![]() |
Cytat:
To już jest bardzo dobry pomysł. Gf 4200 sobie spokojnie poradzi z nowymi gierkami na pożądnych detalach (ale nie zawsze będzie to max detals :/ ) Kupując radka 9550 można go przerobić na 9600 pro który jest droższy tak o 100-200 zeta. Oczywiście dotyczy to tylko niektórych modeli 9550 :P Ale jeżeli chcesz kupić dobrą karte i masz wystarczająco pieniędzy zainwestuj w model 9600 (najlepiej model xt a jak nie to pro) bo z tym podkręcaniem nigdy nie wiadomo :> Zobacz sobie w jakich cenach są karty graficzne i na którą możesz sobie pozwolić http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=191 |
Proponuję dołożyć 50 zł i kupić GeForce 4 Ti-4200. W FX5200 się lepiej nie pakuj.
|
|
A ile taki radeonik może kosztowac? Instalke kary i tak musze zrobic w media markt bo szkoda mi gwarancji.
|
ogolnie to nie planowalem wymiany kary. mam zestaw kina domowego a komp sluzy mi do nagrywania plytek dvd, no i teraz podpiolem sobie internet.
Ale wkurzylo mnie bo nie poszedl mi na tej karcie NfS Underground2. Co bys mi polecil? |
To s3 to chyba jest porażka i to jeszcze zintegrowane :/
Postaraj się dozbierać do jakiegoś radka choćby 9550 :) Ale ten gf w porówaniu do tego s3 to i tak niebo a ziemia :P EDIT Aha. Ten Gf to jest shit, żeby potem nie było że nie wspomniałem. Jeżeli ma 128 bitową szynę to jeszcze ujdzie ale w 64-bitową to się najlepiej nawet nie pakuj.... |
jeśli nie masz więcej kasy ...to chyba nic lepszego nie kupisz. Bo ogólnie FX5200 to shit.
|
Czy sie oplaca?
Mysle o zmianie karty graficznej. Mam karte zintegrowana na płycie S3 Pro Savage. Jest oferta w media markt GeForce FX 5200 za 199zł. czy warto? ???
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:00. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.