Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DivX, Xvid, Matroska i inne (https://forum.cdrinfo.pl/f16/)
-   -   Nagrywanie Filmów (https://forum.cdrinfo.pl/f16/nagrywanie-filmow-38528/)

dodgers 20.08.2004 18:17

Nagrywanie Filmów
 
Czy jest jakiś program który umożliwia nagranie kilku filmów w formacie avi na jedną płytkę DVD. Chodzi o to by dorobić do nich menu które będzie pozwalało na swobodny wybór filmów.

ideJ 20.08.2004 22:39

Chodzi Ci o stacjonarny odtwarzacz DVD/DivX? Jedyne 'menu' jakie możesz mieć to to, które pokaże Ci odtwarzacz po włożeniu płytki (na ogół jest to mniej lub bardziej ładny listing katalogu)
A może chodzi Ci o odtwarzanie na komputerze? Tu się pewnie da i pewnie gogle będą pomocne.

Czołgista 20.08.2004 22:40

Cytat:

Napisany przez dodgers
Czy jest program który umożliwia zapisanie na płytce DVD kilku filmów avi. Chodzi o to by dodać do nich menu które ułatwi do nich dostęp.

Ok są tylko po co ?

dodgers 21.08.2004 11:37

@ideJ chodzi mi o odtwarzanie na komputerze. Sorry za dwa posty ale jak pisałem post to mi troszkę przeglądarka szwankowała. pozdr

@Czołgist jeśli są to podaj nazwy tych programów

skorpion2k2 22.08.2004 15:28

Cytat:

Napisany przez dodgers
Czy jest jakiś program który umożliwia nagranie kilku filmów w formacie avi na jedną płytkę DVD. Chodzi o to by dorobić do nich menu które będzie pozwalało na swobodny wybór filmów.

Dawno temu robiłem Menu przy pomocy odtwarzacza (program) VPlayer. Pełna jego wersja pozwala na proste budowanie Menu. Help tego programu dość dokladnie to opisuje. Poszukaj w sieci. Jeśli to nie wystarczy to poszukam innych narzędzi.

ron86 25.09.2004 21:44

ja mam inne pytanie co do nagrywania filmow, mam odtwarzarz divx i chce zlaczyc plik textowy z napisami z plikiem filmu w jedna calosc tak by moc to wygodnie obejrzec, wiem iz sa formaty .srt do divx'ow ale te napisy sa bardzo malo chcialbym wiec znalezc cos co wygodnie mi polaczy napisy z avikiem.

Luz_001 15.11.2004 20:59

Jakim programem i jak nagrać płytę DVD, mając angielski film z kilkoma wersjami lektorów? Potrzebuję wyrzucić menu z płyty i czterech lektorów pozostawiając tylko polski podkład (lektora polskiego) na angielskim filmie??? Mam DVD z filmem który nie chodzi na stacjonarnym DVD, a odtwarza go POWERDVD5. Chciałbym zmodyfikować film na goły bez menu pozostawiając lektora polskiego. Które pliki bup i ifo dołączyć do vobów z filmem i jakim programem??? Umię nagrywać płyty DVD z filmem polskim(np z mojej kamery), a nie umię z lektorem!
Proszę o cenne wskazówki!

Agusia 18.11.2004 09:31

Zrobisz to DVDShrinkiem. Jeżeli film ma zabezpieczenia to musisz go wcześniej zrzucić na dysk DVD Decrypterem. Potem otworzysz pliki w Shrinku i w zakładce Re-author zaznaczysz film i ścieżki dźwiękowe, które chcesz zgrać

nimal 18.11.2004 09:40

tak jak pisze Agusia, tylko ze dvdshrink lyka tez zabezpieczone plyty, wiec nie ma potrzeby uzywac decryptera :)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.