Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DVD-Video (https://forum.cdrinfo.pl/f13/)
-   -   Jak przegrać film DVD z menu?? (https://forum.cdrinfo.pl/f13/jak-przegrac-film-dvd-menu-49119/)

piszczyk82 04.03.2005 10:28

Jak przegrać film DVD z menu??
 
Jak przegrać zabezpieczony film DVD, wyrzucając wszystkie dodatki, zostawiająć sam film i menu(z tym mam problem bo menu przegrywa mi się ale nie można z niego wybierać później języka i napisów do filmu). Czy można przegrać film DVD Shrink`iem zostawiająć interaktywne menu.

Matias 04.03.2005 10:58

Zgraj film na dysk programem DVDdecrypter i potem w DVD Shrink daj na opcje Re-author i tam mozesz kasaowac dodatki itp.

Macek13 04.03.2005 11:58

DVD Shrink daj na opcje Re-author - podczas wgrywania menu bedzie obrazem statycznym bez możliwości wyboru a piszczykowi82 chodziło jak rozumiem o pełne aktywne menu i film bez dodatków sam jestem ciekaw jakim programem to zrobić.

Macek13 04.03.2005 12:05

Zadając pytanie poszedł bym trochę dalej:
Jakim programem mogę łatwo wybierać co chcę zostawić na płycie DVD.
Chcę na przykład zostawić menu+ film+niektre doatki, a resztę wywalić. Następnie wszystko co zostało puścić przez RB.
Proszę o pomoc.

dmc37 04.03.2005 14:36

Właśnie sam zastanawiam się nad tym od pewnego czasu.Po przeczytaniu setki postów doszedłem do wniosku że po zrzuceniu na HDD Decrypterem trzeba by się najpierw pozbyć niechcianych ścieżek audio i napisów- tu myśle o IFOEdit-ale żeby menu w tym procesie nie ucierpiało jeszcze. Potem Dvd DVDReMakePro -dobrze mi chodzi w końcu wersja 2.6.4-wywalenie niechcianych dodatków i przycisków prowadzących potem donikąd.Robiłem najpierw ReMakePro a potem Shrinkiem- niestety nie wychodzi to dobrze,przy kilku kamerach np.start filmu i napisy początkowe polskie to odtwarzacz głupieje.Więc może ktoś wie jak dobrze pousuwać ścieżki audio i napisy w IFOEdit z jednoczesnym przeniesieniem menu do dalszego procesu obróbki???Bo mój wybór obróbki menu i dodatków to na 100% DVDReMakePro :)

Mirek-1977 04.03.2005 18:12

Shrinkiem tego za dobrze nie zrobisz
użyj nierozłącznej pary programów AnyDVD i Clone DVD
niestety są to programy wymagające rejestracji nie to co Shrink (darmowy przecierz)
ale za ich pomocą uzuskasz to co chcesz uzyskać
menu które umożliwi wybór ścieżek i film
a dodatki wywalone będą

piszczyk82 06.03.2005 10:30

Zgodnie z waszymi propozycjami najpierw przegralem film na twardego DVD Decryterem, a następnie wypaliłem CloneDVD.
I wszystko jest tak jak chciałem, sam film bez żadnych dodatków i menu z którego można wybrać napisy i język.

Dziękówa wszystkim za pomoc.

Mirek-1977 07.03.2005 11:28

Cytat:

Napisany przez piszczyk82
Zgodnie z waszymi propozycjami najpierw przegralem film na twardego DVD Decryterem, a następnie wypaliłem CloneDVD.

tak też można ale używając Any DVD będziesz mógł Clone DVD ripować film bezpośrednio z płyty więc zaoszczędzisz czas

ed hunter 07.03.2005 11:48

Cytat:

Jak przegrać zabezpieczony film DVD, wyrzucając wszystkie dodatki, zostawiająć sam film i menu
pytanie jasno postawione a kilku kolegów wyskakuje ze Shrinkiem :ysz:

jasna sprawa, że nie mają pojęcia jak to zrobić, to po co piszą? :bicz:

DvdReMake nadaje się do tego wspaniale.

cinmar 12.03.2005 00:55

Jak przegrać film DVD z menu??
 
Panowie zapomnieliście jeszcze o programie Instant Copy który,także nadaje się do tego typu zabiegów na filmach .I efekty są bardzo zadowalające.
Choć osobiście stosuje metody opisane przez CobraVerde .
Fakt iż trwa to w porównaniu z innymi programami o wiele dłużej,ale za to efekt i jakość filmu jest nie do porównania .Żaden inny program nie jest w stanie wykonać takiej kopi,jaki efekt końcowy zapewnia metoda CobraVerde.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.