Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DVD-Video (https://forum.cdrinfo.pl/f13/)
-   -   Instant Copy (https://forum.cdrinfo.pl/f13/instant-copy-45491/)

loki 30.12.2004 10:15

Może ktoś podać mi link do tego programu, bo być może ściągałem program z nieodpowiednich miejsc (może jakaś infekcja)? Artykuł jest napisany bardzo dobrze, lecz nie wiem czemu obróbka, skpoiowanie na hdd i nagrywanie jest takie skomplikowane? Ja osobiście do ripowania używam tylko CloneDVD, AnyDVD i DVD Shrink... W większości przypadków, po wywaleniu niepotrzebnych reklam, komentarzy itp., film kompresuje się tylko
>10% !!

Salem 29.12.2004 23:58

Wiesz Kolego. Ja osobiście testowałem tylko : Instant Copy, DVD Shrink , DVD Fab. Wybrałem IC. Taki kompromis pomiędzy jakością i czasem. Oczywiście można skorzystać z TEGO ARTYKUŁU , ale trzeba poświęcić trochę czasu. Zresztą przeczytaj i sam oceń.

Powodzenia Salem

loki 29.12.2004 23:16

heh no właśnie sp2... DVD Shrink pewnie mi wystarczy, ale to działo się nawet przed zainstalowaniem SP2. Znacie jakieś inne dobre programy??

Salem 29.12.2004 21:31

A czy aby nie masz Windows XP SP2, bo sam miałem problemy z IC przy SP2?
Zresztą zerknij TUTAJ , może coś to pomoże.

Powodzenia Salem

ikar39 29.12.2004 21:21

-
 
a jakiej wersji uzywasz ic

loki 29.12.2004 17:40

Myślę, że może pod moją kongufiguracją kompa nie działa... Bo już to zdążyłem zrobić i zonk :) hehehe Jak miło... :blee: :blee: :blee:

Robs 29.12.2004 16:42

Cytat:

Napisany przez loki
Zrobiłem format i chyba więcej go już nie zainstaluje

Jak juz zrobiłeś formata to tym bardziej go zainstaluj na swieżym systemie może bedzie ok, zwłaszcza, że podobnego problemu nie zauważyłem na zadnej z wersji które instalowałem (a było ich chyba z szesc).

loki 29.12.2004 15:54

Instant Copy
 
Witam was, często ripuję oryginalne filmy i zależy mi na jakości... Obecnie używam DVD Shrink i jestem z niego zadowolony, lecz w innym temacie wyczytałem, że IC jest lepszy od niego w kompresji. Obrazy są lepsze jeśli chodzi o jakość... Pomyślałem, iż fajnie byłoby zainstalować ten programik, i tutaj zaczyna się mój problem... Po jego ściągnięciu i zainstalowaniu musiałem zrestartować kompa i po tym jak zaczął się włanczać za każdym razem pojawiał się błąd i... Komp znowu się restartował. Zrobiłem format i chyba więcej go już nie zainstaluje. Znacie jakąś poprawkę do niego?? :| :idea: :idea: :idea: :idea:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:33.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.