie znam sie na tym.

szymtel 11.08.2004 09:21

Ja preferuje Sony i to ze względu na póżniejsze koszty eksploatacji,miałem pioniera i to flagowy model który dwa lata temu kosztował mnie 3000zł.I po roku siadła mi optyka(bardzo dużo oglądam filmów),sprzęt oczywiscie naprawiono na gwarancji,ale po kolejnym roku i upływie gwarancji znowu siadło,a koszty wymiany lasera na "no name" to 650 zł. A sonego ujerzdzam regularnie i nic sie nie dzieje a koszt lasera na giełdzie to około 150 zł.Więc przy kupnie dvd kierował bym sie też kosztami napraw.Chyba ze jak sprzet klęknie to kupuje sie nowy.

gorillaz66 11.08.2004 10:39

Cytat:

Odpowiednio przerobiony XBox to niezła chyba sprawa (DVD,Divx z napisami, muza, gry). Tam sa problemy tylko z wewnętrznym napędem DVD (trzeba kupic odpowiedni). I jeszcze pytanie - czy maszyna ta wydoli z najnowszymi releasami Xvida (czy jak to się tam zwie) ?
Nowe 1.6 wersja iksa posiadaja napedy philipsa które czytaja praktycznie każdą płytkę(plusy minusy oraz cdrw i cdry z tych nowszych :PPP).Do tego dochodzą swietne gry jako odskocznia od dvd apropo kissa ludzie z divx pl przesiadaja sie własnie z kissa na x-a.co do kodeków itp media center obsługuje najnowsze kodeki niema filmu który by nieruszył do tego napisy można je powiekszac,przesuwać,połaczyc iksa z netem kompem po prostu lux..Aha media center to aplikacja którą sie instaluje na dysku xbox'a oczywiscie po przeróbce (koszt przeróbki flashowanie tsopu dokładnie to ok 50-60zł).Nowe buildy wychodzą srednio co 90 dni :D
Opinie Ludzi którzy zamienili kissa na ixa:
KLIK1
KLIK2

Yacho 11.08.2004 17:08

Jak bez divx to tylko panasonic (S27 S47 S75)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.