Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DVD-Video (https://forum.cdrinfo.pl/f13/)
-   -   Film na 2 płytach a ma być jedna. (https://forum.cdrinfo.pl/f13/film-2-plytach-ma-byc-jedna-38518/)

Andrzejek 23.08.2004 12:30

Dzięki za odpis.Pozdrawiam.Andrzej.

Robs 23.08.2004 09:13

Tak spokojnie mozesz to później skompresować w Shrinku, a po łączeniu IfoEdit lub dvd2one możesz to kompresować również w innym (jakościowo lepszym sofcie) np. IC lub dvd2dvd-r.

Andrzejek 23.08.2004 07:38

DVDShrink doskonale się do tego nadaje.Zrobiłem to i wyszło bardzo fajnie.Jednak co by było gdyby materiał przekroczył mi 4,7G.Czy w tym programie można też go skompresować.Byłem na Twojej stronie ale ta sprawa chyba dopiero będzie opisywana.Proszę o podpowiedź.

zorg 21.08.2004 03:56

wystarczy troche te forum przejrzec , zeby sie zorientowac w temacie przegrywania filmow !!! naprawde jest to easy.

Robs 20.08.2004 22:13

Cytat:

Napisany przez Andrzejek
Film został zgrany na dwie płyty dvd z wszystkimi dodatkami.Ja chcę jedną płytę bez dodatków.Czym to najlepiej zrobić

Proponuję Ci DVD2One lub IfoEdit lub DVDShrink
opis na mojej stronce.

icemac 20.08.2004 14:34

a jak to wszystko jest podzielone ??
DVD_1- film
DVD_2- dodatki
czy po troche dodatkow i kawalki fimu na jednym i drugim DVD ???
jak film masz w calosci to przegraj tylko pierwsza plyte i OK
a jak masz troche tu i troche tam to zrzuc za pomoca np. DVDDecryptera na HDD (rozwal na dziwek i obraz) i pozniej polacz za pomoca jakiegos programu do autoringu DVD
moze jest jakis inny sposob, program ale ja nie znam takowego :(

Andrzejek 20.08.2004 14:10

Film na 2 płytach a ma być jedna.
 
Mam pytanie .Film został zgrany na dwie płyty dvd z wszystkimi dodatkami.Ja chcę jedną płytę bez dodatków.Czym to najlepiej zrobić,Proszę mnie nie odsyłać do szukaj bo mam tylko modem i mało kasy.Pozdrawiam.Andrzej.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:03.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.