![]() |
DVD nie widzi płyt....JAK ZROBIĆ "TŁOCZONE"?
Mam nagrywarke Nec 3500 Ag po nagraniu na plyty czy to minusy czy plusy nagrywarka creative nie widzi ich. Slyszalem o biosie do nagrywarki ktory pozwala nagrytwac tak nagrywarce ze dvd widzi jak jako tłoczoona ., Proszę o pomoc!!!!!!!
|
zmienic bitsetting w "plusie" na -ROM i masz "tloczone"
a biosu poszukaj w przyklejonym topicu :tak!: :klnie: |
A tak w ogóle to dziwne że jak pisze "nagrywarka creative" nie widzi płytek. Jeśli to stacjonarna nagrywarka DVD to musi czytać KTÓREKOLWIEK +/- płytki DVD (no chyba że to nagrywarka na DVD-RAM. A poza tym tak jak wyżej pisał icemac: bitsetting. A nawet chyba było coś jak booktype do neców (właśnie 3500)
tzn. nie nazywało się booktype tylko jakoś inaczej wiem że mi się kiedyś przez kompa przewinęło) działało chyba z biosem 2.17 lub 2.18 (nie wiem którą wersję miał kumpel) |
Nie nagrywarka Creative lecz stacjonarny dvd creative nie widzi plyt i czy to minusy czy plusy.!!!
|
Cytat:
bo moze nie ma ich wcale w specyfikacji :tak!: poszukaj biosu w topicu powyzej taki przyklejony http://www.micheldeboer.nl/firmware/ |
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.