Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Po cholere tyle tematow przyklejonych w offtopic? Proponuję odkleić. (https://forum.cdrinfo.pl/f10/po-cholere-tyle-tematow-przyklejonych-offtopic-proponuje-odkleic-49434/)

ZiP 10.03.2005 10:39

Po cholere tyle tematow przyklejonych w offtopic? Proponuję odkleić.
 
no comments :|

epol 10.03.2005 14:24

Jest tego tam masa. A z tego co widac to kazdy jest (nie)stety popularny.

czero 10.03.2005 14:28

Wg mnie temat o koszulkach (ktory zostal chyba wyczerpany, bo raczej nic z tego nie bedzie) i temat o klientach pocztowych spokojnie moga zostac odklejone.

Naprawde za duzo tam tego jest.

Predi 10.03.2005 14:38

uwazam tak samo jak czero, z tym ze odkleil bym jeszcze komunikatory i zastanowil sie nad turniejem online

IceManSpy 10.03.2005 15:05

Mozna byloby usunac:

Szukam MP3

Koszulki

jak wygląda TERAZ Wasz pulpit? <STYLIZACJA WINDY>
i
Turniej (multiplayer) dla graczy...

:)

ZiP 10.03.2005 15:58

Napisałem ten temat bo to już jest paranoja z tymi przyklejonymi, cieszę się, że ktoś poparł moje poglądy. Najbardziej nietrafiony to chyba "jak wygląda TERAZ Wasz pulpit? <STYLIZACJA WINDY>". Nie wiem jak Was, ale mnie g... obchodzi jak wygląda czyjś pulpit. Owszem, czasem trafią się jakieś ciekawe schematy pulpitu które warto obejrzeć, ale żeby odrazu to przyklejać?? Od dawna mówi się o zaniżaniu poziomu forum - i to właśnie przez takie tematy...

A to o alternatywnych przeglądarkach internetowych i komunikatorach? Może i przydatne - ale na litość boską, niech ktoś chociaż przejrzy wypowiedzi wszystkich userów w danym temacie, uporządkuje to i zbierze w jedną całość, a resztę wywali. Bo tak to większość opisuje swój problem, inni wstawiają bezsensowne posty i robi się offtopic w pełnym znaczeniu słowa. Gdybym teraz miał przewalać te dziesiątki stron o alternatywnych przeglądarkach www, to pewnie dałbym sobie spokój i dalej korzystałbym z Internet Explorer'a.

Predi 10.03.2005 17:58

@ZiP zadaj pytanie ktos Ci odpowie.... jestes chetny na porzadkowanie tego dzialu? prosimy, i my i administracja sie zapewne ucieszy :)

@IceManSpy: mp3? no chyba z konia spadles co chwila ktos czegos szuka, co chwila ktos cos tam pisze.........

ThanatoS 10.03.2005 18:32

To moze stylizacje windy i tapety to moze na smietnik przerzucic?

epol 10.03.2005 18:52

To bym odkleil:
komunikatory
koszulki
stylizacja windy
no i moze jeszcze inne

Polaczyl alternatywne przegladarki z programami pocztowymi i zostawil w jendym temacie przyklejone.

Szukam mp3 takze bym zostawil.

Predi 10.03.2005 21:33

az tak radykalnie bym nie postepowal... co wtedy na oftopiku zostanie :D

MacGyver 10.03.2005 21:36

Cytat:

Napisany przez Predi
az tak radykalnie bym nie postepowal... co wtedy na oftopiku zostanie :D

Wszyscy sie przeniosą do @Rycha na śmietnick ;P

Majonez 10.03.2005 23:01

Cytat:

Napisany przez Predi
[...]i my i administracja sie zapewne ucieszy :)[...]

oj i to bardzo :)
próbowałem sam posprzątać w temacie o przeglądarkach i zaproponować komuś ciągłe aktualizowanie pierwszego wątku w celu stworzenia miniFAQ ale albo wszyscy mają mnie w ignorowanych :> albo jakoś nikt nie chciał podjąć tego tematu ;)

ZiP 11.03.2005 20:26

Jakbym tu miał jakąś władzę to może bym coś tam zaczął sprzątać w tych tematach, ale i tak czasu mało mam...

MacGyver 12.03.2005 14:55

To co robić z Turniej (Multiplayer) w znane gry dla Forumowiczów ???
Odklejać ???

woitas 12.03.2005 15:01

wystarczyło odkleić te tematy, a żeby zaraz do śmietnika?
bez przesady.
w dziale roi się od inny dupowatych tematów, których jakoś nikt nie przenosi.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.