Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DVD-Video (https://forum.cdrinfo.pl/f13/)
-   -   jak wgrać podkład muzyczny do menu w Nero (https://forum.cdrinfo.pl/f13/jak-wgrac-podklad-muzyczny-menu-nero-48753/)

pablo999 25.02.2005 14:15

jak wgrać podkład muzyczny do menu w Nero
 
Witam!!!
Przegrywam sobie filmiki z mojej analogowej kamerki do formatu dvd.Wszystko idzie dobrze,tylko chciałbym wgrać plik muzyczny jako podkład do menu.Robię to w Nero Vision Express .Przed wypaleniem muzyczka gra,a płytka powstaje bez dĽwięku w menu.Wgrywałem już w mp3 i waw i nic!
Dajcie jak±¶ radę jak to zrobić w NVE.Szukałem tego problemu na forum i nie znalazłem.
Z góry dzięki!

Sir Mavins 26.02.2005 10:45

Dolaczam sie
 
ja tez mam taki problem i pomimo ze razem z kolega robilismy na roznych programach, to dziweku nie ma.
za to menu jest i dziala ok.

MIETSOFT 26.02.2005 16:49

Czy brak dzwięku jest tylko podczas odtwarzania tej płyty DVD na kompie (PowerDVD) czy również brak dzwięku w menu podczas odtwarzania na stacjonarnym DVD?
Miałem ten sam problem ale na stacjonarce dziwięk w menu był. ......może brakuje jakowy¶ kodeków dzwieku w PeCecie?........ale niejestem pewien do końca.
Narazie niezrażam się tym i dalej pracuję w NeroVisionExp.


Pozdrawiam :)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.