Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Kontroler USB 2.0 problem (https://forum.cdrinfo.pl/f5/kontroler-usb-2-0-problem-47696/)

wYpor 06.02.2005 11:49

Lecz nie działa. Czytam na jakimś angielskim forum, że chipy VIA VT6212 właśnie nie są kompatybilne z chipami intela (tymi starszymi). Jaikiś typ tam miał identyczny problem jak jak lecz niestety nie udzielono mu odpowiedzi... Zna ktoś może jakieś porządne hardware'owe forum?

Stef 06.02.2005 03:04

ale jak plyta nie obsluguje usb 2.0 to powinno to chodzic jako usb 1.0,czyli wczesniejsza wersja...wiec powinno dzialac.

wYpor 06.02.2005 02:26

Cytat:

Napisany przez yahol
Mysle, ze to wynika z tego, ze plyta jest na Intelu :D
A tak prawde mowiac, nie wiem.
Przeloz do innego slotu, nie 5!, albo po kolei do wszystkich - moze przerwania?
Ale sadze ze po prostu twoja plyta pluje sie przy USB 2 i nie wyrabia przy komunikacji.
Innych pomyslow nie mam.

Już próbowałem. :( Najbardziej denerwujące jest to, że bios bez problemu wykrywa kontroler, a windows twierdzi, że nie ma żadnych konfliktów na IRQ... NO CZYSTA SIELANKA! A ja chyba utopiłem sześć dych... :smutny: DZięki yahol za odzew.

yahol 05.02.2005 23:14

Mysle, ze to wynika z tego, ze plyta jest na Intelu :D
A tak prawde mowiac, nie wiem.
Przeloz do innego slotu, nie 5!, albo po kolei do wszystkich - moze przerwania?
Ale sadze ze po prostu twoja plyta pluje sie przy USB 2 i nie wyrabia przy komunikacji.
Innych pomyslow nie mam.

wYpor 05.02.2005 20:31

Kontroler USB 2.0 problem
 
Witam wszystkich, nabyłem niedawno nowiutki kontroler usb 2.0 PCI z chipem Via na pokładzie. Sądziłem, że instalka odbędzie się bez większych problemów, lecz niestety... Po zamontowaniu w PCI, win znalazł nowy sprzęt zainstalował oprogramowanie i wszystko było by ok, gdyby te porty działały! Windows twierdzi, że wszystko jest w porządku (nie ma żadnych konfliktów), jednakże nie ma łączności z nowymi portami usb. Jak ktoś wiem co z tym fantem zrobić, to niech coś napisze. Będę ogromnie wdzięczny.
P.S. Moja płyta to SONO BX/ZX 440


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:28.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.