Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Humor (https://forum.cdrinfo.pl/f27/)
-   -   Ciekawe powiedzenia, cytaty, śmieszne stwierdzenia (https://forum.cdrinfo.pl/f27/ciekawe-powiedzenia-cytaty-smieszne-stwierdzenia-41027/)

andrzejj9 10.10.2004 19:42

Ciekawe powiedzenia, cytaty, śmieszne stwierdzenia
 
Właściwie mógłbym to umieścić w temacie o dowcipach, ale jest on już tak obszerny, że zapewne przepadłoby to wśród tysiąca innych kawałów, więc napiszę osobno.

W czasie wakacji, w firmie, gdzie miałem praktyki, ostatniego dnia rozmawiałem sobie z jednym robotnikiem i temat zszedł między innymi na stosunki polsko - amerykańskie. I jakoś tak wyszło nam takie śmieszne stwierdzenie. Zachowam oryginalną słownictwo (lekko niecenzuralne ;) ):

Stwierdziliśmy najpierw, że polski rząd robi wszystko, aby podlizać się Amerykanom, czyli my, jako Polska wchodzimy im w dupę. Potem doszliśmy do wniosku, że Amerykanie właśnie tam to mają. Czyli:

Wchodzimy Amerykanom w dupę, a oni nas w dupie mają, czyli w sumie kolej rzeczy jest zachowana i wszystko jest w porządku ;)


Akurat mi się to przypomniało, bo wczoraj po zajęciach sportowych usłyszałem w szatni inne dość ciekawe stwierdzenie. Ktoś komentował grę polskiej drużyny w piłkę nożną i powiedział:

"Pewnie im dzisiaj kiespko pójdzie. To mecz o wszystko, a w meczach o wszystko Polacy ******ą wszystko"

Też muszę przyznać, że ciekawe ;)



Jeśli słyszeliście inne tego typu rzeczy - napiszcie. Czasami właśnie ze zwykłej gadaniny, czy zbiegu okoliczności wynikają śmieszne stwierdzenia, czy sytuacje :)

kizio 10.10.2004 20:05

Napis na przystanku autobusowym przy drodze głównej: HWDP bo to jest teren prywatny

paja 10.10.2004 20:17

Ciapek miał fajny opis który do tej pory mnie rozkłada !

"Kiedy łapie mnie zapał do pracy, siadam cichutko w kąciku ....... i czekam aż odejdzie"
normalnie chwała dla ciapka za ten tekst !

Tribunal 10.10.2004 20:32

Ja mam taki opis ostatnio
"Patrzać na niektórych pieram aborcje"

andrzejj9 10.10.2004 20:37

Cytat:

Napisany przez paja
Ciapek miał fajny opis który do tej pory mnie rozkłada !

"Kiedy łapie mnie zapał do pracy, siadam cichutko w kąciku ....... i czekam aż odejdzie"
normalnie chwała dla ciapka za ten tekst !

Musiał mi umknąć, ale rzeczywiście niezły :spoko:

MacGyver 10.10.2004 21:05

Mi się podoba to co mam w podpisie, czyli:
W pracy z komputerem, opieranie się na jakichkolwiek zasadach jest błędem - by Murphy :)

Zresztą wszystkie prawa Murphy'ego są :spoko:

Arnold 10.10.2004 21:07

Wczoraj staliśmy nad przepaścią ... ale dzisiaj zrobiliśmy wielki krok naprzód.

Patrixs 10.10.2004 21:10

"Im szybiej zaczniemy tym prędzej uśniemy" - napis na generatorze fali prostokątnych :) w pracowni laboratoryjnej. Wykładowcą jest filozof. :spoko:

MacGyver 10.10.2004 21:13

Jeszcze mi się przypomniał jeden:
"Walczmy z alkoholizmem - pijmy więcej aby inni mieli mniej"...

Turboni 10.10.2004 21:14

co masz zrobic dzisiaj zrob pojutrze bedziesz mial dwa dni wolne :)

andy 10.10.2004 21:22

to ja tez zapodam:

" Szkoła - ludzie, ludziom zgotowali ten los"
i z podpisu "TP lączy nas coraz mniej wolniej gorzej a teraz coraż drożej"
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstain

andrzejj9 10.10.2004 21:28

stare i oklepane, ale akurat dzisiaj w telewizji słyszałem i mi się przypomniało:

"Takich trzech, jak ich dwóch, to nie ma ani jednego" ;)

@Arnold

To z przepaścią jest dobre :)

@Mac

Prawa Murphego - generalnie jestem ich zdecydowanym przeciwnikiem, jednak czyta się fajnie :)

gallus 10.10.2004 21:31

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
"Takich trzech, jak ich dwóch, to nie ma ani jednego" ;)

hehe, znane!! - a w czym to słyszałeś?? bo ja to znam z jakiegoś utworu hip-hopowego, ale nie pamiętam tytulu :)

epol 10.10.2004 21:32

Drugie prawo Weinberga:

Gdyby budowlani budowali domy w taki sam sposob, w jaki programisci pisza programy, to jeden dzieciol zniszczylby cala cywilizacje.

A prawa Murphy'ego i innych są za***iste :)

andrzejj9 10.10.2004 21:34

Cytat:

Napisany przez gallus
hehe, znane!! - a w czym to słyszałeś?? bo ja to znam z jakiegoś utworu hip-hopowego, ale nie pamiętam tytulu :)

hmm... a wiesz, że nawet nie wiem. Nawet więcej, jestem święcie przekonany, że dzisiaj to w telewizji słyszałem, ale też ni cholery nie mogę sobie przypomnieć, gdzie :)

No nic, w każdym razie na pewno nie słyszałem tego w piosence hiphopowej, bo takiej muzyki raczej nie słucham. Więc gdzie??? ;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.