Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne CD (https://forum.cdrinfo.pl/f2/)
-   -   ?jak nagrac na DVD obraz gry ps2 z dysku? (https://forum.cdrinfo.pl/f2/jak-nagrac-dvd-obraz-gry-ps2-dysku-38769/)

nitromikee 25.08.2004 06:49

?jak nagrac na DVD obraz gry ps2 z dysku?
 
Ja zrobilem obraz gry ps2 w alkoholu. ktory teraz mam zapisany na dysku twardym.
Jak mam nagrac w profilu ps2 jesli probujac zapisac z obrazu wyskakuje mi okno ktore umozliwia tylko wybor predkosci oraz innych opcji.

jesli mozna to jak zapisac gre z obrazu na plyte dvd..

moglbym to zrobic "on the fly" ale mam combo nagrywarke dvd-r i dvd-rom i nie zabardzo moge prosze o pomoc!!!!!!!! :-(

nimal 25.08.2004 07:29

nie rozumie Twojego problemu - na dole okna masz wybor profilu i tyle
on the fly nie ma znaczenia jakie masz napedy - potrzebujesz napedu wirtualnego - albo tego z alkohola, albo tego z daemon tools, tylko po co jak masz alkohola i obraz w nim zrobiony ???

Y@nkee_PL 25.08.2004 15:43

he ??? :| :O

nitromikee 26.08.2004 05:26

nie rozumiesz/?
 
poprostu chodzi mi o to ze nie moge nagrac z obrazu na plyte dvd...
poprostu gdy nagrywam z obrazu to nie mozna wybrac profilu...(ps2 i innych)
rozumiesz?

nimal 26.08.2004 07:14

ale ja czegos nie kumam, albo Ty cos zle robisz, albo zdazyl sie dziwny przypadek
- nagraj jak leci - jak bedzie dzialac to git
- zrob kopie onthefly z wirtuala jesli nie podoba Ci sie poprzednia sugestia - musisz wiec albo zainstalowac Daemon Tools albo uaktywnic opcje wirtuala w alkoholu - posiadane fizycznie napedy nie maja do tej opcji nic do rzeczy, jak juz zreszta pisalem
powodzonka :)

Val 26.08.2004 13:24

O ile dobrze pamiętam to przy nagrywaniu płyt DVD poprzez program Alcohol nie da się wybrać odpowiednich profili, ponieważ Alcohol i tak nagrywa wszystko w trybie DVD-DAO. Więc trzeba poprostu nagrać jak leci utworzony obraz. Jest jeszcze inna ewentualność - Alcohol nie potrafi poprawnie rozpoznać Twojej nagrywarki jeśli nie ma jej na swojej liście obsługiwanych urządzeń (tyczy się to wtedy jeśli posiadasz jakiś nie dawno wyprodukowany model).

nitromikee 26.08.2004 18:21

nie u mine wszystko wykrywa ..ale dzieki


....to moze inaczej zapytam :bicz: :help: :rotfl:

jesli mam obraz gry PS2 (DVD,zabezpieczona libcryptem) zapisany w alkoholu.
to jak go mam nagrac na pusta plytke DVD ....aby oczywiscie ta gra pozniej dzialala na moim PS2

nimal 26.08.2004 19:00

grr... odpal alkohola, pokaz lokalizacje pliku wloz czysta plyte uruchom wypalanie, poczkaj, sprawdz czy dziala
jak nie bedzie to bedziemy sie martwic
mozesz tylko sprawdzic czy z obrazu chodzi (przez naped wirtualny) zeby uniknac przykrej niespodzianki...

czy ja mam dejavu czy w kilku poprzednich postach jest to samo podobnie napisane :>
powodzenie ;)

rap321 03.02.2008 11:50

siemka mam gre dragon dall budokai 3 i nie umie j***261;nagra***263; potrzebuje pomocy w tej sprawie by***322; by kto***347; tak mi***322;y ***380;eby mnie pokierowa***263; jak to sie nagrywa pod numerem gg8887873


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.