Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Komputery - oprogramowanie i sprzęt (https://forum.cdrinfo.pl/f113/)
-   -   Alternatywni klienci pocztowi (https://forum.cdrinfo.pl/f113/alternatywni-klienci-pocztowi-47135/)

KarolluZ 27.01.2005 07:56

Alternatywni klienci pocztowi
 
Ilość załączników: 2
Z faktu iż pojawił się temat alternatywne przeglądarki... uważam, że dobrym pomysłem mogł by być topik na temat alternatywnych klijentów pocztowych. Otóż po przerzuceniu się na FF pomyślałem aby powoli zacząć się odcinać od oprogramowania M$. Także czas przyszedł na Outlooka i zastąpienie go Thunderbirdem. Co prawda przyzwyczaiłem się już do OE więc TB jest troszke dziki ;). Jednak uważam, że to kwestia czasu. Obecnie zasysnąłem wersje 1.0 [20041206] Czy to jest najnowsza wersja ?

Teraz mam tylko takie dwa pytanka... odnośnie screenu TB01.png. Czym się różni skrzynka odbiorcza od odebrane ? i jak zrobić abym w skrzynce odbiorczej odznaczył maile jako przeczytane, bo troszkę ich jest a ręcznie to się pochlastam ;)

Odnośnie screenu tb02.png... czyto szukanie da się wyłączyć ? ;) W sumie ono nie przeszkadza. Ale zazwyczaj nie korzystam z niego.

Krzycho83 27.01.2005 09:28

Sam kilka dni temu tez zaczalem korzystac z Mozilli Thunderbird ;) Mam ta sama wersje. Co do wiadomosci przeczytanych to u mnie sa tylko w odebranych ale zaraz po zaznaczeniu robia sie jako przeczytane :P
2. widok->paski narzedzi-> paski narzedzi wyszukiwania ;)

Zetoxa 27.01.2005 09:30

... zaraz tu wpadną Nietoperzowcy i zachwalą swój Debacik :cool:

kizio 27.01.2005 09:37

Ja korzystałem przed długi czas z TB i mi pasował, teraz przesiadłem się na ThunderBird'a i tez jest ok!

marynarz 27.01.2005 09:55

A ja uzywam Nietoperza odkad sie wkur****** na OE za skasowanie wszystkich wiadomosci, czyli od dawna. Polecam!!!

KarolluZ 27.01.2005 10:34

Zetoxa...mi nie chodzi o to, że wpadną nietoperzowcy i nam wszystkim pokażą ;) mi nie chodzi się o przekonywanie, który klijent pocztowy jest lepszy... faktycznie, inne mogą być lepsze, ale te lepsze nie zawsze mi podpasują ;) a tak a pro po... gdzie TB zapisuje archiwum wiadomości ? bo w sumie zainstalowałem go na C i jakbym chciał zapuścić formata to nie chciałbym niczego stracić ;)

Krzycho83 27.01.2005 11:02

Ilość załączników: 1
Fragment newsa z benchmarka ;)

MacGyver 27.01.2005 11:03

...no a ja używam Operowego klienta pocztowego - M2 :)

kasztan417 27.01.2005 11:11

na ThunderBirda przesiadlem sie zaraz po zabawie z FF (czyli juz jakis czas temu) i jestem bardzo zadowolony

Piterniel 27.01.2005 11:16

The Bat!
Przenosiałem się na TB, ale czy jest możliwość przeniesienia meili z Bata na TB ?

marynarz 27.01.2005 12:03

Cytat:

Napisany przez KarolluZ
a tak a pro po... gdzie TB zapisuje archiwum wiadomości ? bo w sumie zainstalowałem go na C i jakbym chciał zapuścić formata to nie chciałbym niczego stracić ;)

Przy instalacji sie wybiera folder magazynu, ale to jest bez znaczenia. W The Bat jest takie cus: Narzedzia - Kopia zapasowa.
Robi kopie wszystkiego jak leci do jednego pliku: wiadomosci, ksiazka adresowa, ustawienia kont i programu.
Po instalacji na nowym systemie przywracasz wsio z backupu i Nietoperz powraca do swojego stanu.

Patrix 27.01.2005 12:16

Ja używam Outlook Express'a :) Tak mi jakoś pasuje :)
Folder magazynu przeniosłem na inną partycje i wiadomości są bezpieczne...

Zetoxa 27.01.2005 12:19

... ja też pozostałem przy OE, jakoś mi nie spasował TB, mimo, że braciszek FF-a.

rycho 27.01.2005 12:30

O altrnatywnych klientach pocztowych najwięcej dowiecie się tutaj:
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=47093

@zYxMa:
wybacz mi.

Mily_ 27.01.2005 13:04

Cytat:

Napisany przez KarolluZ
Z faktu iż pojawił się temat alternatywne przeglądarki... uważam, że dobrym pomysłem mogł by być topik na temat alternatywnych klijentów pocztowych. Otóż po przerzuceniu się na FF pomyślałem aby powoli zacząć się odcinać od oprogramowania M$. Także czas przyszedł na Outlooka i zastąpienie go Thunderbirdem. Co prawda przyzwyczaiłem się już do OE więc TB jest troszke dziki ;). Jednak uważam, że to kwestia czasu. Obecnie zasysnąłem wersje 1.0 [20041206] Czy to jest najnowsza wersja ?

Teraz mam tylko takie dwa pytanka... odnośnie screenu TB01.png. Czym się różni skrzynka odbiorcza od odebrane ? i jak zrobić abym w skrzynce odbiorczej odznaczył maile jako przeczytane, bo troszkę ich jest a ręcznie to się pochlastam ;)

Odnośnie screenu tb02.png... czyto szukanie da się wyłączyć ? ;) W sumie ono nie przeszkadza. Ale zazwyczaj nie korzystam z niego.



pisze się KLIENTÓW a nie klijentów...


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.