Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   Nagrywara LG GSA-4120B i płyty DVD-RW i DVD+RW (https://forum.cdrinfo.pl/f15/nagrywara-lg-gsa-4120b-plyty-dvd-rw-dvd-rw-46095/)

adaxmax 08.01.2005 13:56

Nagrywara LG GSA-4120B i płyty DVD-RW i DVD+RW
 
Witam

Posiadam od miesiąca LG GSA-4120B wersja biosa A111 i mam taki problem z Płytami DVD-R Printable x2 VERBATIM metal AZO i DVD+RW Thats Taiyo yuden made in japan wszystko cacy się nagrało ale nie idzie formatować tych płyt ktoś miał już taki problem może. Z tego co się doczytałem to ta płyta VERBATIM metal AZO Printable x2 nie jest płytą DVD-RW tylko zwykłą DVD-R tylko szkoda że dałem zanią 9,70 zł zna może ktoś jakieś dobre DVD-RW i DVD+RW które będą chodziły w tej mojej spawarce bez problemowo i będą się dawały sformatować. Za pomoć i porady byłbym wdzięczny.

tengu 08.01.2005 14:04

Tzn coś było nagrane(np. w nero) i teraz chcesz sformatować np. w INCD? To już chyba trochę za późno. Można je chyba skasować tylko w nero. Ale akurat z RW to jestem cienki (przynajmniej jeśli chodzi o DVD RW)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.