Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Problem z bootscreen'em (https://forum.cdrinfo.pl/f5/problem-bootscreenem-49451/)

Lukash 11.03.2005 19:31

wielkie dzieki za pomoc wszytkim:)

andrzejj9 11.03.2005 18:17

A jak już się do tego pliku dostaniesz to albo wykasuj pierwszą linijkę od dołu, albo wartość 30 w jednej z pierwszych zmień na 0. Sam tak robię ręcznie.

A swoją drogą Style XP nie nadaje się do zmiany boot screenu, bo zawsze coś w ten sposób s******y. Polecam darmowy Boot Screen, albo Boot XP. Ten drugi jest już płatny, ale odczytuje wszystkie te boot screeny, co Style XP (a z którymi nie zawsze radzi sobie Boot Screen).

Patrix 11.03.2005 13:47

albo:
Właściwości Moj Komputer/Zawansowane/Uruchamianie i odzyskiwanie/Edytuj :)

albo:
uruchom/command/
wklepujesz tyle razy "cd.." aż wskoczy "C:>"
wklepujesz tam "boot.ini" - efekt ten sam :)

ed hunter 10.03.2005 18:27

spróbuj tak:

uruchom/msconfig/boot.ini/sprawdź wszystkie ścieżki rozruchu.

Lukash 10.03.2005 18:17

Problem z bootscreen'em
 
mam taki problem bawilem sie tym programem style xp i ustawile sobie bootscreen'a
znudzil mi sie i go usunelem..nom ale na poczatku kiedy uruchamiam kompa pokazuje mi sie ze mam wybrac czy chce normalnego bootscreena czy tego co wgralem jak nacisne ze tego co wgralem to i tak sie wlacza ten zwykly,,...no lae przejde do rzeczy ja nie chce zeby to mi sie pokazywalo na poczatku tylko zeby normalnie system sie uruchamial jak to zlikwidowac??


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:58.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.