Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Tworzenie nowej grupy uzytkownikow (https://forum.cdrinfo.pl/f10/tworzenie-nowej-grupy-uzytkownikow-46581/)

epol 18.01.2005 11:34

Tworzenie nowej grupy uzytkownikow
 
hej,
temat jest raczej skierowany do grupy trzymajacej wladze.
Z kilkoma userami na foum wpadlismy na pomysl, aby stworzyc sobie "grupe uzytkownikow". Czy jest taka mozliwosc? Zainteresowani na pewno wiedza o kogo chodzi.

M@X 18.01.2005 12:12

No wlasnie, panowie. W calej rozciaglosci popieram ten pomysl!

pawelblu 18.01.2005 12:44

Hmm - moze od razu 2 grupy - Allies i Axis :)

MacGyver 18.01.2005 14:20

eee, o co chodzi i o kogo??? jaka grupa???

JohnDoe 18.01.2005 14:30

Cytat:

Napisany przez epol
hej,
temat jest raczej skierowany do grupy trzymajacej wladze.

Uuuuu za niedługo doczekamy się na forum komisji śledczej jak tak dalej pójdzie ;)

yahol 18.01.2005 18:55

A ja do jakiej grupy???

Ps: mozecie wyjasnic mi cel i powod, do powstania i pomyslu i sensu takiej grupy???

Dzielenie userow na tych z grupy i poza nia???

rycho 18.01.2005 19:23

Cytat:

Napisany przez yahol
A ja do jakiej grupy???

Ps: mozecie wyjasnic mi cel i powod, do powstania i pomyslu i sensu takiej grupy???

Dzielenie userow na tych z grupy i poza nia???

Ja już mam wrażenie, że na forum jest:
1 grupa - yahol ( najbarwniejsza postać w historii forum)
2 grupa - pozostali

M@X 19.01.2005 00:22

Generalnie mysle ze to nei tajemnica - chodzi o grupe fanow Garfielda... Czesc ludzi (lacznie ze mna) od dosc dawna raczy forumowiczow nowymi przygodami tego przezabawnego kota!

Bartez 19.01.2005 00:33

Jak ktoś sensownie uzasadni istnienie takiego czegoś, to pomyślimy. Ale generalnie jestem przeciw jakimkolwiek podziałom. Nie wiem, jak reszta teamu.

Tak więc proszę o napisanie podania do 'grupy trzymającej władzę' i rozpatrzymy je w ciągu 31 dni roboczych :P :D

Pagerus 19.01.2005 08:13

Zawsze się zastanawiałem co oznacza napis --> "Pagerus nie należy do żadnej publicznej grupy" :D Ale podejrzewałem, że skoro jest taka opcja - to oprócz grupy trzymającej władzę są na forum jakieś inne frakcje :)
Jakby co to możemy założyć frakcję "graczy ET" :D Skoro nie ma klanu... a nawet jakby był to do klanu jestem za słaby - ale w grupie mogę być :P

yahol 19.01.2005 09:18

Cytat:

Napisany przez rycho
Ja już mam wrażenie, że na forum jest:
1 grupa - yahol (*tu usunolem, ze wzgledu na skromnosc :D )
2 grupa - pozostali

W zwiazku z uzasadniona sugestja, wielce sznownego usera Rycho, jakoby w/w grupa miala racje bytu, zwracam sie z uprzejma prosba do Wysokiej a Wielce Szanownej Administracji, o stworzenie grupy Yahol, dodanie tej grupie stosownego do okolicznosci szyldziku pod nickiem, oraz zarejestrowanie i zastrzezenie znaku firmowego w postaci, niewatpliwie znakomitego, madrego i ze wszech miar doskonalego Klapouchego.
(*insynuacje jakoby Klapouchy, byl malkontentem, maruda i cierpial na chroniczna depresje - zdecydowanie odzucam - jest to wroga dzialalnosc, zazdrosnych, ogolnie znanych wrogich, imperialistycznych sil, ktorym mowimy nasze zdecydowane nie!).
Niniejszym wyrazam nadzieje wszystkich userow z grupy Yahol, ze Niewatpliwie Wysoka i Szacowna Adinistracja pozytywnie rozpatrzy nasz wniosek, zatwierdzi go i przekaze do realizacji.
W zalaczeniu przekazuje podpisy popierajace, jak juz wspomnialem - wszystkich userow grupy, co powinn dodatkowo umotywowac nasz niewatpliwie sluszny i godny poparcia wniosek.
Z powazaniem
Yahol.

pawelblu 19.01.2005 10:15

Cytat:

Napisany przez Bartez
Jak ktoś sensownie uzasadni istnienie takiego czegoś, to pomyślimy. Ale generalnie jestem przeciw jakimkolwiek podziałom. Nie wiem, jak reszta teamu.

Kwestia gustu, czy dzielimy na grupy, czy laczymy w grupy :)

Pagerus 19.01.2005 10:46

Cytat:

Napisany przez pawelblu
Kwestia gustu, czy dzielimy na grupy, czy laczymy w grupy :)

Ja tam jestem za łączeniem a nie dzieleniem :)

epol 19.01.2005 14:22

Cytat:

Napisany przez M@X.666
Generalnie mysle ze to nei tajemnica - chodzi o grupe fanow Garfielda... Czesc ludzi (lacznie ze mna) od dosc dawna raczy forumowiczow nowymi przygodami tego przezabawnego kota!

I to jest cala prawda.
------
Nam nie chodzi o dziele uzytkownikow, a polaczenie ich w jedna grupe - tych o podobnych zainteresowaniach/pogladach/itd. A to, ze lubimy Garfielda to widac od dluzszego czasu w naszych podpisach.
Z drugiej strony administracja moze sie obawiac wielu nastepnych podobnych prosb - stworzylby sie totalny balagan.

Pagerus 19.01.2005 14:26

Cytat:

Napisany przez epol
I to jest cala prawda.
------
Nam nie chodzi o dziele uzytkownikow, a polaczenie ich w jedna grupe - tych o podobnych zainteresowaniach/pogladach/itd. A to, ze lubimy Garfielda to widac od dluzszego czasu w naszych podpisach.
Z drugiej strony administracja moze sie obawiac wielu nastepnych podobnych prosb - stworzylby sie totalny balagan.

Dlaczego zaraz bałagan? Jeśli każdy użytkownik będzie mógł być tylko w jednej grupie - to nie będzie tak źle :) Zaraz pewnie powstaną Grupy fanów Litka, LG, Nec'a... hehe :haha:
Ale grupa graczy w ET powinna powstać :) Predi na prezesa :D


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.