Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   Pomocy Problem Z Pionkiem 108 (https://forum.cdrinfo.pl/f15/pomocy-problem-pionkiem-108-a-42918/)

Zyntheriuss 16.11.2004 14:23

Pomocy Problem Z Pionkiem 108
 
Dzis dostalem pioneera 108 podlaczylem go , win xp normalnie go wykryl, w systemie nie pisze nic o zadnych konfilktach, urzadzienie dziala poprawnie, jednak po wysunieciu tacki i wlozeniu jakiejkolwiek plytki nie czyta, pojawia sie komunikat wloz dysk do stacji dyskow ??? Co to moze byc, podlaczalem nagrywarke na oddzielnych tasmach jak i roniwez razem i za kazdym razem to samo ???

ffariat 16.11.2004 14:43

moze trafiłes na wadliwy model...

Zyntheriuss 16.11.2004 20:40

Ale w windowsie mi normalnie wykrywa? moze cos z oprogramowaniem? wgralem biosa 1.14 i nic dalej to samo, mam nero 6.0 to moze miec jakies znaczenie ?

ffariat 16.11.2004 20:44

ale napęd moze miec wadę w optyce i dlatego tak sie dzieje. Jesli masz gwarancje to idz do serwisu i spytaj co jest nie tak

Zyntheriuss 16.11.2004 21:01

Ten napedzik kupilem w sklepie internetowym ciekawe czy bede musial ja pokryc koszty transportu ?

ffariat 16.11.2004 21:11

Cytat:

Napisany przez Zyntheriuss
Ten napedzik kupilem w sklepie internetowym ciekawe czy bede musial ja pokryc koszty transportu ?

no własnie tak to jest jak sie przez neta kupuje :/
wspólczucia... mozliwe ze podczas transportu cos sie uszkodziło :smutny:

Zyntheriuss 16.11.2004 21:19

A jest jakis program zeby to sprawdzic, zeby nie bylo takiej sytuacji ze ja im wysle naped a oni mi powiedza ze wszystko jest ok i to wina oprogramowania

ffariat 16.11.2004 21:23

Cytat:

Napisany przez Zyntheriuss
A jest jakis program zeby to sprawdzic, zeby nie bylo takiej sytuacji ze ja im wysle naped a oni mi powiedza ze wszystko jest ok i to wina oprogramowania

kazdy naped (bez oprogramowania) po podpieciu do kompa dziala jak zwykly CD-ROM wiec wrzuc zwyklą płytkle audio i zobacz czy odtwarza, jesli tak to mozesz szukac winy programowej.

namor 16.11.2004 21:42

Cytat:

Napisany przez Zyntheriuss
Ten napedzik kupilem w sklepie internetowym ciekawe czy bede musial ja pokryc koszty transportu ?

zanim zaczniesz reklamować sprawdz na innym kompie czy działa bo wina może być po twojej stronie a dokładniej u ciebie w kompie

Zyntheriuss 16.11.2004 22:02

Tak wlasnie chcem zrobic, jeszcze jedno pytanie, naokolo tacki jest jakby naklejona tasma grubosci 1 - 2 mm chyba jej zadaniej jest amortyzacja podczas wsuwania tacki, mam ja odkleic bo troche ciezko schodzi ?? Czy tak ma byc ?

namor 16.11.2004 22:14

Cytat:

Napisany przez Zyntheriuss
... naokolo tacki jest jakby naklejona tasma grubosci 1 - 2 mm chyba jej zadaniej jest amortyzacja podczas wsuwania tacki, mam ja odkleic bo troche ciezko schodzi ?? Czy tak ma byc ?

mam Pioneera DVR 108 ale takiej taśmy u mnie nie ma i nawet nigdy nie widziałem w innych napędach

Zyntheriuss 16.11.2004 22:17

Strasznie ciezko to schodzi ale moze przez to mam taki problem ?

ffariat 16.11.2004 22:18

Cytat:

Napisany przez namor
mam Pioneera DVR 108 ale takiej taśmy u mnie nie ma i nawet nigdy nie widziałem w innych napędach

niektore firmy daja taka czarną jakby grubą izolacje ktora amortyzuje stuk gdy tacka wjezdza do srodka:) mam tak przy NECu i przy ASUSie tego sie nie zrywa :P
o ile chodzi Ci o to samo... to jest tak jakby z tyłu tego panelka przypietego do tacki :)

Zyntheriuss 16.11.2004 22:25

Nie wiem jak Ci to wyjasnic, jak jest tacka wysunieta, to w panelu z przodu w miejscu gdzie sie chowa jest przyklejona ta tasma nie wiem czy wiesz o co mi chodzi, zrywam ja , mialem wiele napedow i nigdy czegos takiego nie widzialem a przez ta tasme mam wrazenie ze tacka nie wchodzi do konca

ffariat 16.11.2004 22:29

Cytat:

Napisany przez Zyntheriuss
Nie wiem jak Ci to wyjasnic, jak jest tacka wysunieta, to w panelu z przodu w miejscu gdzie sie chowa jest przyklejona ta tasma nie wiem czy wiesz o co mi chodzi, zrywam ja , mialem wiele napedow i nigdy czegos takiego nie widzialem a przez ta tasme mam wrazenie ze tacka nie wchodzi do konca

NIE ZRYWAJ !!!! to normalne mowie CI wiem o co Ci chodzi
wiekszosc napedow ma to
przy starym TEACu tez miałem chodzi o stłumienie trzasku przy wsuwaniu tacki


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.