Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   Jak stworzyc obraz dvd nagranej zywcem na hdd albo nagrac dvd bezposrednio z hdd (https://forum.cdrinfo.pl/f15/jak-stworzyc-obraz-dvd-nagranej-zywcem-hdd-albo-nagrac-dvd-bezposrednio-hdd-41779/)

maestro 27.10.2004 17:06

Jak stworzyc obraz dvd nagranej zywcem na hdd albo nagrac dvd bezposrednio z hdd
 
Czolem komputerowcy.
I have serious problem. Przyniosl mi brat plytke DVD z super filmem.
Patrze - 5,4 GB objetosci, no tak, trzeba bedzie to wcisnac alkoholem albo dvd x copy expressem na zwykla DVD-5 (4,7 GB), bo ponoc tak sie da.

No i teraz niespodzianka. Brat zgral mi plytke i oddal do wypozyczalni. Patrze w ekran a tu do cholery co? Brat zgral mi ja zywcem na hdd a alcohol 120 czy copy xpress nie ruszy mi DVD jezeli nie ma go w stacji DVD, a jezeli zrobie wirtualny naped DVD to czyta mi w nim tylko wczesniej utworzony obraz dvd, a ja mam na HDD kopie DVD zamiast obrazu

Ludzie pomozcie. Da sie zgrac DVD z HDD albo utworzyc obraz DVD z danych przeniesionych na HDD?

Wielkie dzieki za kazda pomoc

Pozdrawiam

siwy_mw 27.10.2004 19:14

Ilość załączników: 1
ten program powinien pomoc klik
a w zalaczniku masz wersje PL

VIZZARD 27.10.2004 19:28

Cytat:

Napisany przez maestro
Czolem komputerowcy.
I have serious problem. Przyniosl mi brat plytke DVD z super filmem.
Patrze - 5,4 GB objetosci, no tak, trzeba bedzie to wcisnac alkoholem albo dvd x copy expressem na zwykla DVD-5 (4,7 GB), bo ponoc tak sie da.

No i teraz niespodzianka. Brat zgral mi plytke i oddal do wypozyczalni. Patrze w ekran a tu do cholery co? Brat zgral mi ja zywcem na hdd a alcohol 120 czy copy xpress nie ruszy mi DVD jezeli nie ma go w stacji DVD, a jezeli zrobie wirtualny naped DVD to czyta mi w nim tylko wczesniej utworzony obraz dvd, a ja mam na HDD kopie DVD zamiast obrazu

Ludzie pomozcie. Da sie zgrac DVD z HDD albo utworzyc obraz DVD z danych przeniesionych na HDD?

Wielkie dzieki za kazda pomoc

Pozdrawiam

Zobacz jeszcze TU :czytaj:

To tak na teraz i na przyszłość :taktak:


Zresztą co to znaczy żywcem? :idea:

Jakie masz pliki na dysku?

:idea:

sebastian001 27.10.2004 19:44

czy filmy nagrane na płycie dvd+r dl odtwarzane będą na stacjonarnym odtwarzaczu dvd

namor 27.10.2004 19:48

Cytat:

Napisany przez sebastian001
czy filmy nagrane na płycie dvd+r dl odtwarzane będą na stacjonarnym odtwarzaczu dvd

raczej tak ,moja płyta nagrana na Pioneer 108 jak do tej pory jest odtwarzana na każdym odwarzaczu

VIZZARD 27.10.2004 19:57

Cytat:

Napisany przez sebastian001
czy filmy nagrane na płycie dvd+r dl odtwarzane będą na stacjonarnym odtwarzaczu dvd

To zależy od jakości płyty

Jakości nagrania płyty

Ale także i od predyspozycji danego odtwarzacza :taktak:

No i oczywiście, czy dany odtwarzacz czyta plusy

Chyba, że płyta zostanie wówczas potraktowana Booktypem :mruga:

:czar:

Turboni 27.10.2004 20:00

:spoko:

maestro 29.10.2004 19:42

Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.