Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne CD (https://forum.cdrinfo.pl/f2/)
-   -   Programy do edycji obrazów płyt cd (https://forum.cdrinfo.pl/f2/programy-edycji-obrazow-plyt-cd-38347/)

Kubugangsta 16.08.2004 17:12

Programy do edycji obrazów płyt cd
 
Witam

Poszukuję programu, którym będe mógł edytować obrazy płyt cd (dodawać pliki/katalogi, lub usówać). Wiem że są takie programy - ultraiso, winiso, magiciso, ale one obsługują tylko płyty jednosesyjne, a ja chcę taki programik, co obsłuży wielosesyjne cd, najlepiej jeszcze by obsługiwał obrazy płyt clonacd, help!
Z góry dzięki za informacje

nimal 16.08.2004 17:14

daemon tools + nero :P
podpinasz obraz w demonie, w nero tworzysz nowa kompilacje wybierajac zapis do plikuobrazu - edytujesz dodajac do kompilacji w nero pliki z dysku wirtualnego
najprostsze rozwiazania sa najpiekniejsze ;)

yahol 16.08.2004 18:39

Nimal!!! No co ty?!?!?
Edycja spod Daemona?

Y@nkee_PL 16.08.2004 19:18

no tak mu się tylko napisało :)
po prostu tworzysz w nero kompilacje i dodajesz do niej pliki z wirtualnego napędu, tworzysz foldery itd.
potem zapis do pliku .nrg (po uprzednim wybraniu ImageRecordera zamiast nagrywarki) albo od razu na cd ;)

nimal 16.08.2004 19:19

yahol - przeczytaj dokladnie ;p podpinasz w daemonie a w nero robisz nowa kompilacje przeciagajac pliki z podpietego wirtuala do nowej kompilacji - doadjesz i usuwasz co tam chcesz i zapisujesz - na cdromie lub w pliku obrazu
moze faktycznie za duze skruty wyslowe robilem
w kazdym razie efekt taki sam jak edycja obrazu, ktora jest bardziej upierdliwa, wiec po co sie meczyc
jak dla mnie progsy do edycji obrazu mogly by nie istniec - tylko cdmage pare razy uzywalem, ale ciezko go nazwac progsem do edycji

edit:
yankee - Ty rozszyfrowales moje intencje ;p

Zetoxa 17.08.2004 06:45

Cytat:

Napisany przez Kubugangsta
Witam

Poszukuję programu, którym będe mógł edytować obrazy płyt cd (dodawać pliki/katalogi, lub usówać). Wiem że są takie programy - ultraiso, winiso, magiciso, ale one obsługują tylko płyty jednosesyjne, a ja chcę taki programik, co obsłuży wielosesyjne cd, najlepiej jeszcze by obsługiwał obrazy płyt clonacd, help!
Z góry dzięki za informacje

ultraiso obsługuje płyty wielosesyjne ale w wersji 6.5xx, dlaczego zlikwidowali tę opcję w "7" sami chyba nawet nie wiedzą :O

SEBAW 17.08.2004 09:19

UltraISO, WinISO oraz jesze jeden... hmmm nie pamiętam... :)

yahol 17.08.2004 13:36

Cytat:

Napisany przez SEBAW
UltraISO, WinISO oraz jesze jeden... hmmm nie pamiętam... :)

ISObuster - tylko nie kazda wersja, jak slusznie nadmieniono, posiada umiejetnosc edycji obrazow plyt wielosesyjnych.
Co mnie zadziwia, bo edytowalem ktoryms programem plyty multisesyjne - i nie mialem problemow. Ale skleroza.........

Maciej 17.08.2004 14:24

CDmage ...ten program robi wszystko :)

SEBAW 17.08.2004 15:27

Cytat:

Napisany przez Maciej
CDmage ...ten program robi wszystko :)

Trochę ten program jest stary. Ostatnio aktualizacja była 7/26/2001 :)

bakupl 17.08.2004 15:59

Ja używam UltraISO...:spie:

Maciej 17.08.2004 16:12

Cytat:

Napisany przez SEBAW
Trochę ten program jest stary. Ostatnio aktualizacja była 7/26/2001 :)

Wiem... używam go sam z 4 lata od wczesnych wersi progsa :)
Nie wiem co Twój post miał wnieść ...ale gratuluje spostrzegawczości :spoko:

SEBAW 17.08.2004 20:49

Cytat:

Napisany przez Maciej
Wiem... używam go sam z 4 lata od wczesnych wersi progsa :)
Nie wiem co Twój post miał wnieść ...ale gratuluje spostrzegawczości :spoko:

Czasami jestem lekko upierdliwy... ;p Pozdrawiam!!

nimal 17.08.2004 21:10

SEBAW - tez jedynym progsem do obrazow jaki kiedykolwiek uzylem jest wlasnie CDmage - bo jest maly, prosty, czyta wszystko, jest free (co w pracy ma znczenie), i nie trzeba go instalowac - natomiast kombjany typu winiso sa tych cech zaprzeczeniem
szczerze to wogule nie wiem po co istnieja - jak sobie a tym radze opisalem wyzej :) CDmage jest tylko mi potrzebny jak extrahuje bootsector/badam jego obecnosc


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.