Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Tworzenie nowej grupy uzytkownikow (https://forum.cdrinfo.pl/f10/tworzenie-nowej-grupy-uzytkownikow-46581/)

epol 18.01.2005 10:34

Tworzenie nowej grupy uzytkownikow
 
hej,
temat jest raczej skierowany do grupy trzymajacej wladze.
Z kilkoma userami na foum wpadlismy na pomysl, aby stworzyc sobie "grupe uzytkownikow". Czy jest taka mozliwosc? Zainteresowani na pewno wiedza o kogo chodzi.

M@X 18.01.2005 11:12

No wlasnie, panowie. W calej rozciaglosci popieram ten pomysl!

pawelblu 18.01.2005 11:44

Hmm - moze od razu 2 grupy - Allies i Axis :)

MacGyver 18.01.2005 13:20

eee, o co chodzi i o kogo??? jaka grupa???

JohnDoe 18.01.2005 13:30

Cytat:

Napisany przez epol
hej,
temat jest raczej skierowany do grupy trzymajacej wladze.

Uuuuu za niedługo doczekamy się na forum komisji śledczej jak tak dalej pójdzie ;)

yahol 18.01.2005 17:55

A ja do jakiej grupy???

Ps: mozecie wyjasnic mi cel i powod, do powstania i pomyslu i sensu takiej grupy???

Dzielenie userow na tych z grupy i poza nia???

rycho 18.01.2005 18:23

Cytat:

Napisany przez yahol
A ja do jakiej grupy???

Ps: mozecie wyjasnic mi cel i powod, do powstania i pomyslu i sensu takiej grupy???

Dzielenie userow na tych z grupy i poza nia???

Ja już mam wrażenie, że na forum jest:
1 grupa - yahol ( najbarwniejsza postać w historii forum)
2 grupa - pozostali

M@X 18.01.2005 23:22

Generalnie mysle ze to nei tajemnica - chodzi o grupe fanow Garfielda... Czesc ludzi (lacznie ze mna) od dosc dawna raczy forumowiczow nowymi przygodami tego przezabawnego kota!

Bartez 18.01.2005 23:33

Jak ktoś sensownie uzasadni istnienie takiego czegoś, to pomyślimy. Ale generalnie jestem przeciw jakimkolwiek podziałom. Nie wiem, jak reszta teamu.

Tak więc proszę o napisanie podania do 'grupy trzymającej władzę' i rozpatrzymy je w ciągu 31 dni roboczych :P :D

Pagerus 19.01.2005 07:13

Zawsze się zastanawiałem co oznacza napis --> "Pagerus nie należy do żadnej publicznej grupy" :D Ale podejrzewałem, że skoro jest taka opcja - to oprócz grupy trzymającej władzę są na forum jakieś inne frakcje :)
Jakby co to możemy założyć frakcję "graczy ET" :D Skoro nie ma klanu... a nawet jakby był to do klanu jestem za słaby - ale w grupie mogę być :P

yahol 19.01.2005 08:18

Cytat:

Napisany przez rycho
Ja już mam wrażenie, że na forum jest:
1 grupa - yahol (*tu usunolem, ze wzgledu na skromnosc :D )
2 grupa - pozostali

W zwiazku z uzasadniona sugestja, wielce sznownego usera Rycho, jakoby w/w grupa miala racje bytu, zwracam sie z uprzejma prosba do Wysokiej a Wielce Szanownej Administracji, o stworzenie grupy Yahol, dodanie tej grupie stosownego do okolicznosci szyldziku pod nickiem, oraz zarejestrowanie i zastrzezenie znaku firmowego w postaci, niewatpliwie znakomitego, madrego i ze wszech miar doskonalego Klapouchego.
(*insynuacje jakoby Klapouchy, byl malkontentem, maruda i cierpial na chroniczna depresje - zdecydowanie odzucam - jest to wroga dzialalnosc, zazdrosnych, ogolnie znanych wrogich, imperialistycznych sil, ktorym mowimy nasze zdecydowane nie!).
Niniejszym wyrazam nadzieje wszystkich userow z grupy Yahol, ze Niewatpliwie Wysoka i Szacowna Adinistracja pozytywnie rozpatrzy nasz wniosek, zatwierdzi go i przekaze do realizacji.
W zalaczeniu przekazuje podpisy popierajace, jak juz wspomnialem - wszystkich userow grupy, co powinn dodatkowo umotywowac nasz niewatpliwie sluszny i godny poparcia wniosek.
Z powazaniem
Yahol.

pawelblu 19.01.2005 09:15

Cytat:

Napisany przez Bartez
Jak ktoś sensownie uzasadni istnienie takiego czegoś, to pomyślimy. Ale generalnie jestem przeciw jakimkolwiek podziałom. Nie wiem, jak reszta teamu.

Kwestia gustu, czy dzielimy na grupy, czy laczymy w grupy :)

Pagerus 19.01.2005 09:46

Cytat:

Napisany przez pawelblu
Kwestia gustu, czy dzielimy na grupy, czy laczymy w grupy :)

Ja tam jestem za łączeniem a nie dzieleniem :)

epol 19.01.2005 13:22

Cytat:

Napisany przez M@X.666
Generalnie mysle ze to nei tajemnica - chodzi o grupe fanow Garfielda... Czesc ludzi (lacznie ze mna) od dosc dawna raczy forumowiczow nowymi przygodami tego przezabawnego kota!

I to jest cala prawda.
------
Nam nie chodzi o dziele uzytkownikow, a polaczenie ich w jedna grupe - tych o podobnych zainteresowaniach/pogladach/itd. A to, ze lubimy Garfielda to widac od dluzszego czasu w naszych podpisach.
Z drugiej strony administracja moze sie obawiac wielu nastepnych podobnych prosb - stworzylby sie totalny balagan.

Pagerus 19.01.2005 13:26

Cytat:

Napisany przez epol
I to jest cala prawda.
------
Nam nie chodzi o dziele uzytkownikow, a polaczenie ich w jedna grupe - tych o podobnych zainteresowaniach/pogladach/itd. A to, ze lubimy Garfielda to widac od dluzszego czasu w naszych podpisach.
Z drugiej strony administracja moze sie obawiac wielu nastepnych podobnych prosb - stworzylby sie totalny balagan.

Dlaczego zaraz bałagan? Jeśli każdy użytkownik będzie mógł być tylko w jednej grupie - to nie będzie tak źle :) Zaraz pewnie powstaną Grupy fanów Litka, LG, Nec'a... hehe :haha:
Ale grupa graczy w ET powinna powstać :) Predi na prezesa :D

nimal 19.01.2005 13:50

a jakie beda zasady przylaczania do grupy? :> wystarczy kochac garfielda, czy tzeba wszystkie koty :> a w podpisie trzeba miec garfielda, dowolnego kota, niepsa czy moze nic nie trzeba miec :> ja tak tylko w kwetii formalnej :D jako zagozaly wrog kotow i milosnik garfielda w jednym :D

gallus 19.01.2005 14:15

Cytat:

Napisany przez nimal
... jako zagozaly wrog kotow i milosnik garfielda w jednym :D

Ja mam podobnie :) i chciałbym być w grupie miłośników Garfielda (o ile takowa będzie), a grupy o innych upodobaniach mogą być również stworzone :) :piwo:

M@X 19.01.2005 14:43

Zasady mozna wymyslic... Ale od czegos trzeba zaczac wiec proponuje (zasady_v_0.1):

01. Koniecznosc posiadania w podpisie komiksu z Garfieldem z aktuazliacja powiedzmy maksimum co 2 tygodnie (oprocz przyczyn odgornych typu awaria forum itd.)
02. Bezgraniczna milosc dla lenistwa, znieczulicy i cynizmu cechujacych naszego ukochanego pluszaka ;-D
03. Komiksy wybitnie wyszczegolniajace sie powyzszymi cechami trafiaja jako osobny post do dzialu "Funny fotos..."

To tylko propozycje, ktore sa jak najbardziej do negocjacji z moderatorami ;-D

epol 19.01.2005 20:29

Cytat:

Napisany przez M@X.666
Zasady mozna wymyslic... Ale od czegos trzeba zaczac wiec proponuje (zasady_v_0.1):
...
To tylko propozycje, ktore sa jak najbardziej do negocjacji z moderatorami ;-D

Mogloby byc. A teraz cos na poparcie naszej prosby ^_^

http://members.lycos.co.uk/epol86/cd...ield_grupa.gif

MacGyver 19.01.2005 20:44

hmm...a można być jednoczesnie w kilku grupach???

gallus 19.01.2005 21:36

Cytat:

Napisany przez MacGyver
hmm...a można być jednoczesnie w kilku grupach???

chyba tylko w dwóch, spróbuje to zaraz sprawdzić w vBulletinie :D
-edit-
Można być w wielu grupach :)

MacGyver 19.01.2005 21:49

Cytat:

Napisany przez gallus
chyba tylko w dwóch, spróbuje to zaraz sprawdzić w vBulletinie :D
-edit-
Można być w wielu grupach :)

To ja poproszę przydział do wszystkich grup :) [jakby były]

gallus 19.01.2005 21:57

Cytat:

Napisany przez MacGyver
To ja poproszę przydział do wszystkich grup :) [jakby były]

Do banned też ?? :P
Bo, że do Admin i mod chcesz to się nie dziwie, bo sam bym chciał ale do banned :D ;) :piwo:

pawelblu 19.01.2005 22:30

A czy bedzie hierarchia grup (np. gracze, podklasa WolfET i 2 podklasy Allies i Axis :) ) ??

No dobra na potrzeby forum to glupie ... ||

Predi 19.01.2005 22:46

Cytat:

Napisany przez Pagerus
Ale grupa graczy w ET powinna powstać :) Predi na prezesa :D

jak najbardziej powinna powstac :) a co do prezesa :zawstydz: nie wiem czy bym podolal :D zwlaszcza ze w ciagu najblizszego miesiaca okaze sie czy nadal bede mial szerokopasmowy dostep do neta :(

Cytat:

Napisany przez pawelblu
A czy bedzie hierarchia grup (np. gracze, podklasa WolfET i 2 podklasy Allies i Axis ) ??

tutaj stworzymy grupe WolfET a potem wlasne forum z dwoma grupami Axis i Allies, dzieki czemu bedziemy w dwoch grupach ;) zreszta niepotrzebny podzial :)

niniejszym zglaszam Niewatpliwie Wysokiej i Szacownej Administracji potrzebe utworzenia grupy WolfET :) (ps. serwerek tez by sie przydal ;) )

a co do garfielda, to ja tesh go lubie..... ale wazniejsza jest grupa WolfET, o garfieldzie pozniej ;)

M@X 19.01.2005 22:48

Cytat:

Napisany przez Predi
a co do garfielda, to ja tesh go lubie..... ale wazniejsza jest grupa WolfET, o garfieldzie pozniej ;)

Nie lubie sie klocic, ale pomijajac fakt ze przegioles, to jest tez inny aspekt - my bylismy pierwsi!

Bartez 19.01.2005 23:54

Cytat:

Napisany przez M@X.666
my bylismy pierwsi!

I właśnie dlatego nie będzie grup. Za chwilę będzie 'my byliśmy pierwsi', 'a dlaczego on został dodany do grupy, a ja nie', a dlaczego to, a dlaczego tamto. Zamiast skupiać się na meritum sprawy, czyli dyskusji, zajmowalibyście się... ekhmm... pier***mi :>

Jeżeli tak bardzo chcecie, to umieśćcie sobie jakiś wspólny znak w podpisie lub coś w opisie nad avatarem i po sprawie.

Tyle z mojej strony.

M@X 20.01.2005 00:01

Moze i Bartez ma racje... ja ze swojej strony prosze jakiegos forumowicza ktory ma zdolnosci plastyczne o zrobienie jakiegos znaczka do podpisu ;-D. Niestety ja z programow graficznych jestem noga :-(...

Predi 20.01.2005 00:18

Cytat:

Napisany przez M@X.666
Nie lubie sie klocic, ale pomijajac fakt ze przegioles, to jest tez inny aspekt - my bylismy pierwsi!

pokaz mi w ktorym miejscu przegialem :blee: a po za tym ze byliscie pierwsi to fakt i nie zaprzeczam, dlatego powinniscie byc jedyna grupa :taktak:

pozatym Bartez ma calkowita racje, wystarczylo ze cos sie wspomnialo o drugiej grupie i..... :boks:

Mily_ 20.01.2005 08:12

eee tam...

Pagerus 20.01.2005 08:55

Cytat:

Napisany przez Predi
pokaz mi w ktorym miejscu przegialem :blee: a po za tym ze byliscie pierwsi to fakt i nie zaprzeczam, dlatego powinniscie byc jedyna grupa :taktak:

pozatym Bartez ma calkowita racje, wystarczylo ze cos sie wspomnialo o drugiej grupie i..... :boks:

No nieoficjalna grupa ET już działa - mamy ET Server'a, ET Engineer'ów i ET Medic'a - nie wiem czy kogoś pominąłem... ale przydałoby się coś jeszcze - np. taka ikonka jak mają mody czy adminy nad avatarem :)

epol 20.01.2005 10:37

Cytat:

Napisany przez Bartez
I właśnie dlatego nie będzie grup. Za chwilę będzie 'my byliśmy pierwsi', 'a dlaczego on został dodany do grupy, a ja nie', a dlaczego to, a dlaczego tamto. Zamiast skupiać się na meritum sprawy, czyli dyskusji, zajmowalibyście się... ekhmm... pier***mi :>

Jeżeli tak bardzo chcecie, to umieśćcie sobie jakiś wspólny znak w podpisie lub coś w opisie nad avatarem i po sprawie.

Tyle z mojej strony.

Wiedzialem, ze tak bedzie, ale trzeba bylo sprobowac...


Cytat:

Napisany przez M@X.666
Moze i Bartez ma racje... ja ze swojej strony prosze jakiegos forumowicza ktory ma zdolnosci plastyczne o zrobienie jakiegos znaczka do podpisu ;-D. Niestety ja z programow graficznych jestem noga :-(...

To kto nam zrobi jakis znaczek? Trzeba by zagadac do nimala :>

nimal 20.01.2005 10:39

czylje sie mile podlechtany :D

Pagerus 20.01.2005 12:22

Cytat:

Napisany przez nimal
czylje sie mile podlechtany :D

To może dla grupy ET też zrobisz? :D

rycho 20.01.2005 14:38

Cytat:

Napisany przez nimal
czylje sie mile podlechtany :D

I zostanie to bezwzględnie wykorzystane.

kizio 20.01.2005 14:38

Cytat:

Napisany przez Pagerus
To może dla grupy ET też zrobisz? :D

Do grupy ET moge ja zrobic :P

Pagerus 20.01.2005 17:29

Cytat:

Napisany przez kizio
Do grupy ET moge ja zrobic :P

To zrób zrób :ja_chce:
Tylko, żeby fajnie to wyszło :D

kizio 20.01.2005 19:19

to podaj co ma na tym byc jakie rozmiary itp.

M@X 20.01.2005 20:03

Mialem na mysli to, ze powiedziales ze grupa WolfET jest wazniejsza. Jest to Twoje subiektywne zdanie. Ja np. nawet nie wiem co to WolfET co obrazuje brak obiektywizmu w tej wypowiedzi. Ot co.

Predi 20.01.2005 20:56

zobacz co za obrazek jest na koncu mojej wypowiedzi i spytaj mamy co znaczy przymruzone oczko

Pagerus 20.01.2005 20:58

Cytat:

Napisany przez kizio
to podaj co ma na tym byc jakie rozmiary itp.

Hmmm... no z pewnością coś obrazujące tę fajną grę - jaką jest bez wątpienia Wolfenstein : Enemy Territory :) Jakieś logo z gry albo coś :) Przydałby się również jakiś dopis, że to grupa graczy z forum CDRinfo...
W sumie jak zaproponowałeś pomoc - to myślałem, że masz już jakąś konkretną propozycję :P

M@X 20.01.2005 21:02

Aaaa... No ja malo gram wiec moglem nie wiedziec ;-D

Berion 20.01.2005 21:11

Nooo... to jakie chcecie te banner'ki? :) (grupa ET? , Garfield'a? itp...)

M@X 20.01.2005 21:32

Berion : ja tam wierze w Twoje zdolnosci plastyczne podziwiajac coraz to nowsze grafiki w podpisach i avatarach... pytanie tylko czemu nie odpowiedizales mi na GG ostatnio w NWS (Naszej Wspolnej Sprawie)?

Predi 21.01.2005 11:22

@Max666 - myslalem ze przymruzone oczko to znana emotka............

@Berion, kizio - moze zaproponujcie, wrzuccie tu jakies obrazki powybieramy ;)

Pagerus 22.01.2005 17:05

Cytat:

Napisany przez Predi
@Berion, kizio - moze zaproponujcie, wrzuccie tu jakies obrazki powybieramy ;)

Dokładnie - tak będzie najprościej - a prezes Predi zdecyduje :spoko:

Berion 22.01.2005 19:27

Ilość załączników: 1
Może być coś takiego? (dla "Garfield'owców") :D

epol 23.01.2005 09:41

Cytat:

Napisany przez Berion
Może być coś takiego? (dla "Garfield'owców") :D

Ladne :spoko: a moze by tak odslonic wiecej Garfielda.

Berion 23.01.2005 10:49

Ilość załączników: 1
Niestety znalazłem jedynie tylko połowę jego mordy... poniżej (jakby ktoś chciał jeszcze się tym pobawić) zamieszczam poszczególne etapy mojej "pracy"

Pagerus 23.01.2005 11:07

Cytat:

Napisany przez epol
Ladne :spoko: a moze by tak odslonic wiecej Garfielda.

A po co odsłaniać? Przecież widać o kogo chodzi...

kizio 23.01.2005 18:28

Ilość załączników: 1
ET Group - nie miałem pomysłu

Predi 23.01.2005 19:36

no jak dla mnie super :) jakbys mogl jeszcze zmiescic CDRInfo to by byla bomba

M@X 23.01.2005 19:39

Berion : jeden detal... "Fun" to zabawa, wielbiciel powinnien byc zapisany jako "Fan"!

Weron 23.01.2005 19:53

a moze tak:
Garfield's fan ?

Berion 23.01.2005 20:05

Ilość załączników: 1
@M@X.666
O_o [?][!]

@Weron
Juz nie mam siły poprawiać (dopiero zobaczyłem twój post)

PS: Garfield waży 3.2KB!!!

Berion 23.01.2005 20:30

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez Predi
no jak dla mnie super :) jakbys mogl jeszcze zmiescic CDRInfo to by byla bomba

Hmm... a takie coś?

Pagerus 23.01.2005 20:58

Cytat:

Napisany przez Berion
Hmm... a takie coś?

Mnie się podoba :)

Berion 23.01.2005 21:37

A jak pozostali forumowicze sobie wyobrażają "przynależność do grupy"? Logo nad avatarem (co by definiowało przynależność tylko do jednej - więcej się nie zmieści) czy może w podpisie (seria ikonek ;) ) Ja bym był za pierwszym wariantem... ...

Predi 24.01.2005 09:07

Cytat:

Napisany przez Berion
Hmm... a takie coś?

no hm... tak w sumie... to .... tak.... BOMBA, moze byc :) jest super - najpewniej zostanie, zobaczymy co inni powiedza :) z tego co widze Pagerrus jest tez na TAK :)

a co do umieszczania obrazkow to proponowalbym jednak podpis... bo bedzie mozna i garfielda machnac i et i ew. pozniejsze (wierze ze powstana) :) np.firefox i opera :D

edit: mam pomysl ze mozna by jeszcze dokonac kosmetycznej zmiany, a mianowicie sciac gorne rogi tabliczki tak jak sa dolne

Pagerus 24.01.2005 09:17

Cytat:

Napisany przez Predi
no hm... tak w sumie... to .... tak.... BOMBA, moze byc :) jest super - najpewniej zostanie, zobaczymy co inni powiedza :) z tego co widze Pagerrus jest tez na TAK :)

a co do umieszczania obrazkow to proponowalbym jednak podpis... bo bedzie mozna i garfielda machnac i et i ew. pozniejsze (wierze ze powstana) :) np.firefox i opera :D

edit: mam pomysl ze mozna by jeszcze dokonac kosmetycznej zmiany, a mianowicie sciac gorne rogi tabliczki tak jak sa dolne

No - ja jestem na tak :D
Najlepiej jakby ktoś walnął na jeden serwer logo ET i dał na nie namiary - aby każdy kto chce mógł sobie cyknąć linka do niego i umieścić pod podpisem :D

Berion 24.01.2005 09:57

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez Pagerus
No - ja jestem na tak :D
Najlepiej jakby ktoś walnął na jeden serwer logo ET i dał na nie namiary - aby każdy kto chce mógł sobie cyknąć linka do niego i umieścić pod podpisem :D

Może admninistracja się zgodzi wrzucić na własny serwer (G~4KB, ET~5KB) ?

PS: Też "zrobię" "własną grupę" (a jak ;)) Console Burners ? :D (nazwa robocza)

Cytat:

Napisany przez Predi
[...] mam pomysl ze mozna by jeszcze dokonac kosmetycznej zmiany, a mianowicie sciac gorne rogi tabliczki tak jak sa dolne [...]

Jak bardzo? Nie wiem czy to dobry pomysł. Wg. mnie poprzedni był lepszy. Zresztą sam zobacz:

Predi 24.01.2005 10:54

hmmm w sumie fakt... lepsze tak jak bylo

Bartez 24.01.2005 11:28

Cytat:

Napisany przez Berion
Może admninistracja się zgodzi wrzucić na własny serwer (G~4KB, ET~5KB) ?

Logo podesłać mi na maila i nie widzę problemu.

Berion 24.01.2005 15:33

Cytat:

Napisany przez Bartez
Logo podesłać mi na maila i nie widzę problemu.

Mam nadzieję, że znowu nie dostanę bana ;)

Proponuję jakieś głosowanie [?] i wtedy można wysłać na serwer. A jeszcze lepiej jakby zaczekać, może ktoś z zainteresowanych zmajstruje, lepsze, inne ładniejsze ? Chociaż mnie akurat to lotto i mogę wysłać :D Za Garfieldem nie przepadam, a "Łólwensztain" podobał mi się jak był na sprite'ach :) ... ...

Pagerus 24.01.2005 16:05

Cytat:

Napisany przez Berion
Mam nadzieję, że znowu nie dostanę bana ;)

Proponuję jakieś głosowanie [?] i wtedy można wysłać na serwer. A jeszcze lepiej jakby zaczekać, może ktoś z zainteresowanych zmajstruje, lepsze, inne ładniejsze ? Chociaż mnie akurat to lotto i mogę wysłać :D Za Garfieldem nie przepadam, a "Łólwensztain" podobał mi się jak był na sprite'ach :) ... ...

No ja jestem za tym aby umieścić na tym serwerze - tak jak proponowałem - a jak władza się zgadza - to chyba nie ma problemu, nie? :)

kizio 24.01.2005 18:04

ja moge u siebie umieścić, mam 15GB transferu miesiecznie a i tak pozostałość co żre trasnfer to tylko boarder 1GB/miech wiec 14 sie marnuje :/

Berion 24.01.2005 19:51

Ok. to wysłałem Bartez'owi te dwa loga :piwo:

Pagerus 25.01.2005 13:43

Cytat:

Napisany przez Berion
Ok. to wysłałem Bartez'owi te dwa loga :piwo:

No to czekamy na namiary od Bartez'a :D

Predi 05.02.2005 14:06

heeej..... i jak z tymi obrazkami?

M@X 05.02.2005 14:07

Jak to jak? Mam juz w podpisie ;-D!

Pagerus 05.02.2005 21:03

Ale Bartez miał wrzucić na serwa i dać linki... no i czekamy... :czas:

Bartez 06.02.2005 10:49

Cytat:

Napisany przez Pagerus
Ale Bartez miał wrzucić na serwa i dać linki... no i czekamy... :czas:

Sorry, wyleciało mi to z głowy. Obrazki już na serwerze.

http://forum.cdrinfo.pl/images/GF.gif
http://forum.cdrinfo.pl/images/GF.gif
http://forum.cdrinfo.pl/images/ET.gif
http://forum.cdrinfo.pl/images/ET.gif

A z tym Garfieldem mi się średnio podoba, bo nie ma nic świadczącego o tym, że jest to grupa fanów Garfielda Forum CDRinfo.pl ;P No ale, takie chcieliście, to takie są. Enjoy ;)

yahol 06.02.2005 11:05

Domagam sie utworzenie grupy "Yahol"
I poprosze o zrobienie "blachy" z moim Klapouchym i nickiem, jakiegos zdolniachy z forum.
Bardzo prosze.

Bartez 06.02.2005 11:58

Cytat:

Napisany przez yahol
Domagam sie utworzenie grupy "Yahol"
I poprosze o zrobienie "blachy" z moim Klapouchym i nickiem, jakiegos zdolniachy z forum.
Bardzo prosze.

Powszechnie przyjęte znaczenie pojęcia "grupa" mówi, że musisz mieć przynajmniej 2 członków, aby stworzyć grupę ;p :D

Predi 06.02.2005 12:22

dzieki Bartez :) dzieki Berion :) dzieki Kizio :)

@yahol - zarejestroj drugiego uzytkownika ;) albo podepnij sie pod ET - prawie jak grupa Yahol ;)

gallus 06.02.2005 12:31

Tyle Ci wystarczy :P
http://img205.exs.cx/img205/6444/yahol7nm.gif

Berion 06.02.2005 14:16

Cytat:

Napisany przez gallus

Trochę za duży... ... :P jak na tag'a. Ja bym pokombinował z samą mordą tego zwierza :D

Pagerus 06.02.2005 19:26

Teraz to mój podpis wygląda dopiero fajnie :D

Bartez 06.02.2005 19:33

Cytat:

Napisany przez Pagerus
Teraz to mój podpis wygląda dopiero fajnie :D

Osobiście mi się nie podoba. Niedługo Twoj podpis będzie zajmował pół ekranu, przy jednolinijkowej treści posta :> Z założenia podpis to miało być max 3-5 linijek, a nie pół ekranu grafy. Wejdźcie sobie na grupy dyskusyjne, jeżeli chcecie zobaczyć, co to znaczy podpis :>

Pagerus 06.02.2005 19:35

Cytat:

Napisany przez Bartez
Osobiście mi się nie podoba. Niedługo Twoj podpis będzie zajmował pół ekranu, przy jednolinijkowej treści posta :> Z założenia podpis to miało być max 3-5 linijek, a nie pół ekranu grafy. Wejdźcie sobie na grupy dyskusyjne, jeżeli chcecie zobaczyć, co to znaczy podpis :>

No mi też się jednak nie podoba...
W związku z czym postanowiłem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :D Podpis, który wyszykował mi Pabloco bardzo mi się podoba - ale logo również - więc podpis został a logo wtopiłem w avatarka :)

MaciejT 06.02.2005 21:55

Cytat:

Napisany przez Pagerus
No mi też się jednak nie podoba...
W związku z czym postanowiłem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :D Podpis, który wyszykował mi Pabloco bardzo mi się podoba - ale logo również - więc podpis został a logo wtopiłem w avatarka :)

Jednak poprosze o znaczace zmniejszenie obrazka w podpisie. :|

Pagerus 06.02.2005 22:19

Cytat:

Napisany przez MaciejT
Jednak poprosze o znaczace zmniejszenie obrazka w podpisie. :|

No fajnie - ale nie tylko ja mam taki duży obrazek w podpisie... :ysz:
Zwróćcie się najlepiej do autora podpisu - plik leży na jego serwerze - a ja nie mam do niego dostępu...

Berion 07.02.2005 09:20

Cytat:

Napisany przez Pagerus
No fajnie - ale nie tylko ja mam taki duży obrazek w podpisie... :ysz: [...]

:fiu:

Cytat:

Napisany przez Pagerus
[...] Zwróćcie się najlepiej do autora podpisu - plik leży na jego serwerze - a ja nie mam do niego dostępu...

Ściagnij go sobie i wyedytuj :) tak po prostu... ...

@MaciejT
A mój może zostać? Waży nie więcej niż 65KB... ...

Predi 07.02.2005 09:40

mi sa obojetne rozmiary Waszych obrazkow... jednak rozumiem administracje.... za kazdym razem bym sie wpienial gdybym je musial wczytywac na modemie......

Bartez 07.02.2005 10:20

Cytat:

Napisany przez Berion
A mój może zostać? Waży nie więcej niż 65KB... ...

Dokładnie 79.25 KB ;)

Rozmiar to jedno, Taki nieszczęśliwy modemowiec, któremu net działa z szybkością 1-3 KB/s, każdy taki obrazek będzie ściągał przez kilkanaście sekund. Weźmy średnią 2KB/s, co w przypadku obrazka Beriona daje ~40s x 15 postów (domyślne ustawienie).Wynik - 600s, czyli 10 minut!

Dla mnie osobiście to nie ma takiego znaczenia, bo na forum jestem codziennie, czyli obrazki bardzo szybko sie cache'uja, mam w miarę normalne łącze, czyli tego tak nie odczuwam. Jednak chodzi mi o zwykłych modemowców, których jest sporo (wg naszych statystyk). Tak więc miejcie litość dla nich :)

Druga sprawa, to rozmiar wizualny takich obrazków i generalnie podpisów.
Nie ma chyba nic bardziej wkurzającego, niż dyskusja, w której 3/4 to podpisy :| Jeżeli już koniecznie musicie coś tam wstawić, to dajcie mniejszą czcionkę i nie żaden oczoje*ny kolor :ysz: Kto będzie chciał, to zauważy, a nie będziecie drażnić pozostałych osób.

Jeżeli to będzie dalej się szerzyć, to będziemy musieli zastosować drastyczne metody, z wyłączeniem wszelkiej grafiki w podpisach włącznie.

Dobra, koniec moralizowania, idę pisać newsy ;p

Berion 07.02.2005 13:10

Cytat:

Napisany przez Bartez
Dokładnie 79.25 KB ;) [...]

Aż musiałem spawdzić :)
O_o A umnie na HDD 81 160 bajtów [?] Hmm... myślałem, że mniej niż 60 i dla pewności napisałem 65 :D

Zmniejsze, zmniejsze... :) (Mój poprzedni ważył prawie 400KB :fiu: )

MacGyver 07.02.2005 13:14

Ja obrazek w sygnaturce wywaliłem...a ważył tylko 11KB ;p

Pagerus 07.02.2005 13:52

No dobra - uległem władzy :P

Berion 07.02.2005 18:28

Cytat:

Napisany przez Pagerus
No dobra - uległem władzy :P

Ja też :D (w drodze ostateczności ;))

Pagerus 08.02.2005 07:00

Cytat:

Napisany przez Berion
Ja też :D (w drodze ostateczności ;))

Oby inni poszli za naszym przykładem - bo władza się wzmocniła :D

Berion 08.02.2005 11:49

Cytat:

Napisany przez Pagerus
Oby inni poszli za naszym przykładem - bo władza się wzmocniła :D

Właśnie zauważyłem :D MacGyver mod'em, pojawił się Majonez... :)

Berion 02.03.2005 23:35

Ilość załączników: 1
Dobra... to kto się domnie przyłączy? :D

M@X 02.03.2005 23:43

Ja ;-D

joujoujou 05.03.2005 13:58

Cytat:

Napisany przez Pagerus
Oby inni poszli za naszym przykładem - bo władza się wzmocniła :D

Racja. Podpisy za wielkie. Moj tez byl taki :zawstydz:
Zmniejszylem o jakies 100kB
Przyznam szczerze ze nie myslalem o modemowcach a powinienem :zawstydz:

Predi 05.03.2005 15:25

wlasnie jestem w domku i korzystam z modemu ----- MASAKRA :(

B@rtek 05.03.2005 22:16

Dopiero przeczytałem ten temat :|

Musze wywalić jeden obrazek z podpisu :taktak:

Chociaż ten duży ma tylko 20KB :)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.