![]() |
Co sądzicie o nagrywarce LiteOn SOHW1633S DL
Niedawno kupiłem sobie te nagrywarkę i ciekaw jestem jak u innych się sprawuje. Wypalałem na niej Verbatimki DVD-R 4x i niektóre wypaliła bez problemów a na drugiej nie mogła zakończyć końcowej ścieżki .Teraz jadę na Esperanzach DVD+R 4x i wypala je bezproblemowo szybko i zwinnie może inni mają równie ciekawe uwagi na temat tego sprzętu ??Aha próbowałem wypalić jeszcze jedna płytkę DVD+R 4x EMTEC i początkowo nie chciała jej wypalić dopiero po jakimś czasie znowu włożyłem ja do napędu i wypaliło ja bez problemów :\ Nie ściągałem do niej jeszcze nowego Biosa bo nie wiem jak będzie się zachowywać po tym :mruga:
|
Przejrzyj forum to bedziesz wiedzial co ludzie o niej sadza.
Alez wy jestescie leniwi... |
mam identyczna wypalare od moze 3 dni... jeztem zieloy na temat wypalania dvd ale powoli poznaje tajniki
mialem w wypalarce poczatkowo bios BS06 a zamienilem na BS0C i na pierwszy rzut oka smiga sprawniej i widzi wiecej nosnikow |
zapytnie
Cytat:
|
Cytat:
:bluzga: milion razy byl ten diodowy problem - TAK MA BYC |
Ja mam swoją 2 miesiące - fabrycznie bios BSOC obecnie BSOK i jest lepiej. Lepiej na litku palić +R niż -R. Chyba jest to związane ze współpracą z SONY. A le za tą cenę w porównaniu z niektórymi innymi nie ma powodów do narzekań. Jak na razie czyta i zapisuje wszystko. Czyta porysowane płytki. Nadaje się zarówno jako DVD writer jak i CD writer (choć chyba jako DVD jest minimalnie lepszy)
|
Moja zostala odeslana na wschod ... pierwszy kontakt z nia ocenian niepozytywnie - dzialała jak chciała :?
|
Cytat:
|
czy można przechodzić między biosami BSOC,BSOK, BSOR tak poprostu klikając pliki exe?
|
Cytat:
do przodu tak BSOC->BSOK->BSOR do tylu NIE BARDZO korzystajac z biosow oryginalnych BSOC<-BSOK<-BSOR ale jak sciagniesz sobie biosy od codekow to tak :spoko: |
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:32. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.