Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   TVP dało d*** (https://forum.cdrinfo.pl/f5/tvp-dalo-d-48884/)

Ziele 28.02.2005 00:24

TVP dało d***
 
Ktoś potrafi powiedzieć dlaczego nie jest emitowana gala rozdania Oscarów? I za co oni chcą zeby im płacić abonament? :boks: :boks: :bicz: :\

Predi 28.02.2005 00:27

eee tam oscary.... a co z pilka nozna?

a co do abonamentu... kiedys sie nie placilo i byla forsa na trnasimsje, teraz sie niby placi i nie ma...

polakT 28.02.2005 00:32

dala d**** nie pierwszy i nie ostatni

a czy powtorki powtorek z powtorek powtorek do nie danie d*** ;)

smolik 28.02.2005 00:32

Nie pierwszy raz i nie ostatni.
Już sie do tego przyzwyczailem w ostatnim czasie.

Lukash 28.02.2005 00:56

zgadzam sie maja tyle kasy nie wiem co oni z tym robia, chyba przepijaja:) Oscarow nie ma, podobno Korzeniowski nie chce pilki noznej...niedlugo to bedziemy tylko wiadomosci ogladac i klan:|

qfir 28.02.2005 00:59

a kto teraz wogule oglada TVP :D, przeciez juz jest tyle stacji TV, ze nie oplaca sie ogladac tego badzieiwa

mr_spock 28.02.2005 01:01

TVP to biedna instytucja... pewnie nie maja kasy na wykupienie koncesji
Ja bym sie bardziej spodziewal transmisji przez jakas stacje komercyjna

A swoja droga, TVP powinno byc przedstawiane jako przyklad totalnej niegospodarnosci,
maja kase z reklam + abonament i nie sa wstanie oplacic nawet kilku produkcji filmowych w roku. Od bieniadze od ludzi zebraja - puszczajac spoty reklamowe a dziadem, ktory chwali sie, ze regularnie oplaca abonament.

Czołgista 28.02.2005 01:08

Cytat:

Napisany przez Predi
eee tam oscary.... a co z pilka nozna?

a co do abonamentu... kiedys sie nie placilo i byla forsa na trnasimsje, teraz sie niby placi i nie ma...

No właśie ! O piłce prawie nic nie słychać , bo pewnie koszty !
A nasza kasa idzie nie wiadomo gdzie ! , Raczej wiadomo , do kieszeni kolesi.
Ja mam to w dupie ! i już nie płacę , nie będę nabijał kabzy koleśiom , co widzów mają gdzieś !
Jak TV publiczna i characz chcą ściągać to niech będzie jawne kto ile dostaje i za co !
Bo teraz to wszystko tajne / poufne , ! ciekawe dla czego !
Bo jak na razie to widać tylko kolesiów i koleżanki, co chłam przedstawiają , o TV zakupach nie wspomnę! Kasę ciągną i nic w zamian !
TV publiczna jak dla mnie jest dużo poniżej domu publicznego , to po prostu jedno wielkie oszustwo, kanał , kibel , dno !
A Młynarską, Welman i jeszczepare to na pal , jak Azję ! Żeby idiotów pokazywali na antenie za publiczne pieniądze !
Ale jak napisałem ja nie płacę ! i mam to w dupie !
:fiu:

icemac 28.02.2005 07:35

mają kasę i żydzą kase :tak!:

Air 28.02.2005 08:46

Nie obrażają c nikogo, ale po co mają transmitować to "show" z głupimy tekstami, dziękowaniem Bogu, rodzinie i całej aMERYCE. Dajcie spokój. Oscar potrzebny jest tylko do promocji filmu. Dla mnie wartościowsze są nagrody z Canne, chociaż tego też nikt nie transmituje.
Całe to przedstawienie trwa 3 godziny, a nic nie w nosi do misji edukacyjnej TVP, zresztą jak większość jej programów np. Śpiewajace fortepiany.

Ormianin 28.02.2005 08:47

Cytat:

Napisany przez Czołgista
No właśie ! O piłce prawie nic nie słychać , bo pewnie koszty !
A nasza kasa idzie nie wiadomo gdzie ! , Raczej wiadomo , do kieszeni kolesi.
Ja mam to w dupie ! [...]

Dlatego tez, nie ogladam TV a slucham radia, czytam news z netu

Edwardo 28.02.2005 11:43

a ja ni TV ni Radia :D
tylko internet :) ograniczajacy sie do paru stron tematyczno-informacyinych (multiwedia, muzyka, elektronika urzytkowa)

mr_spock 28.02.2005 13:31

nie zapominajcie, ze radiowa 1ka 2ka 3ka tez sa z obonamentu oplacane :)
wiec kto slucha radia teraz? :P

qfir - ja ogladam, mimo ze w tv niepublicznej mozna zobaczyc ciekawe filmy, to sama agresywna formula tych kanlow mi nie odpowiada.

Piterniel 28.02.2005 13:37

Cytat:

Napisany przez Edwardo
a ja ni TV ni Radia :D
tylko internet :) ograniczajacy sie do paru stron tematyczno-informacyinych (multiwedia, muzyka, elektronika urzytkowa)

Pozdro ;p

Ormianin 28.02.2005 15:27

Cytat:

Napisany przez mr_spock
nie zapominajcie, ze radiowa 1ka 2ka 3ka tez sa z obonamentu oplacane :)
wiec kto slucha radia teraz? :P

Sa tez kanaly niepubliczne i jest ich znacznie wiecej i niejednokrotnie sa lepsze niz publiczne, chociaz osobiscie Trojke lubie


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.